Preacher (Kazatel) Co víme o Jessem, Tulip a Cassidym?

Co víme o Jessem, Tulip a Cassidym?

Co víme o Jessem, Tulip a Cassidym?

Co nového prozatím víme o hlavních postavách seriálu Preacher se dozvíte uvnitř článku.


6 0
13.5.2016

S blížícím se datem premiéry Kazatele se objevují nová videa, která nám dávají nakouknout pod kůži hlavním postavám. Jedno takové video můžete najít na webu Fandom, ve kterém se v necelých pěti minutách od herců a režisérů dozvíme něco málo o Jessem (Dominic Cooper), Tulip (Ruth Negga) a Cassovi (Joseph Gilgun). Ovšem pokud se nechcete připravit o překvapení z pojetí adaptace úspěšného komiksu nebo vůbec nevíte, o čem by seriál mohl být, následující řádky by pro vás mohly obsahovat spoilery.


Jesse je kazatelem v kostele, ve kterém dříve kázal jeho otec a v Annville káže asi rokJesseho trápení pochází z pocitu viny za něco, za co se sám obviňuje


Jesseho víra je silná a vždy hledá ve věcech vyšší smysl, kdo jiný by také mohl mít lítost nad Prdelmanem?


Jesse má dvě stránky – chce být dobrým člověkem, být kazatelem jakým byl jeho otec, na druhou stranu má ale také temnou stránku, která zahrnuje násilí, alkohol a drogy


Tulip a Jesse pochází ze stejného města a jsou kamarádi z dětství


Tulip a Jesse nedokážou žít jeden bez druhého, zároveň ale nedokážou žít jeden s druhým


Jesse se kvůli svým nezdarům a svému pocitu viny dostal na velmi šikmou plochu


Jesse a Tulip mají stejnou kriminální minulost (podobně, jako tomu bylo v komiksu)


Tulip má nešťastnou minulost, kterou se snaží dát zpátky dohromady


Jesse a Cassidy se potkají v barové rvačce


Jesse a Cassidy se budou zpočátku hádat ohledně rozdílu ve svém smýšlení a své víře, ale nakonec se stanou nejlepšími přáteli


Cassidy je vlastně skeptik, není ani tak ateista jako nechápe, proč by někdo trávil tolik času zaobírání se Bohem.


První pohled na Genesis, podle komiksu dítě Anděla a Démona, které se osvobilo ze svého vězení a posedlo právě Annvillského kazatele

Ruth Negga (Tulip) Kazetele popisuje jako směs nadpřirozeného westernu, ghotiky, milostného příběhu a road movie a Sam Catlin (režisér) dodává, že ačkoliv je v seriálu spousta násilí, perverze a komedie, je to především drama. Podle slov Joe Gilguna (Cassidy) nemůžeme nikdy vědět, kterým směrem se seriál zrovna vydá.

Na hlavní trojici postav, ale i na ty vedlejší se můžete již nyní podívat v aktualizovaných postavách přímo na Edně.

Jak můžeme z toho, co nám o postavách představili tvůrci a herci, postřehnout, seriál nebude zcela kopírovat svoji předlohu, takže se i fanoušci komiksu mohou těšit na mnohé zvraty v příběhu a neočekávané situace. I proto AMC vydává ve spolupráci s nakladatelstvím Vertigo do oběhu limitovanou sérii s reprintovaným přebalem podle hlavních postav seriálu. Líbí se vám?

Foto: AMC/Vertigo

Diskuze /3

Big_Boss

Tak já Vám nevím. Je pravda, že kdyby seriál přesně kopíroval komiks, většina lidí by řekla že jse prostě o sprostej kopírák a nestane se nic nečekaného. S tím souhlasím. Seriál se musí vydat vlastní cestou jako je The Walking Dead, ale z těch všech informací mi jako jediná asi vadí ta, že Jesseho otec byl taky Kazatel. Což mi přijde -ti kteří znají komiks- poněkud zvláštní. Chci a doufám, že „cesta o hledání Boha“ bude lemována jinými cestami, ale tak nějak jsem podvědomě doufal, že minulost hlavních postav (nebo aspoň tedy Jesseho) zůstane nezměněná. PS: Ta obálka je suprová. Dillonova kresba se k tomu komiksu neskutečně hodí :)

#3 chir
13.5.2016 | 16:48:01
Ratemus

no myslim že by měli udělat další příběhy, je načase abych si to před seriálem opět celé přečetl

13.5.2016 | 17:17:05
chir

#1 Big_Boss: To mi taky vadí. Navíc se má v první sérii objevit postava Vyly Quincannon (a současně i Odin), která má mít na Jesseho velký vliv. Někteří tvrdí, že by to měla být Jesseho máma, což nechápu, proč by teda měla mít něco společného s Odinem. To pozadí měli nechat, to rozhodně, s takovou tam nebude ani babička, ani Jody a TC.

webmaster
13.5.2016 | 17:48:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás