Zdroj: HBO
Tento týden byla odvysílána poslední epizoda a seriál The Leftovers tak řekl své definitivní sbohem. Dočkáme se odpovědí či otevřeného konce? Danyssimo a Milenka vám přinášejí poslední titulky k tomuto povedenému seriálu. Přejeme příjemnou zábavu a těšíme se na vaše dojmy.
Zdroj: HBO
Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.
To krásně shrnul Damon Lindelof
Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2014 | Ukončeno
3 sezóny
| HBO
| 60 minut
Max
Když dvě procenta světové populace náhle bez vysvětlení zmizí, svět se snaží přijít na to, co s tím má dělat. O tři roky později se odehrává děj seriálu The Leftovers a přináší příběhy lidí, kteří se přes toto nevysvětlitelné zmizení nedokázali přenést.
Obsazení:Justin Theroux (Kevin Garvey), Carrie Coon (Nora Durst), Amy Brenneman (Laurie Garvey), Christopher Eccleston (Matt Jamison), Ann Dowd (Patti Levin)
(více)
Diskuze /9
Erzik redaktor
Faraway my crazy, depressed, fucked up, leftover people. I will miss you dearly.
potter1
Vdaka za preklad :) Koniec sa mi pacil :)
Kutil44
Dokonalý koniec dokonalého seriálu :)
wishmasterX
Perfektní celý seriál, třetí řada vyšperkovaná k dokonalosti a závěr byl vynikající, bál jsem se, ať to nepotká podobný osud / závěr jako měl Lost … Nic lepšího jsem ve svých 36 letech neviděl … :-)
Jirka 007
Perfektni
Erzik redaktor
Zakončení seriálu je často naprosto rozhodující. Nemyslel jsem si, že by mi něco mohlo znechutit Dextera, považoval jsem to za dokonalost, ale to kam to směřovalo ke konci a ten závěr samotný to zcela pohřbilo a Dexter u mě má jen čtyři série. Spousta jiných závěrů je zase úplně neslaných nemastných a ani si je moc nevybavím. Proto jsem neskutečně rád za takto silné finále jednoho z mých nej seriálů.
kapřík8
Tak tohle mě vážně dostalo. Ještě po 45 minutách jsem měl sto chutí epizodu vypnout a už se k tomu nikdy nevrátit. Znechucení jako u konce Ztracených, nechtělo se mi věřit, že Lindelof znovu ukončí seriál stejně, ale všechno tomu nasvědčovalo. Ve chvíli, kdy Kevin dojel autem přišel zlom jaký jsem ještě asi nezažil a během pár minut je pro mě epizoda a i celý seriál znovu na 100 procentech. Fakt zážitek. A ta představa toho, co se vlastně při zmizení událo, z toho jde husí kůže. Sakra, to je ideální námět na další seriál, z druhé strany…
wishmasterX
Když jsem si epizodu pustil znova, teprve na závěr jsem pochopil význam těch holubů a také to, proč se vrátili tak pozdě … Tohle prostě nemá chybu !! :-)
Venca80
Opravdu dobré. Lidé, kteří to dokoukali, by se měli vrátit k hodnocení na CSFD, jestli je to je opravdu to, které tomu seriálu po skonční chtějí dát.