Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Co se stane, když se Melissa vrátí zpět do Rosewoodu?

Co se stane, když se Melissa vrátí zpět do Rosewoodu?

Co se stane, když se Melissa vrátí zpět do Rosewoodu?

Další díl našich Pretty Little Liars se neúprosně blíží. A my tu pro vás máme pár dalších odhalení, které vám mohou pomoci pochopit dějové linie, které nebyly až tak srozumitelné.

0 0
23.11.2012

Naposled, když jsme viděli Melissu v Pretty Little Liars, tak říkala Spencer se slzami v očích, proč byla převlečená za Černou labuť na maškarním bále. Od té doby co víme, že se Melissa vrací do Rosewoodu (v zimě v sérii 3), si stále pokládáme jednu a tu samou otázku, co můžeme očekávat od této záhadné sestry Spencer?

Ve výše uvedené epizodě (Série 3, Birds of a Fetaher), Melissa vysvětluje, že neznámá osoba jí poslala kostým Černé labutě s instrukcemi, aby se to oblékla a rozptylovala Jennu. Anonym jí vyhrožoval, že pokud to neudělá, vyzradí její tajemství o předstíraném těhotenství. Spencer jí samozřejmě věří, přestože ostatní lhářky jí nevěří ani nos mezi očima.


Nicméně, Melissa má mnoho nevyřízených věcí v Rosewoodu a má také, co vysvětlovat. Také nejsme stále předsvědčení, že Ian byl biologickým otcem jejího nenarozeného dítěte. Pokud byl, proč jí Garrett tajně pomáhal dostat se ke gynekologovi? To může být proto, že Garrett byl Ianův kamarád, ale proč své přátelství tajili?

Potom tu je také problém jménem Jason. Ve flashbacku, Alison naznačuje, že mezi Melissou a Jasonem je mnohem více než ví. V 2. sérii epizodě The Naked Truth, jsme slyšeli hádku mezi Spenceřinými rodiči, ve které se hádají o Melisse a jejím vztahu k Jasonovi po tom, co je pan Hasting načapal v autě. Očividně jim nechtěli za žádnou cenu prozradit, že jsou nevlastní sourozenci, ale také nemohli, aby jejich vztah pokračoval. Znamená to, že Melissa věděla, že Jason je její bratr, déle než Spencer? Pokud ano, může mít Melissa něco společného s Aliinou vraždou?

Na vrcholu všeho je, že stále nevíme, jestli je Melissa součástí -A týmu. Je jasné, že byla spojená s Jennou předtím, než Ali zemřela, jak jsme mohli vidět v NAT videu v den, kdy Ali zmizela. A Melissa mluvila s Lucasem a Jenna na maškarním bále v jejím kostýmu Černé labutě. To dokazuje, že oni věděli jako první o Melissininým předstíraným těhotenství. Proč to Melissa říkala zrovna těmto nespolehlivým lidem? Nebo také byla naváděna „A“?

Co si o tom všem myslíte vy? Piště nám do komentů. :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars