Preacher (Kazatel)
82/100 - 96×

Preacher(Kazatel)

Preacher je příběhem o texaském kazateli Jessem Custerovi, který pomalu ztrácí svou víru až do té chvíle, kdy do něj vstoupí nadpřirozená bytost Genesis a propůjčí mu nadpřirozené schopnosti. Preacher pochází z dílny komiksového scénáristy Gartha Ennise a od roku 2016 ožívá na televizní stanici AMC, kde se ho ujali Seth Rogen, Evan Goldberg a Sam Catlin (Breaking Bad)

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Komiksový, Western
hrají
Dominic Cooper (Jesse Custer), Ruth Negga (Tulip O'Hare), Joseph Gilgun (Cassidy), Pip Torrens (Herr Starr), Graham McTavish (Svatý zabiják), Betty Buckley (Marie L'Angelle), Colin Cunningham (TC), Ian Colletti (Eugene "Prdelman" Root), W. Earl Brown (Hugo Root), Tom Brooke (Fiore), Lucy Griffiths (Emily Woodrow), Anatol Yusef (Deblanc)

Kazatel se vrací i na českou AMC

Kazatel se vrací i na českou AMC

Jen několik týdnů po premiéře v zámoří se třetí řada seriálu Preacher oficiálně dostává i k nám. Česká AMC uvede zahajovací epizodu s názvem Angelville s českým dabingem už dnes ve 22:00. Uvnitř článku najdete krátkou upoutávku.

11 1
19.7.2018

Preacher 3. řada

Ve třetí sezóně Jesseho cesta za Bohem zavede do míst, kterým se během svého života snažil vyvarovat. Jesse, Tulip a Cassidy přichází do Angelville, na Louisianské plantáže, kde byl Jesse vychován. Zde na ně čeká stará zášť a smrtící povinnosti ⚰️. S pomocí svých přátel (a několika nepřátel) se Jesse bude muset oprostit od minulosti… protože na tom závisí budoucnost světa. Těšte se už ve čtvrtek večer, ve 22:00 na AMC!

Diskuze /3

Tyynaa

plus je rozhodně zájem nějaké stanice to vůbec vysílat u nás a mínusem je dabing sám o sobě (v rámci ukázky je babča ok a zbytek mi zní nějak stejně)

#2 Dragon94
20.7.2018 | 9:57:38
Dragon94

#1 Tyynaa: Ono jako je to seriál AMC a vysílá se to na Českém AMC… Ono to zas takový plus asi není. Spíše samozřejmost.

#3 Tyynaa
20.7.2018 | 18:22:06
Tyynaa

#2 Dragon94: Aha, díky, to sem ani netušila. Zahraniční seriály prakticky nesleduju v českém znění kvůli dost často děsnému dabingu a naopak dobré práci titulkářů např. tady na edně.

20.7.2018 | 23:23:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama