Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Nathaniel Buzolic v Pretty Little Liars: 5 důvodů, proč se těšit

Nathaniel Buzolic v Pretty Little Liars: 5 důvodů, proč se těšit

Nathaniel Buzolic v Pretty Little Liars: 5 důvodů, proč se těšit

Nemůžeme se dočkat, až se hvězda z The Vampire Diaries, Nathaniel Buzolic (Kol), objeví v Rosewoodu.


3 0
17.2.2014

Nathaniel Buzolic v Rosewoodu!

Zde je pět důvodů, proč se nemůžeme dočkat, až se v epizodě S04E22 Cover For Me objeví Nate, alias Dean.
Pomáhá Spencer
Přiznejme si to: Spencer by se teď nějaká pomoc hodila. Je závislá na Adderallu, pod jehož účinkem se ve svých představách ocitá ve filmu noir. A Dean tu je, aby jí pomohl. V oficiálním popisu jeho postavy stojí: „Přijede, aby pomohl Spencer… Ať se jí to bude líbit nebo ne.“ Podle promo fotografií spolu chodí Dean a Spencer běhat. Že by se snažil omezit Spenceřino polykání pilulek?

V The Originals ho jen tak neuvidíme
Rozhodnutí výkonného producenta The Originals, že Kola ve spin-off seriálu neuvidíme, respektujeme. Ale to neznamená, že nám na obrazovkách nechybí. Takže to, že Nate bude hrát v Pretty Little Liars, je skvělá věc. Kdo ví? Třeba se nám Dean bude líbit víc než Kol.

Jeho přízvuk
Nevíme, jestli Nate bude mluvit se svým přirozeným australským přízvukem, ale doufáme v to. A i kdyby se náhodou při natáčení svého přízvuku vzdal, stále ho budeme moci slyšet v různých video rozhovorech týkajících se PLL. Pozor Wrene, na scénu přichází další krasavec ze zahraničí!

Je strašně milej
Nejenom, že je to krasavec, ale chová se strašně mile. Nedávno na Twitteru odhalil svůj slib z dětství: „Když mi bylo 12, slíbil jsem mamce, že jí vezmu od Itálie… Letos jsem to udělal… 12-ti letý Nathaniel pláče radostí.“ Jak bychom ho mohli nechtít v našem oblíbeném seriálu?

Nový život v PLL
V seriálu je spousta postav, které vídáme už od prvních dílů. Každá nová postava seriál obohacuje a přináší svůj životní příběh. Doufáme, že ten Deanův bude zajímavý. I když se trochu bojíme, že Dean skončí jako oběť nějaké vraždy. Přeci jenom to je v PLL poměrně normální.

 

Diskuze /3

WhiteSparkle

Vůbec by mi nevadilo, kdyby tam zůstal co nejdéle! :) Teď mu to sluší daleko víc než v TVD a ráda se jím budu v PLL kochat! :D ;)

17.2.2014 | 18:03:20
Katara

Tak na něho se těším od doby, co byla 1. zmínka o tom, že si zahraje v mém oblíbeném seriálu. Postavu Kola jsem milovala. Dost mi chybí v TVD a škoda, že se v TO neobjeví. PLL mi ho, ale vrací na obrazovku, tak jsem maximálně šťastná :D :D Přeju mu ať tam vydrží, co možná nejdéle to půjde.

17.2.2014 | 20:11:35
sisi2000

PLL jsem přestala sledovat někde v polovině 3. serie, protože to bylo nudné, ale kvůli Natovi to asi začnu zase sledovat :) Byla to moje oblíbená postava v TVD a navíc je moc hezký :3 :D Doufám, že tam bude na trvalo nebo aspoň hodně dlouho :)

19.2.2014 | 12:15:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars