Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Co můžeme očekávat v 7. epizodě 5. série?

Co můžeme očekávat v 7. epizodě 5. série?

Co můžeme očekávat v 7. epizodě 5. série?

V epizodě The Silence of E. Lamb (5×07) jde Aria v přestrojení do Radley, aby zjistila více informací o Bethany Young. Zjistí vše, co Lhářky potřebují? Sebere Eddie Lamb odvahu, aby jim řádně pomohl? A co všechno naše malé Lhářky tento týden ještě čeká?


2 0
20.7.2014

Vytáhli jsme ty největší spoilery a pojítka z nadcházející epizody.Aria se setká s novým pacientem. Oficiální synopse říká: “Aria začíná jako dobrovolník v Radley a ihned po nástupu začíná zjišťovat informace, které by dívkám mohly být užitečné. Také se setkává s novými pacienty. V krátké době narazí na agresivní pacientku, která může být klíč, který Lhářky potřebují.”

Kdo je záhadný pacient? Jsme si jistí, že je to nová postava “Velká Rhonda”. Do kontaktu s ní nepřijde jen Aria, ale i samotný Eddie.


Spencer špionka. Mezitím také Spencer vyhledává odpovědi. Spencer požádá o pomoc Ezru a vypůjčí si několik jeho špionážních věciček. Bude je potřebovat v přední části své zahrady.

Večeře se vyvine velmi zajímavě. Emiliina matka se vrací zpět do Rosewoodu. Pozve Alison na večeři. Em se bojí, že celá večeře bude divná, a proto se snaží vyhledat pomoc u svých přátel.

Ali vs. Caleb. Budou to opravdu kamarádky, které Ali pomohou? Podle oficiální synopse Hanna spatří nespory mezi Ali a Calebem. Později má také Hanna a Ali rozepře u večeře. Tento trojúhelník bude ještě zajímavý.

Emily vyslýchá Monu. Emily vyslýchá Monu ohledně mrtvé krysy v Paigiině skříňce. Jako vždy, Mona hraje nevinnou. Budeme Moně věřit?

Jak se těšíte na středeční epizodu?

Diskuze /1

bajunka15

Na tuhle epizodu se tesim protoze chci vedet co se stane mezi Hannou a Calebem!!!! :-) :-) :-) A myslim si ze Emily ma stou krysou pravdu ze ji tam beztak dala Mona. Takze si myslim ze Mone se verit neda!!!!!!

21.7.2014 | 19:03:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars