Preacher (Kazatel) Ohlédnutí za epizodou Viktor

Ohlédnutí za epizodou Viktor

Ohlédnutí za epizodou Viktor

Pátá epizoda pomalu ale jistě klepe na dveře, a proto přišel čas si zopakovat, co jsme mohli vidět v té předchozí a co by nás mohlo čekat v těch následujících.


8 0
17.7.2017

Následující text obsahuje spoilery z epizody Viktor, pokud jste ji ještě neviděli, nepokračujte ve čtení.

Viktor

O Viktorovi jsme slyšeli už ve dvou předcházejících epizodách. Tulip se mu za každou cenu pokoušela vyhnout, ale jakmile naše trojka přijela do New Orleans, bylo jasné, že ji dříve či později najde, a to se na konci minulé epizody také stalo.


Konečně jsme se dočkali Viktora

Viktor s Tulip prohodí pár slov, ale pak musí odejít vyslechnout mučeného muže ve vedlejší místnosti a dává Tulip čas vymyslet pořádnou omluvu s tím, že se může projít po celém domě. Tulip veškeré osazenstvo domu dobře zná, ale vypadá to, že ostatní jí nemohou odpustit, že od jejich zaměstnavatele odešla. Tulip se zmocní zbraně a pokusí se utéct, to se jí ale podle očekávání nepodaří a je tak vydána Viktorovi napospas. Už to vypadá, že se relativně usmířili, když do sídla vtrhne Jesse, který chce Viktora uškrtit. Tulip mu neochotně prozradí, že Viktor je její manžel, takže ho nesmí zabít. Podle ukázky na příští díl nepřivítá bývalý anvillský kazatel tuto novinu zrovna s nadšením, a my se tak můžeme těšit na flashbacky z minulosti naší dvojice.

Herec si hraje na Boha

Pokud jste si mysleli, že falešný Bůh, který v posledním díle minulé řady mluvil k obyvatelům Annville byl jen rétoricky nadaný anděl, tak jste se šeredně spletli. Byl to totiž najatý profesionální he­rec.

Herec Mark Harelik v roli Boha

V Nebi se totiž po zmizení Boha rozhodli vypsat konkurz na nového, aby mohl uklidnit případné neklidné věřící či anděli. Cassidy Marka uviděl v reklamě upozorňující na následky hurikánu Katrina, který se v srpnu 2005 prohnal jihem Spojených států a obzvlášť velké škody způsobil právě v New Orleans, kde se následkem hurikánu protrhly ochranné hráze a celé město zaplavila voda z oceánu i jezera Pontchartrain. Jesse se chtěl herce zeptat na spoustu otázek, ale poté, co od jeho agenta získal nahrávku z konkurzu na Boha zjistil, že andělé Marka zabili, aby se mohl dostat do Nebe. Jeho dalším cílem je tak vypátrat ty, co pořádali konkurz a herce vybrali.

Eugene a Hitler

Neméně zajímavá byla také Eugenova linka v Pekle, kde se porouchala promítací zařízení, a Eugene měl tak příležitost seznámit se s ostatními rezidenty. Překvapivě rychle se spřátelil s bývalým říšským kancléřem, architektem Druhé světové války a Vůdcem nacistického Německa Adolfem Hitlerem.

Adolf Hitler v podání herce Noaha Taylora

Hitler mu ukáže svou nejhorší vzpomínku, která se odehrává v roce 1919 v německém Mnichově. Už ze vzpomínky jde poznat, že dříve šílený diktátor za ta léta strávená v Pekle svých činů začal litovat, a tak se ani neoboří na žida, který do něj omylem vrazí, ani se nepřipojí ke kritice své přítelkyně Elsy, která začne nadávat na komunisty. V roce 1919 se přitom Hitler už vyjadřoval proti židům a organizoval srazy své strany, která později vstoupila do dějin jako NSDAP.

Hitler ve své vzpomínce z roku 1919

Vzpomínku bohužel nevidíme celou, protože projekční zařízení se opět porouchá a Hitler pošle Eugena zpět do jeho vlastního pekla. Zatímco se personál v Pekle snaží všechna zařízení opravit, Eugene je vrchní dozorkyní odveden do její kanceláře, kde je mu řečeno, že je v Pekle, tak ať se podle toho chová. Dozorkyně mu navíc dá dost jasně najevo, že pokud bude příliš velký dobrák, čekají ho nemilé následky. Proto se Eugene později připojuji k všeobecnému útoku na Hitlera, kterého ostatní obviňují z toho že změkl, i když se ho bývalý Vůdce předtím zastane před místním tyranem Tylerem.

Co se vám na čtvrté epizodě líbilo nejvíc?

FOTO: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The End of the Road

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E13 HDTV.x264-SVA
- …S02E13 HDTV.x264-FLEET
- …S02E13 WEBRip.x264-RARBG
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-FLEET
- …S02E13 1080p­.HDTV.x264-BRISK
- …S02E13 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
- …S02E13 INTERNAL.720p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 INTERNAL.1080p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 1080p­.AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás