Preacher (Kazatel) Ohlédnutí za epizodou Dallas

Ohlédnutí za epizodou Dallas

Ohlédnutí za epizodou Dallas

Minulá epizoda byla sice zaměřená jen na jedno téma, i přesto stojí za to shrnout si, co jsme v epizodě mohli vidět a naznačit si, co by nás mohlo čekat dál.

12 0
24.7.2017

Následující text obsahuje spoilery z epizody Dallas, pokud jste ji ještě neviděli, nepokračujte ve čtení.

Dallas

Pamatujete si ještě, jak se Jesse a Tulip pokoušeli v minulé řadě najít Carlose, aby se mu pomstili za to, jak je v Dallasu podrazil? Pokud jste si po minulé sérii mysleli, že celé téma je vyřešené, šeredně jste se pletli. Celá věc měla totiž pro pár dalekosáhlé následky.


Jesse a Tulip se pokoušeli o dítě

Následkem událostí v Dallasu totiž Tulip potratila. Poté se s Jessem usadili v Dallasu v bytě se studentem Reggiem a Tulip se snažila znovu otěhotnět a oba si našli normální práci. Tulip dělala asistentku realitnímu makléři a Jesse barmana. Celá situace si patrně vybrala daň na Jesseho psychice, a ten tak propadl alkoholu. Budoucí kazatel po dítěti toužil tolik, že dokonce začal s Tulip chodit do místního kostela. Později se ale ukázalo, že Tulip nejen, že nedělá v realitách a propadla starým mravům, ale navíc bere antikoncepci.

To Jesseho natolik rozčílilo, že zbil studenta, se kterým v domě bydleli, rozhodl se vrátit do kostela svého otce v Annville a stát se kazatelem. Tulip následně odešla k Viktorovi.

Dany a Svatý zabiják

Tato epizoda nabídla i několik dalších zajímavostí. Ve flashbacku jsme se například setkali s bývalým zaměstnavatelkou Jesse a Tulip, která jim nabízela velké množství „kšeftů“, a to včetně vraždy jejího manžela.

Svatý zabiják je opět v akci

Teď se ale na chvilku zastavíme u Svatého zabijáka. I když se Jesse nakonec rozhodl nechat Viktora naživu, nakonec ho samozřejmě dostal nám všem dobře známý kovboj, když později večer dorazil do jeho sídla. Viktorova dcera Allie se po smrti svého otce rozhodla zabijákovi prozradit, kde kazatele najde. Podle upoutávky na příští díl se o kovbojových schopnostech snad dozvíme něco bližšího. Jak ale naznačují stránky komiksu, nebude tak jednoduché se ho nadobro zbavit. Jesse navíc vůbec netuší, že ho Svatý zabiják pořád sleduje.

Která část páté epizody se vám líbila nejvíce?

FOTO: AMC

Diskuze /6

janeyfl

Více Cassidyho ;)

překladatel
25.7.2017 | 6:56:52
Dominik.acham

A méně Tulip ;)

#3 Baltik #4 janeyfl
25.7.2017 | 9:37:19
Baltik

#2 Dominik.acham: Herečka dosti nesympatická.

#5 Dominik.acham
25.7.2017 | 11:56:25
janeyfl

#2 Dominik.acham: Přesně tak ;)

překladatel
25.7.2017 | 14:07:49
Dominik.acham

#3 Baltik: Přesně, každý díl, jak je tam ona tak trpím..Nejsem čtenář komiksu, ale asik jen tak neumře co ? :D

#6 chir
25.7.2017 | 18:15:07
chir

#5 Dominik.acham: noooo… to je komplikovanější. :) Ale Tulip je v komiksu parádní, nemusí dělat ten otravný morální kompas Jessemu a říkat mu, co má dělat, on to v komikse Jesse zvládá v pohodě sám.

čestný člen redakce
28.7.2017 | 13:49:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Reklama

Sledujte nás