Pretty Little Liars: The Perfectionists (Prolhané krásky: Perfekcionistky)
82/100 - 21×

Pretty Little Liars: The Perfectionists(Prolhané krásky: Perfekcionistky)

Ve městečku Beacon Heights se zdá být všechno perfektní. Nejlepší vysoké školy, dokonalí obyvatelé. Ve skutečnosti nic není tak, jak se zdá. Pod velkou porcí stresu dojde ve městě k první vraždě. Každý obyvatel města má nějaké své tajemství a lež, což každému poskytuje alibi. Seriál je na motivy knihy The Perfectionists od Sary Shepard.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Janel Parrish (Mona Vanderwaal), Sofia Carson (Ava Jalali), Sydney Park (Caitlin Park-Lewis), Eli Brown (Dylan Walker), Hayley Erin (Taylor Hotchkiss), Graeme Thomas King (Jeremy Beckett), Kelly Rutherford (Claire Hotchkiss), Noah Gray-Cabey (Mason Gregory), Klea Scott (Dana Booker), Evan Bittencourt (Andrew Villareal), Garrett Wareing (Zach Fortson), Cycerli Ash (senátorka Park-Lewis), Chris Mason (Nolan Hotchkiss), Duffy Epstein (Ray Hogadorn)


Pretty Little Liars: The Perfectionists končí po první řadě

Pretty Little Liars: The Perfectionists končí po první řadě

Finálový díl Pretty Little Liars: The Perfectionists byl odvysílám už v květnu. Stanice Freeform nechávala fanoušky v napětí, ale po několika měsících oznámila, že seriál druhou řadu nedostane.

3 13
30.9.2019

Poslední díl první řady však místo odpovědí přinesl jen další otázky. Zřejmě se tak už nedozvíme, kdo je záhadný profesor a co znamená fáze dvě. Jedinou nadějí by bylo, kdyby se druhé řady ujmula některá z konkurenčních televizních stanic.

K ukončení seriálu se na Twitteru vyjádřila herečka Klea Scott, představitelka vyšetřovatelky Dany Booker, i jedna z pěti původních lhářek Arya, kterou ztvárnila v mateřském seriálu Pretty Little Liars Lucy Hale.


Samotná autorka knižní předlohy a výkonná producentka seriálu Marlene King na Twitteru odpovídala na dotazy fanoušků. Dozvěděli jsme se například to, že do druhé řady seriálu plánovala obsadit Ashley Benson, která si v seriálu zahrála jednu z pěti lhářek – Hannu. Marlene také přiznala, že by chtěla najít způsob, jakým by seriál mohl pokračovat.

Co na konec seriálu říkáte vy?

Diskuze /7

Jiri007

no doufám že teda najdou zpusob jak by serial mohl pokračovat, protože je spousta otazek a žadné odpovědi.

30.9.2019 | 18:01:20
Martina7

To si dělají srandu fakt :(

30.9.2019 | 18:16:28
j&t&t

škoda… na jednu stranu som nebola úplne paf z toho (ako napr. pri originál PLL som nevedela dýchať pri prvých sériach) ale zamrzí. hlavne, keď sme nedostali odpovede na toľko otázok.. a mrzí teraz aj to, že sa nedožijeme Hanny :-/

30.9.2019 | 18:36:27
MaliaStiles

To jako vážně? To si dělají srandu? Doufám že se toho ujme jiná stanice. A zrovna že se nedočkám Hajný me mrzí

30.9.2019 | 22:14:16
MaliaStiles

Hanny

30.9.2019 | 22:14:28
Lillys98

Sakra taková škoda..Neříkám, že mi každý díl bral dech, ale rozhodně se jim seriál povedl..Doufám, že se najde způsob, aby mohl seriál pokračovat, protože věřím, že by mohl mít ještě nějakou budoucnost! :)

1.10.2019 | 11:38:44
fanta2pomeranc

Já si za celou dobu nezapamatovala, jak se jednotlivé postavy jmenuji. Ale poslední díly byly efektní, tak je to docela škoda.

1.10.2019 | 23:07:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama