Preacher (Kazatel) Garth Ennis, tvůrce Preachera, se byl podívat na natáčení

Garth Ennis, tvůrce Preachera, se byl podívat na natáčení

Garth Ennis, tvůrce Preachera, se byl podívat na natáčení

Natáčení pilotní epizody seriálu Preacher v Novém Mexiku je v plném proudu, pojďme se proto podívat na to, co prozatím uniklo na Twitter a jak se Garthu Ennisovi líbilo natáčení.


7 0
3.6.2015

Přestože zatím neznáme obsazení několika zbývajících postav, které by se měly v pilotním díle, a doufejme že i v první sérii Kazatele objevit, Seth Rogen a Evan Goldberg nás na twitteru pravidelně informují o tom, co se zrovna na natáčení děje.

Na konci května proběhlo 49 kamerových nastavení, u nichž Rogen prohlásil, že by je nebylo možné provést během jednoho dne bez tak skvělého štábu, jaký má. Kromě téhle pozitivně laděné zprávy nás Rogen pravidelně zásobuje fotkami ze zákulisí, podívejte se sami.


(Foto: Seth Rogen)

Prozatím nevíme, která část příběhu by se na tomto místě mohla odehrávat, podle některých webů by se mohlo jednat o kostel, ve kterém by mělo Genesis posednout Jesseho (Dominic Cooper). Jenže tomu nepřihrává to, že budova vypadá spíš jako nějaké sídlo, než kostel a také se zdá, že v okolí je sníh. Nemohlo by se tak jednat o centrálu organizace, která jde po Jessem?

(Foto: Seth Rogen)

Další fotka, kterou nás Seth Rogen škádlí, je z místa havárie vrtulníku, v komiksové předloze pár vrtulníků spadlo, právě rukou Svatého zabijáka, jehož hereckého představitele stále ještě neznáme.

(Foto: Seth Rogen)

Posledně nám Rogen ukázal sirky z Annvilleského baru, tentokrát Jesseho cigarety… ale tohle není ten zapalovač, který chceme vidět!

Před nějakým časem jsme vás informovali o tom, že se natáčí v Novém Mexiku. A nedaleko Santa Fe se nachází bývalý kostel, který filmový štáb využije pro natáčení interiéru seriálu. Tedy po tom, co ho opraví. Na krátké video se můžete podívat tady.

Ovšem tou nejlepší novinkou, kterou jsme si pro vás nechali až na konec, je, že právě dnes navštívil natáčení Garth Ennis, autor komiksové předlohy Preacher! A podle slov Evana Goldberga vypadal Ennis nadšeně, protože kdyby nebyl, tak by se Goldberg nejspíš zabil. Přestože se Ennis na přípravě seriálu téměř nepodílí, vypadá na fotce spokojeně, co říkáte?

Ennis na Denverském Comic Conu na otázku, zdali není naštvaný, že jej nepřizvali k natáčení Kazatele odpověděl, že ani neprojevoval nějakou snahu o to, aby byl zapojen. Přečetl si scénář, který je napsán podle prvního čísla komiksu a velmi se mu líbil. Také dodal, že nemá zájem vyprávět ten stejný příběh dvakrát a že pokud by jeho komiks natočili doslovně, došel by jim materiál asi během roku a půl.

A na konec, oficiální twitterový účet stanice AMC věnovaný právě tomuto seriálu dnes ohlásil, že Kazatel přichází! Jste na něj připravení? My totiž ano!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás