Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Na co se můžeme těšit v epizodě Pretty isn't the Point?

Na co se můžeme těšit v epizodě Pretty isn't the Point?

Na co se můžeme těšit v epizodě Pretty isn't the Point?

S05E20: Souhrn všech informací k nadcházející epizodě, která vyjde zítra.
POZOR, TENTO ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!


6 0
17.2.2015

Spoilery k epizodě Pretty isn't the Point

Nemůžete se dočkat finálové epizody? Na tu si ještě pár týdnů budete muset počkat. Ale blíže k ní budeme již tuto středu, kdy vyjde 20. epizoda. Co se o ní zatím ví?Eric McCandles/ABC Family Channel © 2015 Disney ABC Television GroupJonny má kontakt na někoho z Oxfordu. V poslední epizodě Spencer psala Melisse, zda nemá Wren nějaké známé na Oxfordské univerzitě. Pomoc ale nepřijde od Melissy, nýbrž od Jonnyho. V jednom ze sneak peeků se Jonny se Spencer baví na téma „bydlení za mořem“.

Toby potká Spencer s Jonnym. V tom stejném sneek peaku ke konci jde kolem Toby, který si Spencer a Jonnyho všimne. A i když se hned nenaladí do žárlivého režimu, tak si dává odstup.

Jonny je pitomec. Když Toby odchází, Jonny zamumlá něco v italštině. Na Tobyho otázku: „Co to bylo?“ mu Jonny odpoví: „Jeden výraz. V italštině… A naprosto domýšlivý.“ Toby se sice v poslední době chová jak idiot, ale Jonny by nemusel.

Spencer versus Toby. Pokud si myslíte, že ostatní scény Tobyho a Spencer budou lepší, tak to jste na omylu. V promo videu má Spencer se „strážníkem Tobym“ menší problém. „Co tady děláš?“ „Otázka je, co tady děláš ty.“ Jak se zdá, Toby je naprosto pohlcen policejními záležitostmi, když prozkoumává Jonnyho auto a drsně Spencer posílá pryč. Nejspíš se jedná o to nelegální dobrodružství zmíněné v synopsi.

Mike kupuje náhrdelník za Aliiny peníze. V dalším ze sneak peeků Hanna s Calebem probírají Mikeovu účast v -A hře. Mike koupil náhrdelník, na kterém se píše „Jsem s tebou“ a Hanna si je jistá, že je pro Ali.

Hanna se účastní soutěže krásy a Caleb je proti. V jedné z ukázek má Hanna proslov, ve kterém objasní všechny důvody, proč se musí zúčastnit soutěže krásy. Calebovi se to nelíbí, a to nejen proto, že nemá rád soutěže krásy celkově. Ale kvůli tomu, že by na Hannu mohla -A vytáhnout nějaké informace. Ale Hannu to nezajímá a odpovídá mu: „Udělám to. Musím. Potřebuju tyhle peníze, abych mohla vypadnout z města.“

Caleb nabídne, že poprosí o peníze svou matku. Calebovi se sice Hannina účast v soutěži krásy nezamlouvá, ale hned jí nabídne, že poprosí svou matku o půjčku. Ale podle promo fotografií nejspíš změní názor, protože to vypadá, že je členem přípravného týmu.

Andrew i nadále doučuje Ariu. Andrew má asi božskou trpělivost. Jeden sneak peek je zaměřen na to, jak opět doučuje Ariu. Dopadne to tentokrát zase nějakým dobrodružstvím v podobě sledování Mikea? Podle jedné fotografie si spolu pak minimálně ještě jednou vyjdou.

Aria poprosí Andrewa, aby dohlížel na Mikea. Aria poprosí Andrewa, aby sledoval Mikea do tělocvičny a zjistil, jestli tam má s někým schůzku. Je naprosto šílené, prosit o něco takového někoho, koho sotva znáte, ale Andrew jí to samozřejmě odkýve. Aria rozhodně umí donutit lidi, aby udělali to, co chce (jedna z vlastností, které Bethany zmínila na nahrávce).

Mike se naštve na Ariu. V jednom ze sneak peeků Mike udeří na Ariu, během jejího doučování s Andrewem, ohledně prohledávání jeho věcí. Ta tvrdí, že jen sbírala špinavé prádlo, ale Mike jí to nevěří. „Přísahám, že jestli je ještě jednou dotkneš mých věcí, budeš toho do smrti litovat.“ Pak ještě převrátí stolek. Opravdu by Arie ublížil?

Mikeova spojitost s Moninou smrtí. Podle synopse Mikeovo „stále podezřelejší chování naznačuje děsivou souvislost s Moninou smrtí.“. Co to může být? „Z toho, co následně Aria zjistí, jí bude tuhnout krev v žilách.“

Aria versus Mike.promu má Aria v ruce lahvičku s krví. Nejspíš to je to, co Mike schoval do stromu, jak můžeme vidět na jedné z fotek. V promo videu také můžeme vidět, jak Mike přistihl Ariu plížící se kolem. Že by si ti dva konečně řekli pravdu?

Dostaneme hodně odpovědí. Po live chatu, který probíhal během vysílání minulé epizody, napsal Cody Christian (Mike Montgomery) na Twitter: „Skvěle se mi s vámi povídalo lidi! Těšte se na další epizodu. Tolik odpovědí. Bude se vám líbit, slibuji!“ Vzhledem k tomu, že kolem Mikea se teď točí většina děje, tipujeme, že by o tom Cody mohl vědět své. Že bychom konečně zjistili, o co Mikeovi jde?

Lhářky se vkrádají do domů.promo videu je záběr na Ariu a Spencer, jak se vkrádají do domů. Myslíme si, že Aria se snaží dostat do Monina domu. A u Spencer jde nejspíš o již zmíněné nelegální dobrodružství s Jonnym.

Emily učí Hannu tančit. Na promo fotkách i v promo videu můžeme vidět, jak Emily dává Hanně lekci tance, což Hanna potřebuje do soutěže krásy: „Brzy zjistí, že k výhře nestačí jen pěkná tvářička, a tak se obrátí na Emily, aby jí pomohla.“

Hanna si najme poradkyni. V této epizodě bude hostovat Jackie Debatin, která si zahraje ženu, kterou Hanna najme, aby jí pomohla v soutěži krásy. Vidět jí můžeme na několika promo fotkách.

Emilyina láska je silnější než strach z -A.promo videu říká Hanna: „-A po vás půjde taky. Načež jí Emily odpoví: "To mi nezabrání pomáhat lidem, které miluji.“ Že by -A vyhrožovala Hanně ohledně účasti v soutěži krásy? Nebo Emily mluví o lásce k někomu jinému?

Talia se zdá být na Emily naštvaná. Na konci poslední epizody se Talia s Emily držely za ruce a všechno vypadalo poklidně, že by se situace zase změnila? Na jedné z fotek vypadá Talia zmateně a možná i trochu ublíženě/naštvaně.

Původní text: Wetpaint.com 

Diskuze /1

Jell

Tak konečně po dlouhé době díl kde se něco děje :)

18.2.2015 | 22:25:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars