Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Na co se můžeme v zítřejší epizodě těšit?

Na co se můžeme v zítřejší epizodě těšit?

Na co se můžeme v zítřejší epizodě těšit?

POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY! Máme pro vás shrnutí všech informací, které jsou pro fanoušky známé ze spoilerů, sneak peeků a promo videí. Co se v epizodě Surfing the Aftershocks stane?


0 0
24.6.2014

Surfing the aftershocks

Alison se v minulé epizodě (Whirly Girl) vrátila do Rosewoodu. A nejen to – objevilo se tělo paní D. Jak se situace bude vyvíjet dál?

Zítřejší epizodu napsal Joseph Dougherty a režíroval ji Chad Lowe (Byron Montgomery).Dívky se vyrovnávají s Aliinou lží. To, že si Ali vymyslela historku o únosu, ovlivnilo všechny lhářky. Z oficiální synopse jsme se dozvěděli, že: „Aria, Spencer, Hanna a Emily se snaží zakrýt stopy, když teď musí žít další Aliinou lež. A zároveň se snaží dát dohromady informace o tom, co se stalo v New Yorku.“

Je Jason vinný? V jednom ze sneak peeků lhářky mluví o tom, kdo mohl zabít paní D. Hanna s Emily jsou přesvědčené, že to byl Jason, ale Spencer svého nevlastního bratra brání. „Spencer a Emily se budou snažit zjistit pravdu o Jasonovi a o tom, kde byl tu noc, kterou děvčata strávila v NY.“ Vzhledem k tomu, že Spencer bojuje za Jasona a Emily proti Jasonovi, toto ,vyšetřování' by mohlo být opravdu zajímavé.

Kdo si promluví s Ezrou? V tom stejném sneak peeku Spencer upozorní na to, že by si někdo měl promluvit s Ezrou, aby si byly jisté, že podpoří jejich lži. Aria rázně odmítá, s Ezrou už nechce mít nic společného. Ze spoilerových fotek ke čtvrté sérii ale víme, že se s Ezrou setká. A v synopsi pro zítřejší epizodu stojí: „Hanna a Aria musí uzavřít nedořešené věci s dvěma lidmi, kteří vědí o Ali pravdu – s Ezrou a Monou.“ A jelikož Hanna nikdy k Ezrovi neměla blízko, předpokládáme, že to s ním bude řešit Aria, zatímco se Hanna postará o Monu.

Hanna má problém sama se sebou. Co se týká Hanny, v synopsi je zmíněná ještě jednou: „Když je Ali zpátky, tak Hanna zkoumá, kdo opravdu je – jestli "Baculka Hanna“ nebo „Královna Hanna“. Nabízí se odpověď ,ani jedno', když vezmeme v úvahu fotografii Hanny, kterou Ashley zveřenila na instagramu. Vypadá to, že se Hanna ubírá punkovým směrem.

Pohřeb paní D. Že pohřeb bude v této epizodě, usuzujeme na základě promo fotografií a toho, že byl zmíněn i ve sneak peeku.

Lhářky se vrací do školy. V již zmíněném sneak peeku vidíme, že jsou holky na školním pozemku a v tomto sneak peeku mají rozhovor v ředitelem Hackettem. Ale co se týče Alison, ta se dříve než v páté epizodě do školy nevrátí.

Ve městě je nová holka. Na promo fotografiích jste mohli vidět novou postavu. Rosewood navšítí Sydney Driscoll (Chloe Bridges) – nová plavkyně, která se spřátelí s Emily a Paige.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars