Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Kdo zabil Jessicu DiLaurentis?

Kdo zabil Jessicu DiLaurentis?

Kdo zabil Jessicu DiLaurentis?

Některá tajemství už byla prozrazena, ale na spoustu odpovědí si budeme muset ještě počkat. Mezi ně patří i otázka, kdo zabil paní D.


14 0
18.8.2015

Kdo zabil Jessicu DiLaurentis?

V letním finále jsme se toho dozvěděli spoustu, ale bohužel ne všechno. Jednou z největších záhad zůstává: Kdo zabil paní D.? 

Marlene King v jednom z rozhovorů řekla, že na tuto otázku zatím odpovědět nemůže, ale že ji pohřbila Charlotte (CeCe). Zde je několik teorií, kdo má život paní D. na svědomí.

Peter Hastings

Před tím, než byla paní D. nalezena mrtvá, plánovala jít na policii a říci jim, že si myslí, že Spencer zabila Bethany Youngovou. Když to pan Hastings zjistil, velmi se rozčílil. V té době si také myslel, že Spencer Bethany zabila. Je možné, že se chtěl zbavit potencionálního svědka? V další Spencer dokonce svého otce z vraždy Jessicy podezřívala. Zabil ji?

Sara Harvey

Kolem Sary se to hemží otazníky. Není jasné, proč se přidala k CeCe a pomáhala jí ubližovat Lhářkám. Zbavila se paní D., aby se pomstila CeCe? Přeci jenom jejich přátelství rozhodně nepatřilo k nejpevnějším, i když spolupracovaly. Pokud byla Sara unesena a donucena spolupracovat s -A, pak pravděpodobně měla na Charlotte spadeno. Vrátila se, aby zabila jedinou osobu, která kdy CeCe milovala?Melissa Hastings

Už víme, že Melissa je schopná někoho zabít, i když neúmyslně. Koneckonců to byla ona, kdo zaživa pohřbil Bethany. Tvrdí, že nevěděla, že Bethany nebyla mrtvá a že to vše udělala proto, aby ochránila Spencer, ale dá se jí věřit? Tak či onak je jasné, že je schopná udělat cokoliv, aby svou mladší sestru ochránila. Spencer sice automaticky počítala s tím, že Jessicu zabil její otec, ale je možné, že nebyl jediný, kdo věděl, že se paní D. chystá jít na policii. Vypadalo to, že Melissa si je toho také vědoma. Zbavila se proto Jessicy DiLaurentis?

Toby Cavanaugh

letním finále jsme se konečně dozvěděli, co se stalo Tobyho matce. Bethany Youngová ji shodila ze střechy, obvinila z toho Charlese a paní DiLaurentis to pomohla ututlat, aby svého syna ochránila. Zjistil Toby, co se doopravdy stalo a šel si to s paní D. vyřídit? Sice si neumíme Tobyho představit, jak někoho záměrně zabil, ale je možné, že se mu situace vymkla z rukou a byla to nehoda. Donutilo to Tobyho přidat se k policii? Aby nějak odškodnil, co udělal? Proto se od Spencer v poslední sérii odloučil?


Jaké jsou vaše teorie ohledně smrti paní D.? Je některá postava z článku vaším favoritem, nebo podezříváte někoho jiného? Podělte se o své názory v komentářích.

Původní text: Wetpaint.com

Diskuze /19

Rachel

Tak Toby by byl celkem sokujici, a mozna by to davalo i smysl… ale ja mam tip na Saru…ta holka je uplne posahana :-D a hlavne nevim proc, ale rikam si, co když Sara je vlastne Bethany

#6 Carla #8 -Agáta
18.8.2015 | 17:00:31
Barbra06

Já bych tipovala Melissu nebo jejího tátu. Toby měl podle mě jiné důvody, proč se přidal k policii a to byla Spencer. I kdyby jí zabil, což pochybuju, tak rozhodně ne úmyslně. Sara je absolutně otravná osoba, vadí mi, že je do toho tolik zapletená a je vlastně důležitou složkou -A. Ale smrt Jessicy mi k ní taky nesedí.

18.8.2015 | 17:34:30
Argetlam Královrah

CeCe je psychopatka. Vylučovat ji z podezřelých jen protože řekla, že ona to nebyla, to je blbost. Ale sázím na Melissu, tak nějak mi to k ní sedí.

18.8.2015 | 17:50:56
google147

Torey DeVitto získala jednu z hlavních rolí v novém seriálu, takže asi nebude mít čas. Toby a otec Spencer to podle mě nebudou. Hodit všechno na Sara by byl zoufalý krok.

Osobně si myslím, že ji zabil otec Bethany (ta zmínka v posledním díle nebyla náhodou) a on bude nový záporák. Samozřejmě už se v seriálu chvilku pohybuje.

Ale na koho sázím, že stojí za vším v seriálu, tak to je Tippi :D

#7 Lusesita #10 Johnny Horse
18.8.2015 | 21:11:50
Pufflie

A co třeba Jessiky manžel?

19.8.2015 | 6:31:59
Carla

#1 Rachel: Já si to taky říkám… když je tak důležitá pro -A, musí mít nějaký větší význam, roli a ne jen nějaká holka od vedle, co pomáhá -A otravovat život holkám. Neumím to propojit (ale to ani Marlene), ale podle mě je Sara Bethany, mě by to logiku dávalo…pošahaná je na to dost…

19.8.2015 | 8:04:54
Lusesita

#4 google147: jo Tippi!!!

19.8.2015 | 10:04:18
-Agáta

Podle mě ji zabila Sara, ale to, že by byla Bethany je naprostá kravina. Se Sarou se sešla její kamarádka, tak by poznala kdyby to nebyla Sara. Mám pocit, že prostě to nedělala dobrovolně. No uvidíme, já už radši moc teorizovat nechci, protože mi poslední díl přišel jakoby když se vymyslí fakt nějaká skvělá teorie tak MarMar se k ní dostane a chce udělat něco lepšího než e v teoriích a pak to po*ere :D há Tippi :D to by bylo celkem šokující, aby za vším stál papoušek :D Vylétl z klece pro jed , hodil jí ho do kafe a ona venku usnula :D #1 Rachel:

19.8.2015 | 13:22:39
google147

Pro mě by teda udělat ze Sary dalšího záporáka bylo teda zklamání. A příšlo mi spíš, že jí to bylo nepříjemné (myslím ten pohřeb) než že by to nedělala dobrovolně.

19.8.2015 | 15:44:24
Johnny Horse

#4 google147: Na Tippiho jsem už skoro zapomněl, ale asi jako jediný nebyl nikdy podezřívaný, takže nenápadný být umí. To z něj dělá podezřelého číslo 1. :D Teď určitě bude k nenalezení. :D

20.8.2015 | 23:36:43
google147

A to si představte, že chudák je někde 5 let zavřený, bez CeCe a Sary. Má dost času na vymyšlení pomsty a nový záporák je najednou jasný :D

#12 Tercii
21.8.2015 | 1:14:14
Tercii

Podle mě to bude Melissa nebo její táta, p. Hastings, a nebo již zmíněný Bethanin táta, ten nápad není zlý. Torrey se ale mimochodem (minimálně) před pár hodinami na place PLL vyskytovala. Takže ono to s tou zaměstnaností asi nebude až tak horký :D Ale jinak, doufám, že to nebyla Sara, protože dát něco takovýho postavě, jako je ona- to je prostě moc. Už Black Widow a Red Coat bylo docela velký sousto, ještě tohle do toho. :D

A ano, Tippi by společně se psem Pepém tvořil dokonalý -A tým. Protože Tippi je chudáček nechán napospas osudu, a o Pepého nestál Jason a tuším, že ho dokonce nechal utéct. Paráda. Jak říkáš :D
#11 google147:

21.8.2015 | 20:58:57
google147

Melissa a p. Hastings jsou až moc očividní podezřelí (a Melissa už má na kontě Bethany). Návíc si myslím, že by Hastings neměl na vraždu žaludek (udělá pro rodinu cokoliv, ale má hranice).

A CeCe se mohla od Mony v Radley dozvědět, že Alison je naživu (nebo to z jejího povídání vytušit). Měla k dispozici ostatky, má peníze – není problém si nechat ověřit DNA. A určitě znala otce Bethany, protože za ní chodil do Radley – za ty roky si mohli být blízcí a mohl za ní chodit v době od Alisona zmizení do jejího útěku. Z 6×10 víme, že byl konflikt mezi Bethany a paní D.

A taky mě k tomu vede jedna hodně šílená myšlenka (fakt šílená :D) – hodně lidí si myslím, že Sara je Bethany, ale to není možné, protože kamarádka Sarů poznala. A Sara mluvila o matce a nikdy o otci a u Bethany se zase zmínil otec, ale matka ne – takže Sara a Bethany dvojčata (co vím, tak něco na ten způsob bylo v knihách). Říkám šílenost, ale po CeCe jako A je už asi možné všechno :D

#14 Usyn
22.8.2015 | 12:48:22
Usyn

#13 google147: táto tvoja teória k Sare sa mi v celku ľúbi :D aspoň by mi to ako tak dávalo zmysel prečo pomáhala CeCe

22.8.2015 | 20:13:56
TheTess

Podle mě ji zabil pan D. Možná proto že se dozvěděl o tom že není Jasonův otec nebo proto co dělala pro Cece :/

23.8.2015 | 14:01:48
TheTess

Podle mě ji zabil pan D. Možná proto že se dozvěděl o tom že není Jasonův otec nebo proto co dělala pro Cece :/

23.8.2015 | 14:02:16
nikolza

Já osobně si myslím, že to byla buď Melissa nebo Hastings, a taky si myslím, že to CeCe moc dobře věděla a proto paní D. pohřbila u Hastingsů na zahradě :)

#18 Tercii
25.8.2015 | 18:45:33
Tercii

#17 nikolza: To je docela dobrá myšlenka :D

26.8.2015 | 6:05:33
Lola512512

Ja asi už viem kdo je A. A je Cece a Charles

8.1.2016 | 15:23:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars