Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Rekapitulace epizody 4x15 Love ShAck, Baby

Rekapitulace epizody 4x15 Love ShAck, Baby

Rekapitulace epizody 4x15 Love ShAck, Baby

V epizodě Love ShAck, Baby jsou dívky už po 2 351. někde zamčené, Hanna je švagrová Arii a Spenceřin táta pomáhá řešit rozvod.


2 0
17.1.2014Aria je zamilovaná do svého „strýčka“

Vzhledem k tomu, jak často se někomu porouchá auto, přemýšlíme o tom, že si v Rosewoodu zařídíme autoopravnu. Samozřejmě, že zrovna když se dívky jedou podívat do Busy Bee Inn, Emily se rozbije motor. Takže se jdou schovat do Ezrovy chajdy, o které Aria tvrdí, že je jejího strýce. V té chajdě jsou v bezpečí asi tak, jako kdyby vlezli v Jurském parku do výběhu velociraptora.

Jake by se měl co nejdřív vrátit, protože Aria nebezpečně randí s nebezpečným Ezrou. A co se týče Ezry: byl to on, kdo zamkl Ariu a Spencer v chajdě? Každopádně ať to byl kdokoliv, nejspíš se pak schoval do sklepa. Bůhví co se pod těmi tajemnými dveřmi v podlaze nachází.Emily se ve snech setkává s Alison

Pořád čekáme na nějaký supr moment mezi Emily a Alison (pro příště: Emison). Mysleli jsme, že se toho dočkáme v této epizodě, ale nejspíš šlo jen o Emilyino podvědomí. A opravdu Ali napsala Em vzkaz, ať jde na jejich místo? Jestli se Ali snaží s dívkami opravdu setkat, to se nejspíš dozvíme až někdy v budoucnu.Spencer si balí svoje saky paky

V posledních dílech se toho stalo hodně, ale to, co se v téhle epizodě stalo Spencer, je asi zatím nejhorší. Neshodla se se svým otcem, sbalila si svoje věci a odešla z domova. I když, nastěhovat se k Tobymu asi není tak hrozné.

A teď pár podrobností: Spenceřin otec očividně skrývá to, co má společného s Jessicou DiLaurentis. Prý jí pomáhá, protože se rozvádí se svým manželem, ale dá se mu věřit? Že bychom se dozvěděli ještě o nějakém dítěti Hastings-DiLaurentis? A co se pan Hastings dozvěděl, že už nechce zavřít Radley?Hanna vyklopí svoje tajemství

No, upřímně, Hanna s Mikem dohromady by zas nebyli tak špatní. Samozřejmě že nám chybí Caleb, ale jelikož ten se asi nevrátí, jsme v týmu Hike. Aria přece řekla, že by jí to nevadilo. A Mikea na scéně už taky postrádáme.Stopy, nápovědy a otázky

  • Spousta lidí byla s minulou epizodou nespokojená, ale myslíme si, že tahle to zachránila. Flashbacky s Alison, její deník a supr Spoby scéna.

  • Aliin deník je plný stop. Obzvláště zajímavá je ta, která odkazuje na někoho, kdo „přeje si, aby byla víc jako já“ a kdo bere Ali její přátele. Co se týče nás, myslíme si, že je to jasný odkaz na to, že má Alison dvojče.

  • Emily čekala na kameni, na kterém bylo EF + AD. Všechny samozřejmě napadlo, že je to Emily Fields + Alison DiLaurentis. Ale co když je EF Ezra Fitz?

  • Co dělal Ezra v Hannině pokoji? Vše nasvědčuje tomu, že hledal deník Alison, a pak to byl on, kdo holky „přepadl“ v chatrči. Jenže už jsme se smířili s tím, že co je v tomhle seriálu očividné, není pravda.

  • Proč Ezra poslouchal nahrávku Ali? A kdo jí pomáhal „nebýt už Alison DiLaurentis“? CeCe? Nebo je to další vodítko k tomu, že má Ali dvojče, které jí krade identitu?

  • Co se týče CeCe – vážně jí někdo zaplatil, aby zabila Wildena?

  • Pan Hastings už nechce zavřt Radley – prý smrt Tobyho matky byla nehoda a viděl to ještě jiný pacient. Nebyl ten pacient náhodou blonďatá dívka, která se s Tobyho matkou setkávala? CeCe, Alison nebo její dvojče?

  • Další supr věc v této epizodě byla, že se zase objevil Travis – a o dost hezčí než předtím. Ale všimli jste si ke konci epizody říznutí na jeho ruce?

Diskuze /10

menteurCZ

Podle mě Ezra -A není.....když bude ještě 5. série, tak by nám ho přeci neukazovali v půlce 4. série ne??:) A ke všemu by nám ho snad už ukázali na konci, když ukazujou jak -A pracuje nebo něco dělá…:) u Travise sem si říznutí nevšimla, nemáte někdo foto??:)

17.1.2014 | 19:49:17
Ivčí

Oooo,Travis mel riznuti?? :-O Jdu googlovat :-)

17.1.2014 | 20:15:42
lelus

Jo jo teď sem se pozorně dívala na jeho závěrečnou scénu s Hannou a tam je to vidět a podle mě to má i na správným místě.

17.1.2014 | 23:46:29
hawk98

prostě Ezra je v A teamu…je jasný, že jich víc…no a hlavní A bude někdo jinej…tu/toho by měli odhalit až na konci…a ten Travis je mi nějak podezřelej :D

18.1.2014 | 16:54:36
bee_myself

já jsem teda u Travise žádný škrábanec neviděla ??? kdy to zhruba je ???

#6 Ivčí
18.1.2014 | 17:21:11
Ivčí

#5 bee_myself: Jak mu Hanna podává ty prachy a on ji vezme za ruce a říká, že je prostě kámoš..

18.1.2014 | 21:24:33
ZuziJ

Po této epizodě mi teda přijde, že Ezra není -A. Že je třeba bermuďák nebo tak, ale že je na straně Ali a snaží se ji chránit, proto ukradl ten deník a tak… Jenom se scénáristi snaží, aby vypadal zlounsky. Což nemění nic na tom, že ho nemám ráda :D

19.1.2014 | 11:02:37
hali13

Ezra je klasický nesympatický padouch je načase se s tím smířit :-D Můj názor je ten že asi jich tam prostě bude víc v tom A – Teamu a Ezra je jeden z nich otázka je proč to dělá snad na tuhle odpověď dostaneme brzy odpověď. Jo a nevíte někdo kam zmizela Mona nějak ji tam postrádám :-)

19.1.2014 | 18:03:07
Lucinka04

Ezra bude bermuďák.. Určitě nebude ten hodnej. A Travis by už konečně mohl být jen obyčejný normální kluk, kterýmu se líbí Hanna, Nebo? Zase padouch? To už by ty holky museli být fakt prokletý.

20.1.2014 | 13:26:19
Doctorr

Já nemyslím, že Ezra nebude vyloženě padouch jenom myslím, že má nějaké tajemství, které je nějak spojené s Ali a to něco bude v tom deníku. A ohledně Radley, druhý pacient co viděl mámu od Tobyho spadnout, to by mohlo být důležité aby to nebyl někdo nám známy.

20.1.2014 | 14:43:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars