Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Vybere si Aria raději Ezru než Spencer?

Vybere si Aria raději Ezru než Spencer?

Vybere si Aria raději Ezru než Spencer?

Joseph Dougherty (producent Pretty Little Liars) v TV Guide mluví o nadcházejícím odhalení.


0 0
13.2.2014

Spencer je připravena říct Arie pravdu o Ezrovi, ale jak na to naše malá lhářka zareaguje? Vybere si Aria raději Ezru nad Spencer?

 

.

“Pilulky, které Spencer v posledních dílech brala, pomohly odhalit další kus příběhu. Nejen, že ovlivňují její funkčnost, ale také ohrožují její důvěryhodnost u ostatních dívek.” Ezra může přijít se svou (lepší) pravdou a Spenceřina teorie bude zpochybněna, komu budou naše dívky věřit více? Z nadcházejícího proma je vidět, že Spencer pravdu o Ezrovi Arie konečně vyzradí. “Problém může přjít s tím, kdy Ezra řekne Arii o obavách se Spenceřinou závislostí. Dívky s informací o její závislosti mohou mít otázky, zdali je to výplod jejího unaveného mozku nebo zdali je to opravdový důkaz, aby Ezra zakryl další jeho stopy?”
Přestože nevíme přesně, jak Aria zareaguje, myslíme si, že bude spíše věřit Spencer. “Emily, Hanna a Spencer v promu na další díl vypadají velmi znepokojeně, když sledují svou kamarádku, jak je z pravdy ohledně Ezry zdrcena.” Nevypadá, že Aria zprávě o A- Ezrovi nevěří, to můžeme poznat tím, jak moc po sdělení trpí. Věříme týmu Sparia, že nakonec přijde s nějakým jiným vysvětlením.
Ale nemysleme si, že odhalení Ezry bude konec tajemství. Stále máme pocit, že v zapojení Ezry do hry –A, je něco většího. Musí přijít nějaká velká bomba, která všechno to tajemno konečně vysvětlí. Podle Josepha: “Pokud jsme řekli, že 4. série bude jedno velké odhalení, nebyla to úplná pravda,” prozradil. “Protože každá nová odpověď může vyvolat další dvě otázky, o to máme delší příběh a tajemství k vyřešení. Pokud si myslíte, že víte, jaký má kdo motiv, zamyslete se znovu.” Tak do toho, lidi!

Koho si vybere Aria? Spencer nebo Ezru? Kolik tajemství si myslíte, že bude okolo Ezry ještě odhaleno?

Diskuze /20

Ivčí

Jsem z tohoto docela vytočená, konečně se holky dozvěděly pravdu, ať už je vlastně jakákoli a zase nás nenechají v klidu spát, zase ze Spencer udělají feťačku a všechny odpovědi budou ty tam… Tak k čemu to pak je…

13.2.2014 | 21:07:32
Stolid

You are kidding me? Jedna odpověď krát dvě otázky? Hm, tak mám takové tušení, že za chvíli budeme zaplaveni otázkami, žádné odpovědí a deset sérií na krku, já bych se smířila i s poslední sérií. Ezra je mi nesympatický a slizký od začátku, nelituji ho. Doufám (a věřím), že si Aria vybere kamarádky. Chlapy odcházejí a přicházejí, jenom kamarádky zůstávají.

13.2.2014 | 22:14:29
ShayLover

Ezra Ariu přesvědčuje: Lhal jsem o spoustě věcí … ale ne o svých pocitech k tobě… Tak komu bude Aria věřit?

13.2.2014 | 22:32:28
littleL

Aria se podle mě nejdřív od Ezry odvátí, ale až vyplyne najevo, že jim vlastně spíš pomáhal a až třeba přejde trochu čas, tak se s ním všechny spojí, protože budou mít spol. cíl – najít A, on bude mít možná už nějaké další odpovědi ohledně A, takže to pro nás může být dobrý informační zdroj (a i pro lhářky)

13.2.2014 | 22:57:27
Hortenzie

Jak uz jsem psala nekde, prijde mi pritazeny za vlasy aby mel Ezra kvuli knizce k dispozici takove techniky… jako vazne?? podle me je to A nebo pri nejmensim slizou :D

#10 littleL #15 DixiePixie #19 ZuziJ
14.2.2014 | 10:41:49
allexiss

Jestli tvůrci udělají z Ezry ochránce všech holek a dobráka tak to ten seriál pohřbí!!!

14.2.2014 | 12:27:27
kofinka

napadá mě, že někde v pozadí bude A a Ezra tajný policista co je ochraňuje. To je jediné jiné vysvětlení té techniky kterou disponuje, pokud tedy není skutečně A. Také to může být tak, že A je Ali a Ezra ji pomáhá nabrat zkušenosti pro knížku. Trošku ujeté, ale napadlo mě to po té scéně kdy s ním byla na malinovoostru­žinovém koláči s pivem.

#11 natalijka #15 DixiePixie
14.2.2014 | 14:38:36
IndieCoreFrank

Dneska jsem slyšel poprvé teorii, že Ezra chtěl, nebo chce odstranit Alison, protože s ní čekal dítě. Trochu moc předvídatelný vyřešení všech otázek, myslim si… Spíš bych řekl, že je Ezra jen pobočník někoho, kdo chce holkám udělat ze života peklo. Vůbec bych se nedivil, kdyby to celou dobu byla právě Alison a Ezra jí jen pomáhal. Ale vůbec, člověk by to neměl řešit a měl by se jen nechat překvapit :-)

14.2.2014 | 15:49:24
Ivčí

Já jsem četla, že Ezra prostě psal kriminálku o Ali, čemuž věřím a jsem z toho docela zklamaná, když už to bylo tak obrovský odhalení – Ezra v doupěti – tak si myslím, že by měl být zloduch a to i přes to, že ho mám docela ráda. Takhle je to opět jen další dobrák. Nakonec bude -A fakt buď Maya anebo matka Alison, Alison zabila Iana, no a šlus.. Jo a Spencer pomohla Alison zmizet.

#12 Lucinka04
14.2.2014 | 16:07:24
littleL

#5 Hortenzie:

tak jestli je něco jako investigativní novinář, tak věřím, že by mohl mít takovou techniku, ono u nás by to bylo nepředstavitelné, ale v améru už ani tak ne

14.2.2014 | 20:26:01
natalijka

#7 kofinka: vážne,,,čo ak je to tak že proste A je Alison ? :)

15.2.2014 | 10:48:31
Lucinka04

#9 Ivčí: A jakej by k tomu Maya měla důvod? Navíc už je teda dávno mrtvá .. :D Alisonina matka neni špatná verze, žárlí že oni jsou na živu a její dcera „ne“ . Tak je tim mstí. Možnost to je. Ale podle mě s tim má stejně co dočinění Wren.. :)

#13 Ivčí #14 Ivčí
15.2.2014 | 11:19:58
Ivčí

#12 Lucinka04: Copak jsme viděli její tělo..? Alison byla taky mrtvá čtyři série.. Neříkám, že je to moje hlavní teorie, četla jsem to na jednom blogu a docela se mi to líbilo, ta, co byla v okně v pilotu měla stejný tričko jako později Maya a ukazovalo na ni dost věcí, ale jak uvádím o pár příspěvků níž, víc už se mi asi líbí ta teorie, že Ezra ví, že je Aria schizofrenička a buď s ní spolupracuje anebo se jí snaží nějak usměrňovat.. Ale Wrena rozhodně nevyřazuju, furt mi tam nějak nesedí jako milej doktor od vedle, určitě za tím bude něco víc, ale od včerejška jsem prostě přesvědčená, že je to Aria.

15.2.2014 | 18:33:05
Ivčí

#12 Lucinka04: Aha, tak já to psala do diskuze a ne tady :D ⇒ Teď jsem se bavila s jednou kamarádkou a ta přišla na velice zvláštní teorii a to jest, že Aria, jestliže tedy je -A, tak jestliže je pravda, že opravdu schizofrenici druhou svou osobu ani neznají a nevědí, co dělá, tak třeba Ezra to ví a spolupracuje s ní od začátku a pracuje s tou „zlou A-kovskou“ Ariou a chodí prostě s tou miloučkou.. Líbí se mi to.. :)

#17 Lucinka04
15.2.2014 | 18:34:47
DixiePixie

#5 Hortenzie:
#7 kofinka: O jaké knížce to tu všichni mluvíte? A tyhle teorie jste někde četli?

#16 Ivčí
15.2.2014 | 21:46:05
Ivčí

#15 DixiePixie: O knížce, kterou podle spoilerů píše Ezra. Že prostě není -A, jen prostě novinář, kterej začal psát detektivní knihu o zmizení Alison, příp. vraždě.. Ale jak říkám, je to psáno ve spoilerech, nic není jasný.

16.2.2014 | 12:17:00
Lucinka04

#14 Ivčí: JJ já to četla i v diskuzi, jsem v obraze :D je pravda že tělo se nenašlo, ale ten čermoch (nepamatuju si jak se jmenuje) :D tak ten se k tomu že zabil Mayu přiznal ne? S tim Ezrou je to taky dost možný, že spolupracuje s Ariou, Už se mi to taky začíná líbit že Aria bude ta špatná :D bude to dost zajímavé pokud to tak bude.. :)

#18 Ivčí
16.2.2014 | 12:23:24
Ivčí

#17 Lucinka04: Je fakt, že ten černoch mi tam nějak nesedí :D a vlastně ani nevím, proč tam musel být, trochu drama tam dali, ale v podstatě to nic nevyřešilo, až na tu smrt Mayi, teda asi.. :D Jako já furt se snažím přijít na to, kdo by mě fakt šokoval nebo potěšil, kdyby byl -A a přestože Wren a Paige a Melissa a já nevím kdo vypadají věrohodně, spíš by mě to zklamalo, kdyby to byli tito lidi, který všichni podezřívají.. U Arii bych si řekla, že to bylo fakt dobře promyšlený a provedený, Toby by mě třeba docela šokoval, kdyby v tom byl opět zapleten, i ta Maya, která má být mrtvá, ale u Wrena bych si řekla „hm, to se dalo čekat no“..

#20 Lucinka04
16.2.2014 | 14:16:11
ZuziJ

#5 Hortenzie: Nezapomínej, že jeho rodina je v balíku, když jeho matka uplácela kde se dalo a tak.. :)

16.2.2014 | 18:01:52
Lucinka04

#18 Ivčí: Jo taky nevím, která z postav by mě šokovala ale zároven těšila.. :) Pokud to maj opravdu propracovaný a všechno na sebe navazuje a pak se to všechno vysvětlí tak budem nadšený asi z každé teorie .. :) Pokud bude objasněna. Uvidíme no. Ted se mi líbí teorie v diskuzi od uživatele PLL1 . Tak se necháme překvapit.

21.2.2014 | 17:34:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars