Pretty Little Liars (Prolhané krásky) S07E10: The Darkest Knight

S07E10: The Darkest Knight

S07E10: The Darkest Knight

Lhářky čelí svým nepřátelům v chaotickém boji, který skončí smrtelně. Jedna z nich odhalí tajemství o její minulosti, které všechno změní, a další zjistí něco o své budoucnosti, čímž se navždy může změnit její životní směr.

cz sk
30.8.2016
1 330 000
42 minut

Trailer k desáté epizodě:

Foto: Freeform

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Hanna by mohla uvažovat lepe, nevzit si usvědčujici dukaz po unosu a nechat ho tam bez dozoru je ještě větši chyba, jinak fakt nechapu Ezru psal že Nicole nebyla mezi živymi a nakonec je naživu jsem zvědav jak to ted bude snašet Aria, jinak tež Caleb sotva se rozešel se Spencer tak už se dal dohromady s Hannou a nemělo chybu jak holky šli do toho domu pro vyměnu jinak musim řict že Noel dostal co si zasloužil ale tak že mu uletěla hlava to bylo fakt něco jinak by mě zajimalo co tam dělala Jenna když vlastně jen miřila a nic nedělala a nečekal jsem že Spencer je Maryina dcera jsem zvědav jak se s tim vyrovna a jsem zvědav na Tobyho a Yvonne jestli to přežijou.

17.2.2021 | 20:34:32
KaraSnowAllen

Schovávání před slepou holkou. Debilní smrt postavy, která nikoho nezajímá, ale holt byla v první sérii. Mama DiLaurentis jako Darth Vader „I'm your mother“. Otravná Paige a její moralizovaní. Toby opět na hraně života a smrti. Postřelená Spencer(taky, kdo jiný). Žádné odpovědi ohledně identity A.D. Vztahové drama(hlavně Ezria).

Vesmír je v pořádku.

15.4.2017 | 22:26:35
Nixinka

Mne sa to páčilo, pretože som sa aj zasmiala. Výmena usb za kameru? Odseknutá hlava takto :D? A tri dievčatá, ktoré nevedia sundať jednu slepú? :D :D :D :D vravím, bolo to vtipné, romantické, nostalgické …

26.1.2017 | 2:18:05
A.D.

the Best.. Takový zvraty tvl…

18.1.2017 | 20:12:26
madcat

nejvíc WTF díl :D ..... PROČ TAM NĚKDO NEZAVOLAL POLICII KDYŽ MĚLY TU DEBILNÍ FLAŠKU??? :D :D …dřív jsem lhářkám fandila aby konečně porazily A, ale po sedmi seriich už si spíš přeju A aby je tam všechny pobil a ukončil to utrpení na které se nedá dívat :D … stejně nakonec se dozvíme že jsou všechny lhářky příbuzné s Mary Drake a proto jsou tak mentálně degenerované a tím vysvětlí celý seriál ..... THE END :D

14.9.2016 | 0:57:01
19Lenka

Deset tisíc dílů se tam nic neděje a v tom tolik zvratů.. Nevím nevím no..

13.9.2016 | 21:41:58
dvalouchova

To byl asi nejhorší závěr, co kdy mohl být. Co ten Toby?! A že je Spencer dítě Mary, to proč zrovna ona? Jsem taky ráda, že bude seriál končit. Bylo to šíleně napínavý, to jo, ale semlelo se tam tolik šílených událostí, že se nemůžu dočkat konce.

13.9.2016 | 17:04:59
Barbra06

Upřímně? Zřejmě nejpitomější díl PLL, který jsem kdy viděla! Živá Nicole, pokakaná Paige a Spencer, že je dítě Mary? Mám se smát nebo brečet?! Navíc oni se schovávají před SLEPOU holkou! A Mary si tam celou dobu v klidu je a nezasáhne, když jim teda nechtěla ublížit. Vrchol všeho je postřelená Spencer (proč ze všech lhářek zrovna ona?!) a jakoby to nebylo moc, tak znovu nechají umřít Tobyho! Nejhorší série seriálu a jsem skutečně šťastná, že už to na jaře skončí. I když předpokládám, že naprosto katastrofálně!

7.9.2016 | 16:46:20
SaDiablo

??? Od hlavy – WTF --, přes výměnu kamery – WTF --, po „I'm your mother“ — W T F ??? :D Ummm… Ráda si přivydělám, nechtějí novýho scénáristu? Komedii moc nepíšu, ale tak za dva tři díly by už to snad mohlo být stejně vtipný jako tohle. Není nutno takovou hovadinu dál rozebírat, nicméně neznám normální matku, která by, kdyby jí dítě unesli (klidně kdyby tomu „dítěti“ už bylo 30+) – nebo kdyby jí řekli, že jí unesli dítě, nenechala všeho a nepřijela/nep­řiletěla… Jistě, ta Hannina matka už se tam neobjevuje, stejně jako herci, co hráli ostatní rodiče (až na Emily), což je dle mého velká škoda, protože ti tomu aspoň občas dodali na uvěřitelnosti.

5.9.2016 | 12:48:17
tomasmachalekkkk

Kdyby to byl konec třetí řady tak to beru,ale tohle je stále dokola jak na kolotoči..opravdu vyštavit ze seriálu co nejvíc,tohle je již zbytečné sledovat :P

2.9.2016 | 20:03:12

Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 462×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars