Preacher (Kazatel) Ohlasy z novinářské projekce

Ohlasy z novinářské projekce

Ohlasy z novinářské projekce

Před týdnem se v Kalifornské Pasadeně konala novinářská projekce pilotní epizody a na twitteru se objevily ohlasy na prvních 60 minut seriálu Preacher. Jaké byly a co na diskuzi prozradili producenti, to se dozvíte uvnitř článku.


16 0
17.1.2016

Během konference Television Critics Association’s 2016 mě­lo několik novinářů možnost shlédnout pilotní epizodu nově chystaného televizního seriálu stanice AMC – Preacher. Po promítání následovala krátká diskuze s producenty Sethem Rogenem a Evanem Goldbergem, showrunnerem Samem Catlinem (Breaking Bad), Dominicem Cooperem (Jesse Custer), Ruth Neggou (Tulip O'Hare) a Josephem Gilgunem (Cassidy).

James Hibberd byl jedním ze šťastných novinářů, kteří měli možnost zúčastnit se novinářské projekce a napsal pro Entertainment Weekly krátký článek o tom, co tvůrci na diskuzi prozradili.

Pilotní díl seriálu Preacher stanice AMC je ultra násilný, otřesně vtipný, vypráví příběh mrzačení v západotexaském městě a dost se liší od nechvalně rouhačsky veselého, jazykově vymazleného komiksu.

Seth Rogen opět mluvil o převedení komiksu na televizní obrazovky „Nevím, jak by se to dalo přímo převést. Všichni, kteří do toho byli zapojeni, včetně autora komiksu Gartha Ennise, cítili, že bychom to dělat neměli.“ Rogen zdůraznil, že společně s Goldbergem jsou fanoušci komiksové série a chtějí vytvořit seriál, který budou mít rádi, takže doufají, že i fanoušci komiksu budou spokojeni. Jejich největším cílem ale je udělat úžasný, zábavný a vtipný televizní seriál, který budou diváci milovat, i pokud komiks neznají. Zároveň chtějí vytvořit seriál pro lidi, kteří nejsou zrovna fanoušky zvráceného humoru.

Vystihnout v seriálu to, co dělá komiks jedinečným, byla zajisté obtížná část. V komiksu je mnoho násilí a drama, ale zároveň je to i komedie. Právě to pokládal Seth Rogen za největší výzvu a příležitost během adaptování. „Máme postavy, které dělají opravdu otřesné věci v jedné epizodě a v další udělají naopak strašnou blbost.“ Gilgun dodává, že všichni chtějí vidět něco jiného a pokud Preacher není něco jiného, tak už neví co.

Novináři byli především okouzleni herečkou, jež ztvární postavu Tulip – Ruth Negga. Krátce po tom, co byla minulý rok obsazena se strhla vlna kritiky, kdy krátkovlasou blondýnku bude hrát právě Ruth Negga, jejíž kořeny jsou etiopsko-irské. A tak se pozornost během novinářské projekce soustředila právě na ni. Podle ohlasů na twitteru to ovšem vypadá, že Negga bude v roli Tulip opravdu senzační.

Postava Cassidyho – irského upíra, pokračuje v trendu, který nám odstartoval seriál The Strain, kdy se upíři mění zpátky ze slečinek na krev hltající drsňáky. Joseph Gilgun se o postavě Cassidyho vyjádřil takto „Cass neustále dělá špatná rozhodnutí… a ukončuje éru všem těm sexy upírkům!

Nakonec ještě přinášíme novinku, kterou neoficiálně ve čtvrtek prozradil W. Earl Brown, představitel šerifa Hugo Roota a to, že se opět začne natáčet a to již za tři týdny. Můžeme se tak těšit na nové fotky z natáčení a třeba se i konečně dozvíme obsazení několika zbývajících postav!

Diskuze /2

pozitkar

Strain rulez :-P

17.1.2016 | 19:55:21
ElektronickyOtisk

Novinářská projekce, ze které novináři nemůžou skoro nic napsat, to je teda pecka :D Teasing dobrý, že to nebude úplně podle komiksu vůbec nemusí vadit – ten sám obsahuje pár bodů, kde se příběh dal zvládnout lépe. Ale velmi se těším, díky za novinku.

18.1.2016 | 18:12:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The End of the Road

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E13 HDTV.x264-SVA
- …S02E13 HDTV.x264-FLEET
- …S02E13 WEBRip.x264-RARBG
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-FLEET
- …S02E13 1080p­.HDTV.x264-BRISK
- …S02E13 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
- …S02E13 INTERNAL.720p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 INTERNAL.1080p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 1080p­.AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás