Pretty Little Liars: The Perfectionists (Prolhané krásky: Perfekcionistky)
82/100 - 22×

Pretty Little Liars: The Perfectionists(Prolhané krásky: Perfekcionistky)

Ve městečku Beacon Heights se zdá být všechno perfektní. Nejlepší vysoké školy, dokonalí obyvatelé. Ve skutečnosti nic není tak, jak se zdá. Pod velkou porcí stresu dojde ve městě k první vraždě. Každý obyvatel města má nějaké své tajemství a lež, což každému poskytuje alibi. Seriál je na motivy knihy The Perfectionists od Sary Shepard.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Janel Parrish (Mona Vanderwaal), Sofia Carson (Ava Jalali), Sydney Park (Caitlin Park-Lewis), Eli Brown (Dylan Walker), Hayley Erin (Taylor Hotchkiss), Graeme Thomas King (Jeremy Beckett), Kelly Rutherford (Claire Hotchkiss), Noah Gray-Cabey (Mason Gregory), Klea Scott (Dana Booker), Evan Bittencourt (Andrew Villareal), Garrett Wareing (Zach Fortson), Cycerli Ash (senátorka Park-Lewis), Chris Mason (Nolan Hotchkiss), Duffy Epstein (Ray Hogadorn)

Rekapitulace prvních čtyř dílů

Rekapitulace prvních čtyř dílů

PLL The Perfectionist už odvysílal první čtyři díly, co vše zde proběhlo? To se dozvíte v následujícím článku.

5 0
12.4.2019

Ze začátku seriálu se zdálo, že všichni, co studují na univerzitě Beacon Heights, jsou talentovaní mladí lidé, kteří žijí perfektní životy. Vše se ale změnilo, když jsme se dozvěděli o falešném vztahu Nolana s dalšími.

První obětí byla jeho falešná přítelkyně Caitlin Park-Lewis, která pocházela z dobré rodiny a tak se Nolanovi hodila, jako dokonalá přítelkyně. Ve skutečnosti Nolan Hotchkiss randil s Avou Jalali, která nežije zrovna v dobré rodinné situaci, jejich vztah by Nolanova matka, Claire Hotchkiss, nepřekousla. Dále to vypadalo, že Nolanův nejepší kamarád je Dylan Walker, ten za něj však pouze psal eseje a další práce do školy.

Nolan si každého omotal kolem prstu, protože znal tajemství, která by mohla hodně ublížit. Jak jsme se dozvěděli, tak Caitlin má dvě matky, z nichž jedna kandiduje na senátorku, Nolan získal její fotku, jak se muchluje s neznámým mužem, což by uškodilo její kariéře. Aby ji Caitlin chránila, vydávala se za Nolanovu přítelkyni.

A proč psal Dylan Walker za Nolana všechny eseje? Protože krátce předtím, než se k Dylanovi nastěhoval jeho přítel Andrew, navštívil jej Nolan a oba spolu pak skončili v posteli.

Tři zdánliví kamarádi Ava, Dylan a Caitlin se jednoho dne sešli v lese a povídali si o tom, jak by jejich život byl jednodušší bez Nolana a vymýšleli, jakou smrt by si zasloužil. Ještě ten den večer byl Nolan zabit a zemřel právě jedním způsobem, který trojice navrhla.

Poté se ve škole objevila nová ředitelka bezpečnosti Dana Booker, která již předtím vyšetřovala zmizení Avina otce. Ta ze smrti Nolana podezřívá hlavně již zmíněnou trojici.

Všem ale kryje záda Alison DiLaurentis, nová asistentka, která si kdysi prošla dost divokým osudem na střední škole. Alison nabádá Caitlin, Avu a Dylana, ať si vzájemně řeknou tajemství, která na ně Nolan měl, že to posílí jejich vztah, protože na Nolanovo místo se chce za každou cenu dostat Mason, který jak se zdá, všechny tajemství už ví.

Ve čtvrtém dílu se Dylan přizná svému příteli k nevěře a Caitlin sdělí Avě, že ona je ta krysa, která ve škole prozradila, že Avin otec je kriminálník. Největší odhalení má však na svědomí Alison, která se vydala podle mapy v knížce, která patřila Taylor Hotchkiss, zesnulé dceři ředitelky univerzity, hledat Emerald City. Našla obydlený karavan, který byl odemknutý, ale nikdo v něm nebyl. Po chvilce vstoupila dívka s kšiltovkou na hlavě, Taylor Hotchkiss, která zpanikařila a zamkla Alison v karavanu.

Foto: Freeform

  • e123-4003d9a0999aad5e077291402a9d565d.jpg
  • e1-2cfe0353373d057ca378d6baf0f1965a.jpg
  • e2-6108257c7b1c95a1cc89636fcdc92233.jpg
  • e12-affe335e9c75efdec9859048d24440e8.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama