Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Rekapitulace epizody 5x04 Thrown from the Ride

Rekapitulace epizody 5x04 Thrown from the Ride

Rekapitulace epizody 5x04 Thrown from the Ride

Ezra dělá Arie osobního poradce, Paige varuje Emily před tím, co by se mohlo stát Ali a Hanna krade jako straka. Zdá se, že jediný, kdo se v Rosewoodu baví, je Mona.


0 0
6.7.2014Spencer se neochotně stala detektivem

Dobrá zpráva: pan Hastings nezabil paní D. jedem na krysy. Špatná zpráva: nejspíše jí zabil tak, že jí zaměnil léky na krevní tlak. Jeho motiv: podle všeho se před 2 lety paní D. snažila hodit na Spencer vraždu Ali, ale rozmyslela si to, protože jí pan Hastings vydíral a vyhrožoval jí, že zničí její manželství tím, že všem řekne o jejich aféře. Ale když se DiLaurentisovi stejně rozvedli, paní D. už nic nebránilo jít s tím na policii. Tohle pro Hastingsovi nevypadá dobře, ale který z nich vraždil? Ačkoli prášky, které Spencer našla, jsou předepsány na pana Hastingse, stejně bychom Spenceřinu matku nevylučovali.

Emily se znovu kámoší s plavkyněmi

Tenhle týden měli radost fanoušci Paily, jelikož Emily a Paige spolu trávily poměrně dost času, protože pomáhají nové člence plaveckého týmu, Sydney. A při dávání cenných rad si i stihly zavzpomínat na staré časy, dokud je ovšem nepřerušila Mona. Paige oficiálně zrušila členství v Monině armádě, což se Moně ani trochu nelíbí. Podle ní si Paige nemůže hrát na nestranné Švýcarsko. Paige jde pak varovat Emily, že přátelství s Ali asi nebude úplně bezpečné, pokud se opravdu vrátí do školy. Em pak Ali naznačuje, že odstěhovat se je docela dobrý nápad, ale Ali je rozhodnutá zůstat v Rosewoodu.

Aria si krátí čas sledováním videí

Technicky vzato sledováním jen jednoho videa, ale viděla ho opravdu hodněkrát. Aria se totiž zaměřila na video ze Shanina pohřbu a studovala na něm vše, včetně výrazu její babičky. Aria se pak navštívila Ezru, aby na chvíli zapomněla na to, co provedla. A když byla u něj na návštěvě, chovali se zase jako starý manželský pár. Hráli dámu, šachy a žolíky. Pak ale zábava skončila, protože se Ezra pořád zotavuje ze svého zranění a chtěl si jít lehnout. A zdá se, že už mu Aria odpustila vše, co udělal, jelikož ho dokonce poprosila o nocleh. Nakonec si to ale rozmyslela, když Ezra vytáhl její oblíbené tričko na spaní a šla spát ke Spencer.Ali lže a pláče

I když staví všechny holky do příšerné situace, stejně je nám jí líto. Snaží se nechat si pro sebe vše, co se odehrálo, když byla pryč. Hanně odmítla říct i to, odkud se jí vzala jizva na noze – což znamená, že to teď chceme vědět strašně moc! Dokonce Hannu zaúkoluje, aby dívkám roznesla kopie nahrávek, na kterých je záznam rozhovoru, který vedla s doktorem, aby se všechny naučily její lži nazpaměť. Lhářky jsou pěkně naštvané, dokonce i Emily, která posledně řekla, že Ali bude chránit. A ani Ali není tak tvrdá, aby se přenesla přes webovky, které jsou plné nenávistných vzkazů, mířených na její osobu.

Hanna si uvědomuje, že jiný účes nezmění váš život

Hanna se v téhle epizodě ukázala alá „rockerka“ s černými melíry. A i když je Hanna připravená na změnu, Ali se očividně nezmění nikdy. Jako dřív zásobuje Hannu lžemi a Hanna si je má všechny nechávat pro sebe. Ale Hanna alespoň umí vypustit páru – je nepříjemná na Lucase, seřve Spencer a v obchodě si ukradne pár kousků oblečení. Jo a pro ty co nevěděli: Hanna stále chodí s Travisem. Takže příští týden, až se vrátí Caleb, to bude fakt sranda.Zhodnocení:
  • Toby už je zase pryč z města kvůli práci? Za chvíli nám začnou být jeho dlouhé cesty bůhvíkam opravdu podezřelé.

  • Alison se skoro do SMSky podepsala -A. Náhoda nebo přiznání? Navíc – kdo se sakra v roce 2014 podepisuje své nejlepší kamarádce do SMSky?

  • Získala Ali jizvu na noze během těch dvou let kdy byla pryč? Nebo už jí má z dřívějška? A jak k ní přišla? Možná si zranění udělala sama? Stále jsme se nezvdali teorie o dvojčatech – třeba tahle jizva bude v budoucnu ještě důležitá, protože jí jedno z dvojčat má a druhé ne :)

  • Po dlouhé době jsme zase viděli Lucase a hlavně nám zas připomněl toho hodného kluka z první série, když měl výčitky kvůli Ali. Hanna má u nás mínus za to, že na něj byla nepříjemná.

  • Kdo natáčel video na pohřbu??

Diskuze /2

mafinka

Zase tolik otázek a skoro žádné odpovědi :/ dávno bych s tímhle seriálem skončila ale nedá se to :D prostě zase budu napínavě čekat na další díl :D

7.7.2014 | 20:07:57
dagsoftware

video z pohrebu normálne pohrebné služby ponúkajú

17.7.2014 | 17:04:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars