Preacher (Kazatel) Malá ochutnávka v podobě prvního teaseru

Malá ochutnávka v podobě prvního teaseru

Malá ochutnávka v podobě prvního teaseru

Je to tady! Stanice AMC vydala teaser k pondělnímu traileru nového seriálu Preacher, podle stejnojmenného komiksu irského spisovatele Gartha Ennise.


17 0
31.10.2015

Páteční večer nám stanice AMC zpříjemnila několikavteřinovým teaserem na první plnohodnotný trailer, který se nám hodlá představit během nedělní (u nás pondělní) premiérové epizody seriálu The Walking Dead. Jako první o tom dal vědět producent a režisér pilotní epizody Seth Rogen na svém twitterovém účtu.

Na teaser, který je dostupný v České republice, se můžete podívat na tomto odkazu. Ačkoliv má teaser všeho všudy 12 vteřin, nabídl nám spoustu nových záběrů a konečně nám představil Dominica Coopera jako kazatele Jesseho Custera a Josepha Gilguna jako Cassidyho. Ale vezmeme to hezky popořadě.

První záběr teaseru nám ukazuje Jesseho, který jde směrem ke kostelu Texaskou krajinou.

Postava padající z výšky na zem je zřejmě jeden z andělů, kteří po tom, co Bůh opustil nebe, měli na starost Genesis.

Hned v teaseru se nám tvůrci rozhodli ukázat kromě Jesseho i Cassidyho, irského upíra, který má tak trochu problémy s alkoholem, sluncem a jako správný upír na něm vzplane.

Zdá se, že se hned v pilotní epizodě dočkáme poměrně drsných scén. Tento záběr je pravděpodobně z africké kongregace, kterou chtěla posednout Genesis – před nějakým časem se na světlo světa dostaly útržky ze scénáře pilotní epizody.

Další záběr není novinkou, už před časem, během natáčení pilotní epizody, nás Seth Rogen navnadil fotkou právě této spadlé helikoptéry na twitteru.

Kdo nebo co tohoto muže zabilo? (A zdá se to jen mě, nebo má na hlavě cínového vojáčka, který zvedá pušku vítězoslavně nad hlavu?)

Jeden Cassidyho záběr nestačil, neměl totiž na sobě své brýle! To, že by muž měl být Cass napovídá i krev u úst. Jen ta košile a motýlek k němu tak nějak úplně nesedí.

Poslední dva záběry na sebe navazují. Ti, kteří znají komiks určitě poznají scénu, kdy jde Jessie večer do Annvilleského baru, v němž jej zkažení místní obyvatelé vyprovokují a Custer se s nimi popere…

… a druhý den všichni do jednoho sedí v kostele na bohoslužbě.

Premiéra traileru je naplánovaná na 1. listopadu během prodloužené epizody seriálu The Walking Dead. Možná se tak dočkáme i oficiálního data premiéry, které je momentálně avizované na přelom jara a léta 2016. Pokud si chcete připomenou některé informace, podívejte se na naše dřívější články.

Líbil se vám teaser a těšíte se na trailer? Co říkáte na Jesseho? Povězte nám, co si o seriálovém zpracování jednoho z nejlépe hodnocených komiksových příběhů myslíte!

Foto: AMC

Diskuze /2

ElektronickyOtisk

Jesseho casting je teda příšernej. Dáme Cooperovi samozřejmě šanci, ale z toho posledního záběru mi příšerně nesedí. Zato Cassidyho casting nemohl být lepší a tady se to ukazuje. Jen mě docela štve, že tam budou mít Cassidyho i bez těch jeho brýlí, v komiksu bylo zajímavé, když je konečně sundal, jak to vypadalo pod nima.

#2 chir
1.11.2015 | 13:32:33
chir

#1 ElektronickyOtisk: No, Cooper se mi taky moc nepozdává, dokonce nemá ani jižanský přízvuk, což asi skoro nikdo. A Cass se mi taky nějak začíná víc líbit a z traileru i Ruth Negga jako Tulip válí!

webmaster
2.11.2015 | 8:44:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The End of the Road

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E13 HDTV.x264-SVA
- …S02E13 HDTV.x264-FLEET
- …S02E13 WEBRip.x264-RARBG
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E13 720p.HDTV­.x264-FLEET
- …S02E13 1080p­.HDTV.x264-BRISK
- …S02E13 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
- …S02E13 INTERNAL.720p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 INTERNAL.1080p­.WEB.H264-STRiFE
- …S02E13 1080p­.AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Komiksový kazatel

 

Narozeniny herců

Sledujte nás