Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 470×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Co se stane, když se Melissa vrátí zpět do Rosewoodu?

Co se stane, když se Melissa vrátí zpět do Rosewoodu?

Další díl našich Pretty Little Liars se neúprosně blíží. A my tu pro vás máme pár dalších odhalení, které vám mohou pomoci pochopit dějové linie, které nebyly až tak srozumitelné.

0 0
23.11.2012

Naposled, když jsme viděli Melissu v Pretty Little Liars, tak říkala Spencer se slzami v očích, proč byla převlečená za Černou labuť na maškarním bále. Od té doby co víme, že se Melissa vrací do Rosewoodu (v zimě v sérii 3), si stále pokládáme jednu a tu samou otázku, co můžeme očekávat od této záhadné sestry Spencer?

Ve výše uvedené epizodě (Série 3, Birds of a Fetaher), Melissa vysvětluje, že neznámá osoba jí poslala kostým Černé labutě s instrukcemi, aby se to oblékla a rozptylovala Jennu. Anonym jí vyhrožoval, že pokud to neudělá, vyzradí její tajemství o předstíraném těhotenství. Spencer jí samozřejmě věří, přestože ostatní lhářky jí nevěří ani nos mezi očima.

Nicméně, Melissa má mnoho nevyřízených věcí v Rosewoodu a má také, co vysvětlovat. Také nejsme stále předsvědčení, že Ian byl biologickým otcem jejího nenarozeného dítěte. Pokud byl, proč jí Garrett tajně pomáhal dostat se ke gynekologovi? To může být proto, že Garrett byl Ianův kamarád, ale proč své přátelství tajili?

Potom tu je také problém jménem Jason. Ve flashbacku, Alison naznačuje, že mezi Melissou a Jasonem je mnohem více než ví. V 2. sérii epizodě The Naked Truth, jsme slyšeli hádku mezi Spenceřinými rodiči, ve které se hádají o Melisse a jejím vztahu k Jasonovi po tom, co je pan Hasting načapal v autě. Očividně jim nechtěli za žádnou cenu prozradit, že jsou nevlastní sourozenci, ale také nemohli, aby jejich vztah pokračoval. Znamená to, že Melissa věděla, že Jason je její bratr, déle než Spencer? Pokud ano, může mít Melissa něco společného s Aliinou vraždou?

Na vrcholu všeho je, že stále nevíme, jestli je Melissa součástí -A týmu. Je jasné, že byla spojená s Jennou předtím, než Ali zemřela, jak jsme mohli vidět v NAT videu v den, kdy Ali zmizela. A Melissa mluvila s Lucasem a Jenna na maškarním bále v jejím kostýmu Černé labutě. To dokazuje, že oni věděli jako první o Melissininým předstíraným těhotenství. Proč to Melissa říkala zrovna těmto nespolehlivým lidem? Nebo také byla naváděna „A“?

Co si o tom všem myslíte vy? Piště nám do komentů. :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama