Preacher (Kazatel) Ohlédnutí za epizodou Pig

Ohlédnutí za epizodou Pig

Ohlédnutí za epizodou Pig

Dnes měla premiéru v pořadí již osmá epizoda druhé řady. Pojďme si ale společně shrnout, co se stalo v epizodě předcházející a co nás pravděpodobně čeká dál.


12 0
8.8.2017

Následující text obsahuje spoilery z epizody Pig, pokud jste ji ještě neviděli, nepokračujte ve čtení.

Šílenci se zbraněmi

Pamatujete, jak se naše trojice v šesté epizodě bavila o tom, že by mohli jít do jedné ze čtvrtí v New Orleans, kde se lidi jen tak pro peníze střílí do hrudníku? Pak je ale dostihl Svatý zabiják a museli se s ním vypořádat.


Cassidy, Tulip a Jesse jsou mistři podvodu

Teď se ale rozhodli do této čtvrti zavítat a pomocí jednoduché lsti založené na Cassidyho regenerační schopnosti dostali všechny lidi z baru, kde si poté uspořádali soukromý večírek. Jesse a Tulip později odešli domů, protože Tulip stále pociťuje následky své konfrontace s kovbojem z minulé epizody. Cassidy se následně díky profesorovi francouzštiny z Tulane dozvěděl, že jeho syn Denis trpí nevyléčitelnou srdeční chorobou a že chce, aby z něj jeho otec taky udělal upíra, což Cassidy nepřijal zrovna s nadšením. Uvidíme, co se nakonec rozhodne udělat.

Starrova minulost

Zatímco si Jesse šel s jedním šílencem pokecat o konci světa, Tulip se snažila dát dohromady a Cassidy si udělal výlet do márnice, vůdce Samsonské jednotky Klaus Starr se ve Vietnamu potýkal s případem místních obyvatel, kteří se začali modlit k levitujícímu praseti.

Starr je opravdu schopný všeho

Než Starr celou situaci nekompromisně vyřešil a povraždil všechny ve vesnici, a to včetně zmiňovaného prasete, mohli jsme sledovat jeho nábor do Grálu, což se bezpochyby dá považovat za nejlepší část celé epizody. Viděli jsme, jak musel Starr nekompromisně likvidoval všechny své konkurenty a nezastavil se opravdu před ničím. Dokonce odpravil i svého nadřízeného, který ho do organizace přivedl, aby poté zaujal jeho místo.

Po vyřešení situace ve Vietnamu se Starr konečně může věnovat Jessemu a nám nezbývá než si počkat, jak dopadne jejich vzájemné setkání.

Která část sedmé epizody se vám líbila nejvíce?

FOTO: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás