Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Aliina dějová linie v šesté sérii

Aliina dějová linie v šesté sérii

Aliina dějová linie v šesté sérii

Alison DiLaurentis se na scénu vrátila v minulé sérii. Ale co s ní bude dál? V článku naleznete všechny informace týkající se Alison a její dějové linie v šesté sérii.
POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!


9 0
27.5.2015

Co se stane Alison?

Návrat Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) byl jednou z největších událostí páté série. Co s ní bude v nadcházející sérii? Vrátí se na scénu? 


(FOTO: Eric McCandless/ABC Family Channel © 2014 Disney ABC Television Group)


Propuštění z vězení. Jak můžeme vidět na promo fotografiích k premiérové epizodě, Alison již není ve vězení. Moc dlouho v chládku nebyla – tak to nejspíš dopadá, když je osoba, za jejíž vraždu jste zatčeni, naživu.


Tisková konference. Co udělá po propuštění na svobodu jako první? Uspořádá tiskovou konferenci, samozřejmě! Opět na promo fotogafiích můžeme vidět, jak před domem mluví s médii. Ať už říká cokoliv, Calebovi a Ezrovi se to očividně nelíbí.

Návštěva domečku pro panenky.promo videu můžeme vidět Alison oblečenou ve žlutém tričku, které na sobě měla tu noc, kdy zmizela, před Charlesovým doupětem. O pár chvil později se stejně oblečená postava objevuje i uvnitř na místě, kde je v jakési kobce uvězněna Mona.

Uvěznění. Na konci promo videa někdo křičí: „Prosím, neopouštějte mě!“. Nedá se stoprocentně určit, kdo to byl, ale v té části domu se nacházela Mona a Alison, takže se pravděpodobně jedná o jednu z nich. Že by Ali byla uvězněná výměnou za propuštění Lhářek?

Návrat otce. Jak můžeme vidět na promo fotografiích, tak se v šesté sérii opět objeví i Aliin otec, Kenneth DiLaurentis. Na jedné zveřejněné fotografii z natáčení stojí vedle Alison v obývacím pokoji – Ali má na sobě stejné triko jako na ,tiskové konferenci' a tváří se sklíčeně.

Návrat Jasona. I na Aliina bratra, Jasona DiLaurentise, se můžeme v šesté sérii těšit. Marlene King napsala: „Ano, Jason bude mít v několika následujících epizodách velkou roli.“

Pátá a šestá epizoda. Scenáristka Maya Goldsmith na Twitteru potvrdila, že se Alison objeví v epizodách, které Maya napsala – jedná se o pátou a šestou epizodu. Z jejího tweetu také vyznělo, že se můžeme těšit na scény Alison+Emily.

Diskuze /8

Angela99

V „doupěti“ je jasné že křičí Mona!

27.5.2015 | 14:07:10
Elina03

Ano bylo to tam jasně slyšet Angela99 má pravdu !!!

27.5.2015 | 14:15:39
PLL1

Jsem si celkem jistá, že Ali a Mona vědí mnohem víc, než holkám řekly

#4 RoseMary
27.5.2015 | 18:29:42
RoseMary

#3 PLL1: to je snad jasny mone clovek nemuze verit ani nos mezi ocima a i kdyz rekla pravdu je jasne ze vi mnohem vic nez je ochotna priznat.

27.5.2015 | 19:11:57
RoseMary

Alison na me pusobi jako ze je rada tajemna tak uvidime no.

27.5.2015 | 19:13:03
Tercii

Mona rozhodně musí něco vědět, vzhledem k tomu, že těsně před tím, než se jí v pokoji zjevil ten tajemný někdo, zjistila, jak se věci mají. I když ono bůh ví co zjistila, a bůh ví co po tom, co jí někdo „zdrogoval“, jak bylo uvedeno, zase zapomněla. Každopádně nechápu, proč se jí pak holky vlastně nezeptaly.

29.5.2015 | 13:28:23
Andie24

Já myslím, že to kříčí Alison,, ale ještě jsem neviděla první dil :)

#8 Angela99
3.6.2015 | 20:02:16
Angela99

#7 Andie24: Mona.....byla to Mona......

5.6.2015 | 15:25:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars