Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Tři teorie o tom, kdo by mohl být Varjack

Tři teorie o tom, kdo by mohl být Varjack

Tři teorie o tom, kdo by mohl být Varjack

Asi největší otázka, kterou nyní Lhářky řeší: Kdo by mohl být ten tajemný Varjack, který pravděpodobně způsobil Cyrusovu nehodu?


9 0
3.3.2015

Žhavá otázka: Kdo je Varjack?

Lhářky v poslední epizodě získaly dobrou stopu, když Cyrus identifikoval člověka, který způsobil jeho nehodu, jako Varjacka. Hanna s Ariou si brzy uvědomily, že nejspíš půjde o spojitost s Paulem Varjakem – postavou ze Snídaně u Tiffanyho. Z této knihy/filmu používala Alison jména pro své falešné identity. Ale hlavní otázka zůstává: Kdo je Varjack/Varjak?
Odpověď na tuto otázku se možná nedozvíme do té doby, dokud se neodtají pravá identita Big -A a nebudou nám vysvětleny všechna tajemství.

To ale nebrání fanouškům v tvoření spekulací a teorií. V čemž, jak už je známo, fanoušci Pretty Little Liars vynikají.


ABC FamilyEzra je Varjack, alias -A. V době, kdy Ezra randil s Alison, jí přirovnal k Holly Golighty a sebe nejspíš považoval za Paula Varjaka. Nikdo tomuhle nevěnoval moc velkou pozornost, dokud Cyrus „neudal“ osobu, která si říká Varjack. Ezra byl v poslední době často mimo město, údajně kvůli obchodním záležitostem spojenými s The Brew, ale když vezmeme v úvahu, jak Ezra trávil svůj volný čas dříve… Není možné, že se sledováním nepřestal?

Ezra je Varjack, ale není -A. Pokud by byl Ezra Varjack, nemusí to zákonitě znamenat, že je -A. Lhářky usoudily, že se Cyruse chtěl/a zbavit -A, ale mohl to být jen žárlivý Ezra. Viděl Cyruse, jak pronásledoval před bistrem Ariu, Spencer a Hannu? Rozhodl se, že to Cyrusovi vrátí? Nebylo by to poprvé, kdy by teoreticky Ezra šel po někom, kdo chtěl ublížit Arie: Ve 4. sérii někdo baseballovou pálkou rozmlátil auto Connorovi, poté co rozšiřoval zvěsti o tom, že Ezra s Ariou spí. Nikdy se nezjistilo, kdo to udělal. Hodně lidí si myslelo, že to udělal Mike, ale klidně to mohl být Ezra.

Aliino tajné dvojče je Varjack, alias -A. Před touto epizodou byla poslední zmínka o Varjakovi ve Vánoční epizodě, když Hanna našla v domě u DiLaurentisů Aliin falešný pas, na němž bylo toto jméno. Přesněji na něm stálo „Holly Varjak“, což je kombinace již dvou zmíněných jmen ze Snídaně u Tiffanyho. Předpokládá se, že to byl Aliin pas, ale nemohl by být jejího tajného dvojčete? Třeba ten večer nebyla -A v domě proto, aby Lhářkám ublížila, ale aby si vzala pas. Možná proto tak jednoduše poslala Hannu k zemi, místo aby jí provedla něco zákeřnějšího: Protože měla ten večer jiný cíl. Na pasu byla Aliina fotka, takže musel být buď pro ni, nebo pro někoho, kdo vypadá jako ona. Je možné, že Aliino dvojče používá její pas (a identitu), aby mohla řídit celou hru?

Teorie existují snad ke každému tajemství, které se neobjasnilo, a stále přibývají. Dozvíme se někdy odpověď na tuto otázku, nebo zůstaneme jen u spekulací?

Co si myslíte o Varjackovi/Var­jakovi vy? Napadá vás, kdo by to mohl být? Je podle vás Varjack/Varjak a -A jedna osoba?

Originální text: Wetpaint.com 

Diskuze /19

Catarinnaa

Ja som tiež hneď pomyslela na Ezru, pretože aj Paul Varjak vo filme písal o Holly knihu a bol do nej zamilovaný, ale prečo by to robil? Neverím, že je -A.

3.3.2015 | 14:59:52
makishek

přijde mi zvláštní, že se ezrovi za dva roky sledování holek nepodařilo odtajnit identitu -A..

webmaster
3.3.2015 | 15:40:58
sylvie.krakovska

Spekulace, že je do toho Ezra zapojený se mi teda upřímně moc nelíbí. Kdyby byl -A, tak by se na to přišlo dávno a proč by někomu ubližoval? Druhá možnost – s Aliiným dvojčetem – dává smysl, ale přes to, tam pořád hledám někoho třetího… uvidíme, jak se to vyvine :)

3.3.2015 | 16:25:01
Cinkitoo

Varjack bude chlap, na Ezru by se to sice hodilo, ale čekám někoho jiného. Jinak nepřijde vám směšný, jak se Alison vykresluje jako sečtělá, milovnice klasiky, ačkoli taková vůbec není? A ta fotka na pasu s účesem a la Audrey Hepburn, to je teprve humor.

3.3.2015 | 16:38:53
krisstyna

Musím uznat, že ta teorie o tom, že je Ezra Varjack docela sedí, ale nemyslím si že je -A :)

3.3.2015 | 19:14:56
Alice Guane

Podle mě by Varjack/Varjak mohl být Andrew. Byl totiž u toho jak Cyrus něco podával Mikeovi a může si myslet že se Cyrus za Ariou vrátí a aby tomu zabránil tak na něj zautočí. Celkově mi přijde divný, jak se tam Andrew prostě z ničeho nic objevil.. Nemyslím si, že bude mezi těmi „anti -A“, ale spíš v týmu samotného -A

3.3.2015 | 21:45:39
GirlKat3

Ja si zas neviem pomôcť ale keď si niekto tu vypočul celú úvodú pesničku tak sa v nej rozpráva Alison a Katrin nemohla by to byť Kate? Hannina nevlastná sestra ale asi nepravdepodobné :D Ale už sa neviem dočkať na tajomnú epizódu :3

#8 Hanbery
4.3.2015 | 17:50:49
Hanbery

#7 GirlKat3: Vysvětlením by mohlo být, že tu písničku nazpívala skupina The Pierces, což jsou dvě sestry Alison a Catherine Pierce..

4.3.2015 | 21:34:23
Pajule

Varjack je podle mě Mona, měla ráda staré filmy a ten pas mohl být nastrčený

#10 Ivčí
4.3.2015 | 21:59:10
Ivčí

#9 Pajule: Taky si to myslím, vzhledem k tomu, jak byl ten barák schovanej, nedivila bych se, kdyby tam byla Mona, její právník/komplic/ká­moš (jestli teda opravdu nedostal jenom zaplacený od -A, jak zmiňovali…) jí tam chodí donášet/domlouvat se/pracovat pro ni a ona je Varjack, páč třeba její příjmení začíná na „Va“ :D

Kdyby to byl někdo, kdo mě napadlo, takže prakticky všichni, tak budu docela zklamaná, ale možná, jak už tu někdo psal, fakt nebudeme šokovaní z toho, kdo to je, ale proč to je.. Těžko říct, jak se blíží konec, jsem hodně skeptická..

#12 Pajule
5.3.2015 | 0:42:19
Failon

Bodla mna to tiez bude Mona :), pred par castami Mike poznamenal , ze Mona milovala ciernobiele filmy.

#12 Pajule
5.3.2015 | 9:14:19
Pajule

#10 Ivčí: přesně, taky jsem si říkala, že je to pěkně schované a právník jí chodí pomáhat, jen by mě zajímalo čeho je to právník, to by mohlo pomoci

#11 Failon: právě tak mě to napadlo, že Mona měla ráda staré filmy ;) (btw. myslím, že snídaně u Tiffanyho už je barevná)

5.3.2015 | 10:01:28
Jell

No tak Emily je teda dobrá ona Varjak zavolá ze svého číslo :D

#14 lusinda147
5.3.2015 | 14:22:38
lusinda147

#13 Jell: ako suhlasim mam pocit ze niekedy tie dievcata vobec nepouzivaju mozog :D

#15 Jell
5.3.2015 | 18:35:44
Jell

#14 lusinda147: přesně :) … mě se nejvíc líbí jak se holky vždycky rozběhnout někam do lesa nebo do továrny nebo tak něco a vždycky se něco stane a diví se tomu… mě se něco takového dít tak ležím doma pod postelí :D

#16 WhiteTiger #17 SaDiablo
5.3.2015 | 18:55:31
WhiteTiger

#15 Jell: asi tak :D

6.3.2015 | 12:52:53
SaDiablo

#15 Jell: Co že se někam rozběhnou… Já pokaždé nervím u toho, jak jsou v nějaké obrovské místnosti nebo domě úplně samy, něco zašustí/klapne/co­koliv a ony začnou volat haló… To je na ranu. Kdyby se tohle stalo v reálu, tak by už nežila ani jedna.

#18 Jell
6.3.2015 | 22:20:02
Jell

#17 SaDiablo: No mě spíš udivuje že i po tom co prožili furt chodí na takové nebezpečně místa nebo to jejich „rozdělíme se“ když už tam jsou no já bych nikam sama nešla už vůbec :D

6.3.2015 | 22:26:22
Blondie_M

Mě zas strašně štve, co se stalo s Tobym… Byla to jedna z mých oblíbených postav, ale od tý doby co ho udělali policistou je to divný..-,–… A samozřejmě to „rozdělíme se“ nebo to, když některá z postav řekne „Prozkoumám to a zavolám vám co jsem zjistila…“ (viz. Em která se „porozhlížela“ po Varjackově pozemku v jedný z posledních epizod…)

15.3.2015 | 9:40:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars