Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 468×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

S07E08: Exes and OMGs

S07E08: Exes and OMGs

Emily se uchází o pozici trenérky plaveckého týmu střední školy a zjišťuje, že se o tuto pozici uchází i její bývalá přítelkyně Paige. Hannu navštíví paní Grunwaldová, v jejíž vizi byly lhářky v nebezpečí. Holky pátrají po lékaři, který odnesl Maryino dítě a Ali se vrací do práce.

cz sk
16.8.2016
1 110 000
43 minut

Trailer k osmé epizodě:

Foto: Freeform

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny díl, musim řict že Ezra se chova jak blbec zasnoubil se s Ariou ale přitom jede do Kolumbie aby hledal Nicole když by to měli udělat jeji rodiče a Aria mu rovnou koupi letenku misto toho aby o něj bojovala, jinak Hanna byla fakt mimo jak přescvědčovala že je za tim Noel když v podstatě neměla žadny hmatatelny dukaz a ten vzkaz na okně mohl znamenat cokoliv, jinak jsem zvědav na Hannu bo vypada že se chysta na něco nelegalniho a jinak jsem zvědav na Emily když se uchazi o stejnou praci jako Paige a jsem zvědav jestli to nezamota se vztahy.

17.2.2021 | 18:07:41
misakratinova

Škoda, že ten sen, co měla Hanna, byl jen sen. Hned by to bylo o něco zajímavější. ! :-) Ezru nechápu… je to pěkný blbec, když nechá takhle Ariu a jede hledat svojí ex, když se právě zasnoubili. -_- Caleba a Hannu už bych k sobě nepletla, ale naopak bych chtěla vidět zpátky spolu Tobyho a Spencer!! :-D Navíc celá ta záležitost s dalším „dvojčetem“ je už úplně na hlavu… -A už tady plést neměli (Měli nechat Cece), stejně se řeší jen vztahy. Měli vymyslet jiné a zajímavější zápletky. ;-)

22.8.2016 | 17:33:42
Barbra06

Tak pro mě teda žádný velký úspěch, naopak scény s Grunwaldovou mě naprosto nudily a přišly mi pitomý. Upřímně mi štvala i Hanna, jak se pořád všechny snažila přesvědčit, že je to Noel a to co dělala na konci to má být co zase?! Přítomnost Paige je naprosto nesmyslná, zase jen aby zničila Emily vztah se Sabrinou. A ještě jí vyfoukla místo trenérky. Celá věc kolem Arii a Ezry se mi taky nelíbí. Nemyslím si, že je špatné, že ten hovor smazala a Ezrovy to neřekla, navíc všechno vzala moc statečně, když mu koupila tu letenku. Bylo mi jí líto, ale je vidět, že jejich svatba byla unáhlená věc! Co mě ale dopálilo nejvíc bylo, že doktor si pamatuje, že první dítě je kluk, ale druhý si zrovna nepamatuje, fakt na hlavu!

19.8.2016 | 13:47:20
Dope.Tonic

Všimli jste si, že když Alison se hrabala v těch složkách v ředitelně, tak tam byla složka se jménem Cochran Lisa ??

19.8.2016 | 13:29:44
hannah09

Té složky Cochran Lisa jsem si nevšimla, ale napadlo mě hned že by to mohlo být Charlotte dvojče. Když u toho doktora byla Spencer s Ariou, tak jím říkal že Mary byla kočka a nedivila bych se kdyby jí ty děti udělal on a že jeho dcera (Cochran Lisa) je Charlotte dvojče.. navíc když byla za ní Spencer nevzpomínám si že by se jí představovala nebo dávala číslo, ale ona Spencer zavolala s tím kde bydlí její otec.

18.8.2016 | 18:36:48
zooza

prosiiiiim :) kde ste skoukli 8dil?? :) diky

18.8.2016 | 15:28:00
fanta2pomeranc

Pěkná hudba na konci, Paige mi na rozdíl od většinového mínění nevadí, takže mi je celkem jedno, že je zpět. Celkově díl ušel, jen Ezria mě nudí odjakživa, kdyby teď skočila do postele Jasonovi, vůbec by mi to nevadilo. Těm to prostě přeju. :-D

18.8.2016 | 14:53:52
Car

dávám hvězdičky za skvélý song na konci, creepy Grunwaldovou a možná i za děsně ,,tajemnou,, Hannu, jak už tu zaznělo díl byl především hodně kecací a hodně o vztazích ale pořád to nebyla taková blbost a nevyšli na povrch další kraviny jako v případě předešlého dílu… nicméně tento díl navázal na blbosti z předešlého samozřejmě jako oživlá Nicole – což je vážně absurdní aspoň jeden vzrtah by mohla nechat Marlene ,,dýchat,,.. Paige je ještě hnusnějšíh než byla před 5 lety nejdřív dělá jak jí o Em vůbec nejde a pak ji špehuje za oknem (asi to byla ona) Noel se tam objeví dycky jen na pár sekund a nikdy z toho nic není nevím no..celkově díl nic moc

17.8.2016 | 21:51:14
Es

Tenhle díl byl víc než slabý, upovídaný, unavuje mě, že milostné vztahy se řeší nejvíce kolem Emily, Paige mi leze opravdu krkem… Trailer na příští díl vypadá bezvadně, tak se těším, doufám!

17.8.2016 | 17:35:24
vitivi

No teda nebo spíše by se dalo použít OMG. Z jedné strany chápu, že Hanna chce nějakou akci, najít viníka, co se jí snažil ublížit, ale uděla to sama a takto???! No proboha Marlen, ty si ty holky nenechala absolutně dospět nebo někam pokročit. Přijde mi, že se v seriálu nic moc nezměnilo po těch „5“ letech. Jsou pořád tak hloupé a možná ještě hloupější než kdy dřív. Docela mi štve, že nic nemůže být normální nebo se vždy po něčem dobrém, musí hned stát něco špatého. Ano s Nicol jsme to všichni čekali, ale vážně Marlen?!!! když už sis musela vytáhnout Nicol, tak hned pošleš Ariu do postele Jasonovi???! To mě vážně namíchlo. Je to k zblití takhle poznamenat Ariu. Navíc díky tomuto je jasno, že spoiler o tom, že Aria se vdá a bude čekat dítě, ale to nebude manželovo, je te´d už jasný.

17.8.2016 | 15:21:40
1

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Filtr seriálů
Reklama