Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Na co se můžeme těšit v epizodě Out, Damned Spot?

Na co se můžeme těšit v epizodě Out, Damned Spot?

Na co se můžeme těšit v epizodě Out, Damned Spot?

S05E19: Souhrn všech informací k nadcházející epizodě, která vyjde tuto středu.
POZOR, TENTO ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!


14 0
9.2.2015

Spoilery k epizodě Out, Damned Spot

Devatenáctá epizoda by mohla potěšit všechny fanoušky, protože jak se zdá, tak bude zaměřena jak na osobní života Lhářek, tak i na boj s -A.Zdroj: Eric McCandless/ABC Family Channel © 2014 Disney ABC Television GroupNástup na vysokou školu se blíží. Doteď bylo téma vysokých škol vedlejší, což se v této epizodě změní. Podle oficiální synopse „se maturanti zaměří na svou budoucnost a vysokou školu, kvůli čemuž budou dost pod tlakem a Aria, Hanna, Emily ani Spencer nejsou výjimkou.“

Aria na doučování u Andrewa. Ano, chytrolín Andrew se vrací! Ale nebude trváit čas se Spencer, nýbrž s Ariou. Ze synopse jsme se dozvěděli, že: „Z důvodu přijímání na základě výsledků musí Aria máknout, aby si vylepšila své známky, a proto vyhlédá Andrewa, aby ji doučoval.“

Spencer se tématu „vysoká škola“ stále vyhýbá. Mezitím se Spencer pořád obává, že vysoká škola není nic pro ní. „Z obavy přijetí na VŠ se Spencer rozhodne si dát pauzu a pomoci Jonnymu s novým projektem.“

Hanna si nemůže vysokou školu dovolit. Konečně se v PLL rozhodli udělat něco reálně. Hanna má sice potvrzení o přijetí víc než dost, ale „zjistí, že jí byla zamítnuta finanční podpora, a požádá o pomoc otce.“

Ashley Marin je zpět! V této epizodě uvidíme i matku Hanny, Ashley. Na jedné z promo fotografií vypadá poněkud ustaraně. Možná, že se ještě nerozhodla, jak vybruslit ze situace Jason/Ted.

Emily s Ezrou. Můžeme se těšit na další scénu mezi Emily a Ezrou, jak můžeme vidět na jedné z fotek. O čem spolu mohou hovořit? Emily nevypadá zrovna nadšeně.

Mike se stále chová divně. Podivně chovajícího Mikea se asi ještě nezbavíme, jak můžeme vidět v promo videu, tak se potuluje kolem a něco podivného si schovává do kapsy. A v synopsi se píše: „Aria a dívky se Mikea bojí ještě víc po incidentu darování krve ve škole.“

-A využije darování krve ve škole k získání krve Lhářek.promu vidíme, že -A má vzorky krve všech Lhářek a pošle jim SMS zprávu: „Díky za dárek do sbírky „dostat-je-do-vězení“. -A Lhářky se samozřejmě bojí a Hanně je jasné, že se tak snadno mohou dostat do vězení.

Spencer hrozí vězení. Spencer se teprve zbavilo jednoho obvinění a jak vidíme opět v promo videu, tak jí hrozí další. Titulek novin, které ukazuje Jonnymu, hlásá: "Vandalství na vysoké škole Hollis“. Je možné, že je to kvůli tomu projektu, na kterém spolu pracují?

Aria se hádá s Mikem. V této epizodě už Aria k Mikeovi moc milá nebude. V promu na něj řve: „Víš, čeho je Ali schopná! Něco se děje a ty mi musíš říct co.“ Mikeovi se ale očividně nechce, a tak jí místo odpovědi zabouchne dveře před nosem.

Lhářky honí motorkář. Téměr ke konci videa je vidět nějaký člověk na motorce, který honí Lhářky. Kdo to je? A co po nich může chtít?

Mezi Taliou a Emily to pokračuje. Na konci poslední epizody se tyto dvě políbily a vypadá to, že spolu budou trávit víc času. Vidět jsou spolu na jedné z promo fotek v kuchyni v The Brew.

Půodní text: Wetpaint.com

Diskuze /5

Hanny90

Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :D

9.2.2015 | 20:09:30
klarinka26

Taky taky… Akorát nic nepíšou o Ezrovi a Arie… :(

#3 TerkaAndy #4 Failon
10.2.2015 | 8:18:01
TerkaAndy

#2 klarinka26: Tak to mě zas tak netrápí, naopak doufám, že nebude půlka epizod o nich dvou a neustálý vracení se k sobě a rozcházení a pořád dokola

webmaster
10.2.2015 | 23:35:58
Failon

#2 klarinka26: Podla mna ich nechaju na chvilku sa rozist :) … aby to bolo zaujimavejsie…

11.2.2015 | 8:49:14
RFlady

Aria se s Ezrou podle mě rozejdou .. stejně už je to mezi nimi nějaké divné a vůbec se k sobe nemají, tak uvidíme jak to dopadne..

13.2.2015 | 10:24:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars