Vyčerpaná Sookie se proti své vůli stane pořadatelkou večírku pro začleňování upírů do společnosti v Bon Temps. Eric a Pam se vydají na dobročinný večírek do Dallasu, aby pátrali po svém nepolapitelném nepříteli. Andy učiní rozhodnutí, které mu změní život. Jessica narazí na problémy s Jamesem a Bill nad sebou ztratí kontrolu, když začne vzpomínat na svůj lidský život.
Pro mě trochu slabši díl, musim řict že Sookiina party byla perfektni a hlavně se divim Jasonovi že ma pořad slabost pro Jessicu a Lettie Mae byla fakt mimo a Pam a Eric byli perfektni a nečekal jsem že Bill se nakazi a Andyho žadost o ruku byla dobra.
Nebyl to zas tak špatný díl. Pomalu nic se v něm nestalo a řešily se hlavě různé milostné trojúhelníky, ale jinak to byl celkem milý díl. Ale bez Pam a Erica bych se na to nekoukal. A zajímalo by mě, který chorý mozek napadlo, tam tolik cpát Lettie Mae? o.O
Nemůžu si pomoci, ale tento díl se mi opravdu líbil! Bylo to vtipné, smutné, nějaké linky se uzavřely, ale i zkomplikovaly. Nebylo to nic závratného, ale prostě díl pobavil. Tečka :)
Měla jsem chuť to v polovině vypnout, 40% dávám jen kvůli posledním deseti minutám.
USA | 2008 | Ukončeno
7 sezón
| HBO
| 50 minut
HBO Max
| Lepsi TV
| Telly
| SledovaniTV
Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.
Obsazení:Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),
(více)