Preacher (Kazatel) Seth Rogen o adaptování Kazatele

Seth Rogen o adaptování Kazatele

Seth Rogen o adaptování Kazatele

Seth Rogen se během rozhovoru ke své nové roli ve filmu Steve Jobs rozpovídal i o Kazateli a jeho adaptování do seriálové podoby. Více informací najdete v článku.


4 0
16.10.2015

Pro fanoušky komiksů je Preacher tím nejočekávanějším seriálem roku 2016 a mnohé tak dozajista zajímá jaké změny, oproti komiksové předloze, na televizních obrazovkách nastanou. Seth Rogen před pár dny poskytl rozhovor kulturnímu webu Crave o své roli v nadcházejícím filmu Steve Jobs (2015) a mimo jiné taky prozradil, co mohou fanoušci od novinky televizní stanice AMC očekávat a jak se bude lišit od původních komiksů.


Evan Goldberg a Seth Rogen, tvůrci a producenti seriálu

„Práce na přípravě zbytku série pokračují skvěle“, říká hned na úvod Seth Rogen. „Scenáristé jsou v Los Angeles ve velké místnosti a snaží se naplánovat celou sezónu ještě před tím, než se začne pracovat na jednotlivých scénářích epizod a natáčet.“ Celá série byla potvrzena před několika týdny, natáčení by mělo začít již v únoru a start první série se očekává v létě roku 2016.

Rogen byl dotázán i na to, jak bude příběh rozdělen – jestli každá epizoda bude reprezentovat jedno vydání komiksu. „Ne, měníme specifika toho, jak je příběh poskládán,“ vysvětluje. „Většina základních kamenů příběhu je ponechána beze změny, necháváme si i mnoho postav, ale chceme udělat takový seriál, kdy i fanda komiksů nebude vědět, co má čekat.“ Rogen také zdůrazňuje, že nemá zájem doslovně převádět komiksového Kazatele na televizní obrazovky „to mi přijde jako ta nejnudnější tvůrčí práce, jakou si umím představit!“

Bude Odin Quincannon jednou ze spojených postav?

Rogen i Goldberg jsou opravdu velice zarytými fanoušky nejen komiksu Preacher, ale také samotného Gartha Ennise, tvůrce předlohy, od kterého četli téměř vše, včetně spin-offů Kazatele. V určité míře by rádi adaptovali všechny postavy, ale i Rogen uznává, že o některé by se raději, kvůli jejich kontroverznosti, neměli ani pokoušet. „Jsou tu nějaké postavy, o kterých hovoříme, které by se mohli zkombinovat do jedné.“ Což samozřejmě Rogena velice baví, protože tak dají vzniknout celému zástupu nových podivínů.

Na otázku koho obsadí do role Johna Waynea, který se v komiksu objevuje jako morální průvodce Jesseho Custera (Dominic Cooper), Rogen odpovídá se smíchem „Nemám tušení, to je dobrá otázka. Někoho zahaleného ve stínu.“

Kazatel má velmi mnoho kontroverzních vedlejších postav, ať už se jedná o Odina Quincannona, který má fetiš na maso nebo o retardované potomky Ježíše Krista. Je tedy jasné, proč by některé postavy byly velice těžce převeditelné do televize. Na druhou stranu je skvělé vidět, že je tu prostor pro tvůrce originálně doplnit příběh a vytvářet tak nové a šílené postavy.

FOTO: Vertigo, GettyImages

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The End of the Road

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E13 HDTV.x264-SVA
- …S02E13 HDTV.x264-FLEET
- …S02E13 WEBRip.x264-RARBG
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-FLEET
- …S02E13 1080p­.HDTV.x264-BRISK
- …S02E13 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
- …S02E13 INTERNAL.720p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 INTERNAL.1080p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 1080p­.AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás