Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Rozhovor s Janel Parrish: Mona zanechala Lhářkám spoustu nápověd

Rozhovor s Janel Parrish: Mona zanechala Lhářkám spoustu nápověd

Rozhovor s Janel Parrish: Mona zanechala Lhářkám spoustu nápověd

Smrt Mony všechny rozhodila. Původní -A byla v letním finále 5. epizody zavražděna. Přečtěte si rozhovor s představitelkou Mony, Janel Parrish.


3 0
28.8.2014

Wetpaint Entertainment udělal po poslední epizodě s Janel Parrish, představitelkou Mony, rozhovor.

Pořád se ze smrti Mony snažíme vzpamatovat. Byla to vážně jedna z nejlepších postav.
Nebojte, jen tak se jí nezbavíte. Jen teď bude vystupovat ve flashbacích. Ale pořád jsem regulérně obsazená. Pořád v seriálu jsem.

Dobře, alespoň nějaká dobrá zpráva. Mona byla přesvědčivá hlavně díky tomu, že vždy byla o krok napřed před Lhářkami, dokonce i před -A. Byla neuvěřitelně chytrá! Jakou chybu tedy udělala? Co způsobilo její konec?
Podle mě byla opravdu velká chyba vybudovat si armádu. Protože tím dala veřejně najevo svůj postoj k Alison. A to je opravdu nebezpečné. Kdyby to nechala jako dřív, v soukromí by nabourávala systémy a s nikým o ničem (hlavně o svých pocitech) nemluvila, stejně by přišla na to samé. A měla by na Alison obrovskou páku. Ale nechala se převálcovat strachem a vztekem, takže odváděla poněkud ledabylou práci. Ale – na úplném konci vyhrála, přišla na to. Jen kvůli tomu byla zavražděna.

Marlene King řekla, že Moninu smrt plánovala téměř rok. Kdy jsi se dozvěděla, že tvá postava zemře?
Tajila to přede mnou opravdu skvěle. Zjistila jsem to až den před čtenou zkouškou. Zavolala si mě a řekla mi, co se stane. Opravdu mě to rozhodilo, protože jsem si myslela, že tím pádem už nemám práci, ale hned mě uklidnila: „Neboj se o práci. Prostě teď budeš ve flashbacích.“ A tak jsem jí řekla něco ve smyslu, že jí věřím. Dokud budu součástí PLL rodiny, tak budu šťastná.

Jaké byly reakce na čtené zkoušce na Moninu smrt?
Každý byl smutný! Ale pak se uklidnili, když Marlene řekla: „Nebojte, neodchází.“ A reakce fanoušků jsou taky šílené. Na Twitteru jede od úterního večera #RIPMona. Je to úžasné. A těší mě, že fanoušci budou Monu opravdu postrádat. Mona konečně vyhrála i u fanoušků, a pak umře [smích]. Je to opravdu smutné, ale je to součástí skvělého příběhu.

Jo, u fanoušků opravdu vyhrála! Tahle série byla zatím celá o tom, jak Mona odčinila své prohřešky.
Jo, a o to víc je její smrt smutná. Konečně byla ta dobrá. Už se tolik nebála a pomáhala Lhářkám. No, takže samozřejmě musela umřít!

Fanoušci touží po Monině návratu. Mají spoustu úžasných teorií. Jedna z nich je Monino dvojče.
Vážně? To mi lichotí. Už mi přišlo, že každý kromě Mony má dvojče – tak jsem se také dočkala.

A to dvojče Monu zabilo – nebo možná Mona zabila dvojče.
To je vážně zajímavá teorie. Takovou jsem ještě neslyšela.

Prostě jen chtějí, aby se Mona vrátila.
A vždyť ona se vrátí. Jen trochu jinak. Až jí uvidíte příště, bude svítit ve flashbacku [smích].

Asi i Lhářkám bude chvíli trvat, než se s její smrtí vyrovnají. Můžeš nám něco o těch flashbacích říct? Budou to vzpomínky Lhářek? Nebo Ali?
Každý z těch flashbacků bude jiný a bude vážně zajímavé, vidět Monu jejich očima. Pokaždé se jinak chovala, žila různými životy a vy uvidíte všechno. Bude to skvělé. Pomůže vám to Monu pochopit a nejspíš se tím vyjasní i různá tajemství, na což se opravdu těším. Z flashbacků jsme se toho hodně dozvěděli o Ali, takže i moje flashbacky budou důležité.

A co chudák Mike Montgomery?
No jo. Ten bude hodně smutný. Brzy s ním bude jedna srdcervoucí scéna.

Mona na konci epizody přišla všemu na kloub, otázkou je – co všechno věděla? Bude to zásadní otázka v další části série?
Mona je opravdu chytrá. V dalších epizodách uvidíte, že zanechala holkám spoustu nápověd, aby mohly přijít na to, co se stalo. Mona to všechno naplánovala, i těsně před smrtí. Pořád byla ta možnost, že se jí něco stane, takže se připravila na nejhorší. Hlavní otázkou bude, co se Moně stalo. Dívky budou muset dát dohromady všechny střípky informací, aby přišly na to, na co přišla ona. Zabila jí Alison? Zabila Alison Bethany? Tohle jsou hodně závažné otázky. Všechny tyhle záhady, točící se kolem Alison, budou muset holky rozlousknout.

Zanechala Mona po sobě něco, co pomůže Spencer?
Ano. Některé stopy budou ve Spenceřin prospěch.

Pojďme mluvit o finální scéně – Mona v kufru. Ta asi hodně lidem utkví v mysli.
Ano, podle mě to sestříhali skvěle. Naštěstí jsem nemrkla. To pro mě bylo nejtěžší! Snažit se nemrknout je opravdu namáhavé. Ale dopadlo to dobře.

Víš kdo Monu zabil?
Netuším kdo za to může, scénáristé před námi všechno tají. Ale podezřívám Alison. Na konci měla samolibý výraz. Takže podle mě to byla rozhodně ona.

Takže Marlene King ti neřekla, kdo je -A, i když tě zabili?
Ne! Hlavně v seriálu budu pořád vystupovat. Je chytrá. Takže spřádám své vlastní teorie, jako každý.

Diskuze /33

Veverka28

Takže to znamená, že ta postava u Mony v pokoji byl jen kompars, když ani Mona neví, kdo ji zabil a to k ní stála tváří v tvář…a my tady dedukujeme, jeslti je to ženská nebo chlap, malá, tlustá, hubená…a on je to zatím možná někdo úplně cizí…proto A v kapuci a černé mikině má pokaždé jinou postavu :-(

#2 koukaam #33 lutzia
28.8.2014 | 13:58:54
koukaam

#1 Veverka28: nebo ta osoba měla masku, jak bývá zvykem u A.....

#4 Veverka28
28.8.2014 | 14:36:43
Anne397

„Marlene King řekla, že Moninu smrt plánovala téměř rok.“ tam se ještě něco plánuje? Já bych řekla, že už plácají co je napadne, a sami neví, kdo je vlastně -A a jak to celé bude…

#16 jajiK
28.8.2014 | 14:41:52
Veverka28

No jo masku, jenže to by se jí zas tak nelekla, přijde mi, že jako hrála přkvapenou, koho vlastně vidí…

#2 koukaam:

28.8.2014 | 14:43:33
GhostCarmen

Opravdu krásny spoiler…diky!

28.8.2014 | 15:26:07
DixiePixie

Nemusel to být komparz. Při tom natáčení leknutí tam vlastně žádný člověk jako A nemusel být. Vždyť tam v žádném záběru nejsou vidět u sebe. Takže podle mě to točili zvlášť ;)

#21 Te-Rez
28.8.2014 | 16:12:27
ZuziJ

Nejhorší ze všeho jsou ty pitomý vlasy člověka, co zabil Monu. (jsme v PLL, takže to může být kdokoliv, nejen -A!) Když přišla do domu, tak měla konečky jako Ali, ale pak jsou tam (tuším že u Mony v pokoji?) zastřižený úplně rovně, což Ali nemá. A vzhledem k tomu, že v té scéně hrály vlasy toho člověka hodně důležitou roli, tak se mi nezdá, že by to byla chyba, ale že by k Moně přišli dvě blondýny? To už je zas trochu moc.. :/

28.8.2014 | 18:27:07
kleer_r

@ZuziJ – spíš si myslím že to bylo tak, že vešla do domu sundala kapuci a nasadila paruku:-) Takže to určitě není tak že tam byly 2:-)

28.8.2014 | 18:50:36
Packa

Podle mě to byla určitě žena. Když -A vstoupila do domu a pak za sebou zavírala dveře, podle boků a stylu chůze jde jasně poznat, že to je žena (ženská chůze, soustřeďte se na pohyb boků, takhle nikdy chlap bokama nepohodí). Ty rovné konečky podle mě ukazují, že to nebyla Alison. Navíc teď až moc věcí ukazuje na Alison jako -A. Až tak moc nápadně, že tomu nevěřím. A scénu podle mě točili s nějakou náhradou v černé mikině. Myslím si, že kromě scénáristek nikdo neví, kdo je -A, takže to nikdo z herců nehrál, jen někdo najatý na tuhle scénu.

redaktor
28.8.2014 | 18:53:17
TerkaEsh

Byla to Cece, určitě. Četla jsem na začátku spoilerový článek, kde bylo, že Bethany zabila Melissa(asi potvrzeno), bylo tam, že zemře Mona(potvrzeno) a že to byla Cece, bylo tam ještě něco, ale už si to nepamatuju, každopádně tomu věřím. Jen je mi trochu líto, že už mě nic nepřekvapí, ale to už je jen moje hloupost, že jsem to četla..:D

#11 natalijka
28.8.2014 | 19:54:13
natalijka

#10 TerkaEsh: presne tak , bola to CeCe :)

28.8.2014 | 20:25:11
AnettPLL

Já si stojím za Ali, myslím, že se jí Mona tak lekla, páč se jí bála, ale nemyslím si, že to udělala Ali sama…páč dům býl pěkně rozbombardovaný, takže mohl Ali vlést do domu společně se Cece (vysvětlovalo by to ty vlasy)..jednoznačně si myslím, že už to dost přehánějí, kdo zemře další?? Toby, Caleb nebo dokonce některá z lhářek…na můj vkus je to už moc brutál teda :-D

28.8.2014 | 22:19:00
Cinkitoo

No, já jsem si taky hned říkala, že to byla Ali, ale myslím si, že ona by si na to někoho obstarala – asi Cece, ale zase že by Cece riskovala návrat…

28.8.2014 | 22:25:16
Holka

Já jsem Monu neměla nikdy ráda. Můj postoj se nezměnila nikdy nezmění. Pro mě je Mona… – něco hnusného. Pro mě je Alison božská bytost a vždy bude. Po dnešním díle ji muluju ještě víc :D

#15 Holka
28.8.2014 | 22:35:51
Holka

#14 Holka: Za své chyby se opravdu stydím…:D

#18 Cinkitoo
28.8.2014 | 22:36:50
jajiK

#3 Anne397: Scénáristé už od začátků ví kdo A je. Nikdo jiný to neví, říkají to v rozhovorech.

29.8.2014 | 1:32:14
yvivi

Já osobně bych si moc přála, aby Alison byla -A. Na konci by jí zavřeli do nějakého ústavu a tam by se jí mozek obalil plísní :D. Jenže se obávám, že nám tak okatě cpou, že to nakonec vůbec ona nebude. Nesnáším jí. A je mi líto Mony…

29.8.2014 | 9:32:30
Cinkitoo

#15 Holka: A zašla sis s tím někam?

29.8.2014 | 12:00:15
Celine

Mě by hlavně zajímalo co Holbrock (sry jestli jsem jeho jméno napsala špatně) řekl Ali… Tam bude nejaká pakárna v tom… zas…

29.8.2014 | 12:05:29
Stydia

Já mám Ali ráda :)

#26 Holka
29.8.2014 | 13:40:27
Te-Rez

#6 DixiePixie: Ano, máš pravdu, klidně to mohlo být točené zvlášť :). A nebo třeba v masce…

29.8.2014 | 14:06:38
Stolid

Ve spoleiru bylo, že umře Mona a zabije ji Cece. A Cece poslouchá Alison, takže kdo je -A? Opravdu Ali! Přála bych si to, je to mrcha, nikdy jsem ji neměla ráda. Tvářila se jako ukřivděná a zlomená, ale pořád intrikovala. Melissa zakopala Bethany a tím ji zabila. To se taky potvrdilo. Ještě zbývá odhalit Paige a Jasona jako část týmu -A. Tady nesedí, že Paige se nekamarádí s Alison a donáší na ni lhářkám. Takže nakonec Alison není -A, jenom pořádná mrcha?

Spoiler: http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/…373653_n.jpg

#23 koukaam #27 AnettPLL
29.8.2014 | 20:10:37
koukaam

#22 Stolid: Paige může být částí A týmu, protože nikdo neví, kdo je hlavní A … takže může paradoxně dělat pro Alison, i když ji nesnáší…

#25 Stolid
29.8.2014 | 20:47:31
Celine

Jestli je opravdu Paige -A a nebo je v jejich týmu, tak mě to zatraceně hodně naštve!

29.8.2014 | 23:43:38
Stolid

#23 koukaam: No jo, to jsem si taky říkala, takže se pravdu dozvíme až na konci? To bude dlouhé čekání! Prosím, řekněte mi, že plánují jenom jednu nebo dvě série – víc bych nezvládla.

#30 ZuziJ
30.8.2014 | 0:03:17
Holka

#20 Stydia: Konečně někdo! :)

30.8.2014 | 14:23:06
AnettPLL

#22 Stolid: ale je tam i to, že Maya je naživu, takže bych tomu moc nevěřila :-D

#28 Stolid
30.8.2014 | 17:57:00
Stolid

#27 AnettPLL: Ne? A proč? Viděl někdo její tělo v rakvi jako u Maye? A bylo tady příliš moc postav, kteří vstali z mrtvých a nebo si zmizí, kdy se jim chce. Bez žádného vysvětlení. Někde bylo napsané: V PPL je postava mrtvá teprve tehdy, když uvidíme její tělo. Ale někdy se tomu nedá věřit, ani když jsme viděli jeho tělo mrtvé.

#29 Stolid
31.8.2014 | 16:19:07
Stolid

#28 Stolid: Oprava: * jako u Shany.

31.8.2014 | 16:21:43
ZuziJ

#25 Stolid: Zatím jsou, myslím, schválené další dvě (6. a 7.), a to by měl být, prý, konec, tak uvidíme :) Jinak o té Maye jsem taky četla nějaký spoiler, ještě před začátkem 5. série, resp. po konci 4., že by se měla znovu objevit, a zatím nic. Těžko říct, já už nic nečekám, nic nedomýšlím, jenom koukám.. :D

31.8.2014 | 18:34:13
Lucinka04

O

7.9.2014 | 21:49:22
Lucinka04

I kdyby byla Paige a Jason soucastni A-tymu, tak bych v tom nehledala to spatny. Co kdyz tam jsou z dobrych duvodu . A to treba pomahat holkam zjistim kdo je A-.

7.9.2014 | 21:51:30
lutzia

#1 Veverka28: já si myslím, že to Janel nemohla vědět. řekla bych, že ty scény s příchodem -A a zabitím Mony byly zaprvé natočeny jindy a zadruhé tam v záběru Mony s -A byl třeba kompars, nebo tak… Pravý vrah rozhodně ne. Marlene by určitě neriskovala, že to někdo z herců prokecne. Mimochodem, je to super rozhovor.

2.12.2014 | 21:56:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars