Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Rozhovor s Marlene King: o Moniných plánech, Shaně a Ezrovi

Rozhovor s Marlene King: o Moniných plánech, Shaně a Ezrovi

Rozhovor s Marlene King: o Moniných plánech, Shaně a Ezrovi

E! online udělal rozhovor s producentkou seriálu, Marlene King. Co má v plánu Mona se svou armádou? Byla Shana na střeše a postřelila Ezru? Jaký je vztah Ali s CeCe? Nejen na tyhle otázky se dozvíte odpovědi v článku. POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY


2 0
21.6.2014

„Nezmizela jsem, byla jsem unesena.“ Teda, Ali! Že vyklopíš veškerou pravdu nikdo nečekal, ale že tvoje první věta po příjezdu do Rosewoodu bude taková jobovka? Ale koneckonců, o lžích je skoro celý seriál.


Vím, že se nemůžete dočkat toho, co se tohle léto bude v Rosewoodu dít. A tak jsem pro vás přeložila rozhovor, který s Marlene King udělali na webu E! online.
Tak Marlene, vyklop to! Co má Mona v plánu s armádou sestavenou z naštvaných společenských vyvrhelů?
Z téhle skupiny jsme doslova vytvořili „Moninu armádu“. Mona teď bude venku fungovat, ne sice jako -A, ale bude dávat dohromady lidi, které Alison trápila, když ještě žila v Rosewoodu. Myslím, že doufá, že ti lidé budou její spojenci, až se Alison vrátí. Snaží se je přesvědčit, že v početnosti je síla.

Znamená to, že své působení v -A týmu ukončila?
Už to řekla dříve: „Jsem tu! Lidi už o mě ví, nepotřebuji být nadále -A!“ Takže se postaví svému protivníkovi tváří v tvář a lidem na očích.

Byla Shana opravdu -A nebo byla jen další poskok v obrovském -A týmu?
Na spoustu otázek se dozvíte odpověď toto léto. Shana potvrdila, že podpálila chatu a také přiznala, že vzala spravedlnost do svých rukou po tom, co Alison a ostatní lhářky provedly Jenně, kterou to opravdu hodně poznamenalo na zbytek života.

A můžeme teda říct, že Shana byla i na té střeše?
Toto se bude řešit v následujících epizodách. Nechci odpovědět, ani neodpovědět. Ale asi vám můžu říct, že to, co šeptal Ezra Arie do ucha bylo, že na střeše byla Shana. Takže když řekl ve finále minulé série: „Vím kdo jsi!“, myslel tím Shanu.

Dobrá, tímhle se tedy můžeme přestat zabývat. mezi Ali a CeCe proběhla opravdu silná, skoro až sestersky dojemná, chvíle, když se loučily. Je možné, že rodina DiLaurentisů má ještě nějakého člena?
Tahle scéna se mi moc líbila a také jsem to tak cítila. Měly mezi sebou silnější pouto, než si každý během seriálu myslel a v téhle epizodě toho konečně byli všichni svědky. Ali jí vlastně předala propustku z vězení.
Roli CeCe jsme záměrně obsadili podobnou herečkou, protože jsme si říkali, že takovéhle teorie by mohly být zábavné. A já prozradím jen to, že se dočkáme několika zvratů, ale s jinou postavou.

Předpokládejme, že se z toho Ezra dostane: jaký teď bude mít s lhářkami vztah, když jsou všichni na stejné lodi?
Bude se to vyvíjet přirozeně. On se do Rosewoodu vrátí s informací, kterou nikdo jiný neví – a to s tou, že dívky byly v New Yorku a ne ve Philadelphii. Dívky budou potřebovat, aby Ezra do jejich historky nějak zapadl a podpořil jí, a tak se mezi ně tak nějak včlení.

A co jeho vztah s Ariou?
Je jasné, že Aria s Ezrou jsou spřízněné duše. A ať už je mezi nimi něco romantického nebo ne, nějakým způsobem je situace často svede dohromady.

Diskuze /15

Stelly

Zajmavé těším se na tu postavu se kterou maj bejt ty zvraty.....a mám možná i tip...... :D :) tak sem zvědavá zda bude správnej :)

21.6.2014 | 16:15:25
vašti

Tak povídej, jaký máš tip?

#3 Stelly
21.6.2014 | 18:00:44
Stelly

#2 vašti: no možná to bude znít šíleně..(i když to k tomuhle seriálu patří)…ale i tak.. :D no zatím jsme pořád přemejšleli jen nad tím že Ali má dvojče(a nebo že má sestru,ale blondýnu)…co když ale její sestrou jedna z lhářek?…a to mě napadá jedině Spencer…Navíc by to byl i důvod proč spolu Ali i Spencer věčně soupeřily..a proč paní D neměla Spencer moc v lásce…co když Aliin otec měl pletku se Spenceřinou mámou (jedna z možností) a paní D na to přišla a proto Spencer neměla ráda…shodou okolností se Ali začla bavit se Spencer…a protože Ali byla jaká byla…tak Spencer se snažila jí trošku vzdorovat a navíc v tý době začla brát prášky(asi proto,že Melissa zase byla „miláček“ celé rodiny)…tak toho paní D využila snažila se aby Ali už se Spencer nekamarádila…to slyšel Jason a napadlo ho teorie že Spencer a Ali sou sestry…a protože věděl jak se Ali chová tak chtěl Spencer chránit a možná se domluvil s Melissou…jenže Melissa mu nevěřila.....Jason se opil…ale Melissa nakonec v ten večer přišla na to jak to je…ale řekla bych že Ali ne"zabila" a dokonce si myslím že to musel být Aliin táta…a že ho asi musela vidět Melissa a že podle mě tohle musela říct Melissa tátovi…takže myslím že to Spencer je ta postava… :) vím že sem napsala i pár věcí navíc,ale tak když už tak už :D

#4 Zdisinká #5 ZuziJ #7 Hanatko
21.6.2014 | 18:31:46
Zdisinká

#3 Stelly: když jsem četla začátek zdálo se mi to jako pěkná kravina ale ted jak jsem četla dál mi došlo že to pravda může být :D

#6 Stelly
21.6.2014 | 19:42:46
ZuziJ

#3 Stelly: Taky jsem si říkala, že by to mohla být jedna z Lhářek, a taky mi vyšla Spence, protože s ní by ta zápletka byla taková nejakčnější.. Ale zas aby její otec měl s Aliinou mámou Jasona a zároveň Spenceřina matka s Aliiným otcem Spencer, tyjo, to by byli Aliini rodiče fakt vzorem věrnosti a fungujícího vztahu.. :D

#6 Stelly
21.6.2014 | 19:43:44
Stelly

#4 Zdisinká: že jo :D
#5 ZuziJ: tak sou to boháči…ty překonaj většinou všechno :D to musí bejt už fakt něco…aby se rozvedli ;) :D

21.6.2014 | 20:43:16
Hanatko

#3 Stelly: tak vzhledem tomu, že Jason je syn Hastingse a paní D. tak by bylo fakt psycho kdyby Spencer byla dcerou své matky a pana D. :D :D Já bych se spíše vůbec nedivila kdyby z toho seriálu vyústilo to, že Ali má rozdvojenou osobnost a celé je to výplod její choré mysli :D

21.6.2014 | 20:52:02
Stolid

Na internetu jsem hledala teorie o tajemství, které má Melissa H. Nikde nic nebylo, jenom někdo si myslí, že tajemství může souviset s dívkou, která je pohřbená místo Alison. Amerika je pošahaná. A navíc rodiny Hasttings DiLaurentis měli k sobě vždycky blízko a obě rodiny jsou divné, a obě rodiny mají spoustu tajemství. Rodiče obou dívek současně a ve stejném čase studovali na vysoké škole. Snad říká Marleen pravdu a dočkáme se těch slibovaných zvratů. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby měli opravdu takto propletené přibuzenské vztahy. A koho nakonec paní D kryla? Co by donutila Spencer se vrátit domů? Co?

21.6.2014 | 22:01:23
kata42

Já si myslim, že Melisa buď zabila tu holku, co je u Ali v hrobě, a nebo jí zabil pan Hastings a Melisa ho viděla. Taky bych se nedivila, kdyby on praštil Ali, protože paní D. a pan Hastings měli nějakou dohodu, a já si teď nejsem jistá, jestli v seriálu už bylo, co to bylo za dohodu.

22.6.2014 | 20:12:46
PLL1

Marlen King je pizda, jde jí jen o prachy, příběh jde do kelu díky jejich nesmyslenému protahování!!!

#11 mafinka
23.6.2014 | 11:15:27
mafinka

jdi někam :* #10 PLL1:

#12 PLL1
23.6.2014 | 17:46:36
PLL1

#11 mafinka: Kam, ty nerváku? Nežer to tak

23.6.2014 | 20:28:34
megary

Toto je len čiernovlasá verzia tej píp menom Julie Plec. Ako tie ženské môžu neustále dojebávať seriály s takým potenciálom? Neviem, nerozumiem tomu… Keby si pri PLL brala viac príklad z Desperate Housewives a záhadu s Ali alebo A vyriešila po dvoch sériách a potom prišla s úplne novou zápletkou – nebolo by to ovela lepšie? Veď ten seriál už je na smiech a ja neviem, či sú tvorcovia pri vymýšľaní scén ako 3215625569 „A“ tancujúcich (?) okolo klamárok s tým istým hlasom uprostred malého parčíku dementní alebo pod vplyvom nejakých narkotík… Alebo tá scéna z posledného druhého dielu, keď idú všetky baby na políciu a idú ZA SEBOU ako husy? WTF? :D to čo malo akože byť? … to, že sa táto osoba stráca totálne v tom, čo už navymýšlala a nevyrieši jedno pričom stihne vytvoriť päť ďalších záhadm, uff, že ju niekto platí…

#14 PLL1
23.6.2014 | 21:48:44
PLL1

#13 megary:Moje řeč, když si to tak vezmu, tak jsem se krom dílů z 1. série nikdy nic zásadního nedozvěděla krom vždy posledního dílu každé série, zbytek je vyplněn událostmi, který nám nejsou vysvětleny a vyšumí do ztracena… O scénách, kdy jsou lhářkám po telefonu sdělovány informace o stavu pacientů, nemluvě o tom, že za pacientem bezprostředně po operaci pouští návštěvy nebo kdy Hanna volá na policii a sděluje, že vše viděla, že byl Ezra postřelen a policie se po údajném svědkovi ani nepídí, ani nemluvím…

24.6.2014 | 10:36:58
Holka

:) Vy jste vážně na hlavu. Když vás to nebaví, tak se na to nedívejte a nepište sem, jak už to jde z kopce, mě to stále baví, tak shut up. -_-

7.7.2014 | 22:37:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars