Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Žhavé otázky z poslední epizody (16.epizoda 4. serie)

Žhavé otázky z poslední epizody (16.epizoda 4. serie)

Žhavé otázky z poslední epizody (16.epizoda 4. serie)

Pozor, následující článek může obsahovat spoilery!


0 0
22.1.2014

Další epizoda byla odvysílána a také s tou bylo vypuštěno mnoho dalších otázek. Deset z nich je zde vypsáno.

1. Byl to Ezra, kdo dal nože do boxovacího pytle Jaka? 

Někdo si na Jake zasedl, jelikož místo měkkých balónků, měl v boxovacím pytli velmi ostré nože. Může to být Ezra? Jeho motiv by mohl být zcela jasný. Jake Arie vyzradil jeho ostrou hádku s neznámou paní v autě a to mohlo Ezru jistě naštvat. Upřímně doufáme, že Ezra tento čin neudělal, bylo by to nepříjemné, přesto jsme ohledně toho velmi podezřívaví.


2. Je paní DiLaurentis na seznamu v Radley, jen aby zakryla fakta, že Ali zabila Tobyho matku? 

Ukázalo se, že pokud se hrabeme v lidských tajemstvích, může nás to na konci velice překvapit. Jako když Spencer zjistila jméno paní DiLaurentis na listině v Radley. Má to znamenat, že se paní D. snaží zamaskovat fakt, že Ali nebo její dvojče strčilo Tobyho matku ze střechy? Nebo to má co dočinění s Jasonem?

3. Proč Ali nedůvěřuje Spencer nebo Arie?

Ali tento týden vypustila z úst velmi zajímavé komentáře, jako když třeba Emily vyzradila, že si není jistá, zda-li může věřit Spencer nebo Arie. Má Ali nějaký doložitelný důkaz, proč těmto dívkám nevěřit – znamená to, že zrovna tyhle dvě mohou pracovat s –A? Nebo se jen Ali snaží s dívkami hrát hru a snaží se je rozdělit?

4. Bylo správné, když Spencer narušila setkání Ali s Emily? 

Začínají tu být dva velké týmy: Tým Spencer vs. Tým Emily, a měli bychom se k jednomu z nich brzy přidat. Samozřejmě chápeme, co obě děvčata musí pociťovat, ale jistě chápeme, že Spencer chtěla Emily ochránit. Za jak dlouho se to tedy mezi nimi znovu vyjasní? A mnohem důležitější je, kdy se bude chtít Ali s Emily znovu vidět? Vypadá to, že by se mezi Emison mohlo něco brzy stát.

5. Můžeme věřit Ezrovi ohledně jeho historky s Magginou právničkou? 

Aria historku s právničkou velmi lehce Ezrovi snědla. Ale otazkou je, zda-li i my jí uvěříme? Někteří z nás mají určitě důvod si myslet, že žena v autě nebyla právnička, ale zcela někdo jiný. Přece jen to, jak Ezra křičel na odjíždějící auto: “Toto není konec!”, je přece jen trošku přehnané, aby se rozčílil tolik jen kvůli tomu, že nebude moct vídat Malcolma.

6. Co má Shana za lubem?

Vždy jsme měli problém věřit Shaně, zvlášť po tom, co jsme měli podezření, že má co dočinění s požárem v 3. serii. Ale teď je ve velmi úzkém kontaktu s Ali a s Jennou se prý přátelila jen pro získání informací. Přesto to, jak rychle odjela, když Emily vysadila, bylo divné.

7. Dokazuje hořící fotka Shany, že je Jenna –A?

Když už mluvíme o ohni z 3. serie, v dnešní epizodě shořela fotka Shany z jejího dětství. Možná ten, kdo byl zapletený v prvním ohni, zapálil také onu zmíněnou fotku? Zajímá nás, zda-li to může být Jenna. Přece jen, ji Shana zradila.

8. Rozhodne se nakonec Toby vědět více o své matce? 

Konečně jsme se v příběhu smrti Tobyho matky někam dostali – potom Toby jde a řekne, že už má všeho dost. Teď nás nenechávej napjatý! Doufáme, že se nakonec se Spencer spojí a zjistí, co její otec a Alisonina matka opravdu tají. Plus, napětí mezi Spobym nevypadá moc dobře, další rozchod bychom nepřežili.

9. Bude flirt mezi Hannou a Travisem pokračovat?

Není moc jednoduché pozorovat Hannu, jak rychle se přes Caleba dostala, že? Přesto v jednom momentu Hanna Calebovi přiznává, že poslední rok byl její nejlepší v životě. Ale také nejde popřít fakt, že je Travis roztomilý a milý, a že se k Hanně hodí. Doufejme, že ten kdo dívky v chatě zamkl a kterého Spencer pořezala, není zrovna Travis.

10. Nemohla to být Aria, kdo dal Jakovi do boxovacího pytle nože? 

Nejspíše je tato otázka velmi divná a nemožná, přesto mohla to být s těmi noži Aria? Přes to všechno, ona s ním o tomto pytli mluvila a věděla, že ho bude používat pro připravení se na velký zápas. Možná je Aria více ochranitelská než Ezra, co my víme?

Jaké jsou vaše názory na veškeré tyto otázky? Podělte se s námi o ně v komentářích! :o)

Diskuze /26

Ivčí

Rozhodně si myslím, že to Ezra byl, na druhou stranu jsem stejně tak přesvědčená o tom, že nás tvůrci vodí za nos, takže je to u mě 50:50, ale rozhodně si Jake myslí svý a řekne to Arii, teda aspoň já bych to udělala a to i po tak chladným odmítnutí. Celé té věci s Radley a matkou nerozumím… Myslím, že Spencer měla pravdu, Ali je intrikánka, ale je fakt, že ji pobyt samotnou někde po lesích mohl dost změnit.. Nikdy jsem ji neměla ráda, ale cosi ve mně se nad ní dnes docela slitovalo.. Tak těžko říct, každopádně Emily mě vytočila do nepříčetnosti. Snahě docela věřím, ale myslím, že Jennu měla fakt ráda, zase aby byla tak dobrá, no to se mi zas nechce věřit…

Btw co nový promo? Já teda nechytím úplně každý slovo, ale neříká tam Ezra Moně, že „konečně dostanou to, co si zaslouží..“??

22.1.2014 | 22:35:07
hali13

Tak mně dneska jen utvrdil dnešní díl v tom že Ezra je bastard. Očividně dal ty nože on do boxovacího pytle a to jak vyjel na tu ženskou tak podle mně konečně ukázal svoji pravou stránku. Já věděl proč mi na něm něco od začátku nesedělo :-D A to jak mu Aria snědla tu historku o Malcolmovi mě jen utvrdilo v tom že láska je opravdu slepá. Na konci mně Spencer neskutečně vytočila nechápu proč sledovala Emily konečně jsme mohli dostat odpovědi na hodně věcí takhle máme jen to že možná se nedá věřit ostatním holkám. Sám nevím co si mám o tom myslet ale rozhodně jsem v týmu Emily :-) Co se týče Tobyho tak tam jsem zmatený ale na druhou stranu chápu že pro něj to musí být hrozně těžké zjišťovat věcí ohledně smrti své matky. Určitě to bude mít ještě dohru protože Spencer nedokáže něco jen tak nechat být :-)

23.1.2014 | 1:03:03
Lukyn_N

Dle mého ty nože do pytle dal Ezra. Po tom co mu Aria řekla, že Jake viděl jeho rozhovor s tou ženou byl dost vytočenej, dle jeho výrazu. Všimli jste si toho jak od doby co nam tvůrci ukazali Ezru jako možnost že je -A jak má divnej výraz v obličeji? xD Ohledně nedůvěry Ali ve Spencer a Ariu vídím možnosti dvě, buďto to je jen proto s kym chodí (Ezra jako vůdce A, Toby patřil k A-Teamu) nebo se holky snaží vážně rozeštvat,ale proč nejmenovala i Hannu? Jen má dedukce.

#4 ZuziJ
23.1.2014 | 1:19:55
ZuziJ

Taky si myslím, že ty nože do pytle dal Ezra, ale bojím se, že to zůstane nedořešené. Ryan myslím na Twittru napsal, že dnešní epizoda byla Jakova poslední.

#3 Lukyn_N: A to, že má Ezra pořád takový divný výraz jsem si všimla taky, a dost mi to vadí. Přijde mi, že se Ian urputně snaží hrát padoucha, ale spíš než aby byl tajemný zloduch dost přehrává a vůbec mu to nevěřím.

A myslím si, že Ezra není A, že se snaží Ali pomoct. Může být třeba bermuďák, ale do Ali se zamiloval a snaží se ji chránit, i když ona o to nestojí.

23.1.2014 | 9:31:16
jacquelinne

Já myslím že Ezra je do toho nejak zapleteny. Od te doby co se ukazalo jako potencialni A ma opravdu divny vyraz v obliceji. Ale uz tu bylo tolik zvratu, ze bych hlidne rekla, ze Ezra vysetruje Alisonino zmizeni…Nožebdo boxovacího vaku mohl/la dát A s tím, že první podezreni samozrejme padne na Ezru v ocich divaku. Trochu mi vadi ze Caleb tak zahadne zmizel a doufam ze se k Hanne vrati, Travis je sice roztomilej, ale neni to Caleb .))

#6 Rachel
23.1.2014 | 9:32:25
Rachel

#5 jacquelinne: protože Caleb hraje v Ravenswoodu, tak se ,museli takhle divně rozejít, a co jsem slyšela, tak je to na furt…

23.1.2014 | 12:55:30
bee_myself

pochybuju že je Ezra -A… takže jsem ji jen užívala romantickou scénu Ezrii (konečně !) O:)

23.1.2014 | 14:43:22
menteurCZ

Caleba sem měla hodně ráda i nyní mám, ale Travis se mi zamlouvá víc!!:3 takže podporuju Havis!! Nemyslím si, že to byla Magiina právnička, přeci jenom, proč by na ní řval všechno si to zkazila!:)

23.1.2014 | 16:16:19
lelus

Já sem teda zastánce toho, že Ezra není A, za 1.až moc nám to všechno předhazujou a dávají nám hrozně očividný vodítka, nože v boxovacím pytli, mají podle mě naprosto zřejmě ukazovat na Ezru a i kdyby je tam Ezra chtěl dát jako pomstu za to, že ho naprášil Arie, tak by to podle mě prostě nemohl stihnout, leda, že by byl Flash :-D , šel jenom pro šlehačku do obchodu a předtim tam Jake byl nejspíš celej den a jen si odběhl do grillu, za 2. A pracuje vždycky s přesností a precizností a určitě jí či jemu neujíždějí nervy na ulici, za 3. A je chladná a vypočítavá a určitě ví kde má Hanna pokoj a Ezra mi přišel docela zmatenej v jejich domě. Určitě je do toho všeho zapletenej a možná i dost ošklivě, líbí se mi ta představa, že by byl ,,beach hottie,, (nebo jak mu to říkají :-D ), ale zase když byla v Ali deníku kapitola Hot for teacher tak si nemyslím, že by byl krasavec z pláže, bude to zase jinej románek. Dál si myslím, že mu Ali provedla nějakou pořádnou lumpárnu, a proto jí hledá (všichni víme, že je toho Ali schopná a je schopná o tom holkám lhát) a nebo, že udělala něco hodně špatnýho někomu blízkýmu Ezrovi a Ezra mu teď pomáha dostat Ali.

#11 ZuziJ
23.1.2014 | 21:15:44
sarka259

nikdy jsem se nepřikláněla k žádné teorii, bavilo mě, že se můžu nechat překvapit.. ale jak tak koukám dál, začíná mi připadat, že se trochu schyluje k verzi s Aliiným dvojčetem.. jako zajímavý zvrat mi to přišlo i v knížkách a i když se podle nich seriál neřídí, tohle vyústění by asi dost vysvětlilo – tedy aspoň odpovědi na moje otázky :) no.. jsem zvědavá

24.1.2014 | 1:18:24
ZuziJ

#9 lelus: To je pravda, taky jsem nad tím přemýšlela… A už minimálně jednou u Hanny v pokoji byla, takže to než tam dobloudil znamená, že to u nich nezná.. :)

24.1.2014 | 10:50:44
Clarissa.D

Nevim, jestli Ezra dal Jakeovi do box. pytle ty noze, ale urcite to nebyl on, kdo na konci dilu spalil Shany fotku. Ted jsem na konec koukala nekolikrat za sebou, a je tam videt nos a hlavne ruce A-. Ezra ma velky „tlapy“ a ruce A- jsou stihle, rekla bych ze zenske a navic je tam videt nos A- a rekla bych ze to je Spencer. Mrknete ve 42:52 – 42:53. A navic, jak by Spencer vedela, v kolik se ma Em sejit s Ali? V tom rozhovoru, jak sedela Em se Spence na verande, ji rekla, ze se s Ali ma sejit dnes vecer, urcitou hodinu nerekla a Spence pak preci v jejich kuchyni po hadce s tatou mrkla na hodinky a rychle spechala „sledovat“ Emily.

#13 Clarissa.D #14 Lucinka04
24.1.2014 | 15:51:19
Clarissa.D

Pardon, popletla jsem cas, kdy se tam objevi ten nos A- :-D Je to mezi 42:30–42:32
#12 Clarissa.D:

24.1.2014 | 15:53:24
Lucinka04

Je to čím dál tim zamotanější, Ezra je divnej, mezi hodné už ho neřadim. Hlavní A- nebude, ale padouch ano. Jeslti bermuďák, nebo kdokoliv jinej, to nevim, ale už ho nemám ráda.. :D Aria je slepě zamilovaná (i když Jake je hezčí) :D .. Já se přiklánim do týmu Spencer. Emily je ufňukaná, stále zamilovaná do holky která si z ní dělala hadr na podlahu .. Shana nakonec bude mezi těma hodnýma a celá kauza Radley a Tobyho matky mi přijde v tomhle všem jako vedlejší nedůležitá kauza :D :D

#12 Clarissa.D: S tim že Spencer byla sledovat Emily a nevěděla čas, to je v seriálech myslim docela častý nedostatek. že si nikdy nikdo neřekne čas, jen že se sejdou někde na oběd nebo na večeři a všichni ví v kolik a kde.. :D ale to je asi jen nedokonalost scénáristů…

24.1.2014 | 17:42:26
Emii

Já si myslím že ty nože mu tam dal Ezra…někam jako odjel a dal mu je tam.. To s Radley a paní D mě trochu zaskočilo… :D možná jsem to uplne nepochopila. Jsem ráda že je Ali zase zpatky, to že se nechce setkat s Ariou nebo Spenc: nevim ale třeba je chce vážně rozdělit. :D To že na to setkaní mezi Em s Ali přišla Spenc mi přišlo nehorázně nevhodný…dobře chtěla se ujistit jestli je Em v pohodě, ale když jí řekla Em že se chce Ali sejít jen s ní tak když už, mohla na to jen přihlížet z povzdálí a né na sebe upoutat pozornost a tim Ali vyrušit. Ale nečekala jsem že Em dokáže na Spencer takhle vyjet …asi ji na Ali vážně zaleží a chyběla jí. Ohledně Ezry a té „právničky“…já bych Ezrovi nevěřila už vůbec nic. Shana?? Když Shana přišla za Emi trochu mě to vyděsilo nevědela jsem co od ní čekat, a když se měla Em sejít s Ali vůbec jsem tomu s Shanou nevěrila a myslela jsem ze je to past. …Ale Sahna jim chce asi pomoct, myslim si že jim nic neprovede. Ta spálena fotka…: nevim, nevim…ale myslela jsem že našli Jennu utopenou nebo ne?? Toby mi už přišel trochu zoufalej, a že podepsal ty papíry, to asi neměl dělat…uvidíme co se bude dít dál!! :D Toby :* Hanna a Trevis…možná je to troch brzo po rozchodu s Calebem, ale myslim že by to mezi nimi bylo fajn, koneckoncu to Caleb se rozesel s Hannou ne ona s nim , takze když ona bude s Trevisem stastna budu ráda…Trevis je uplne v pohode, hodnej a milej! :D Aria?? že by dala Jakovi do boxovacího pytle ty nože? …to nééé, byl to uplne jasne Ezra…Aria je sice blbá když se vrací k Ezrovi, ale není to svině aby ublížila Jakovi, když ho má ráda, neměla by proč to dělat. I když ji Ezra řekl že to co Jake viděl neni pravda, že by se mu pomstila, néé to by Aria neudělala. :D

24.1.2014 | 19:39:27
Lens

#TEAM Spencer.. ! :)

25.1.2014 | 0:33:10
lelus

Ještě mě teď tak napadlo myslíte, že ty conversky co přišli do kostela za Emily byly Shany nebo jestli to byl někdo jinej kdo se tam schoval a poslouchal jejich rozhovor? Protože jestli to byla Shana tak to byla ona kdo lezl potají do Ezrovi chaty.

25.1.2014 | 2:13:03
koukaam

Ten kdo spálil tu fotku, byla určitě ženská… a kdo věděl o Shaně, že „dělá problémy“ a je kámoška Ali? Emily, Spencer, Hanna a Aria… Navíc mi přišlo divný, že když už Spencer udělala rámus a Ali zavolala Kdo je tam? Proč se neozvala? Proč neřekla: to jsem já Spencer, neboj Ali a nevylezla… spíš to vypadalo, jakoby chtěla tajně odposlouchávat, co všechno Ali ví… Spencer mám nejraději, ale po tomhle díle mi připadlo, že to ona je ta špatná a spálila tu fotku – jako že Shana je na řadě za to, že pomáhá Ali …a to sabotování schůzky Ali s Em … doufám, že mi z mé oblíbenkyně nechtějí udělat padoucha… chytrá na to je dost, aby to celé měla pod palcem ona…

#19 lelus
25.1.2014 | 20:28:36
lelus

#18 koukaam: Haleď bylo řečeno jak přímo od producentů tak od Troian, že Spence má tajemství, které se týká té osudné noci, kdy Ali zmizela a že Troian je naprosto natěšená na to, že se to lidi konečně dozví :-) takže je možný, že je z nějakýho důvodu odposlouchávala.

25.1.2014 | 21:41:08
Pierette

Myslím si, že špatné věci nedělá Ezra, ale Aria. Jednou její otec mluvil o psychické chorobě, kterou mají v rodině a tak si říkám, jestli Aria není rozdvojená osobnost a ani si to neuvědomuje. Mohla klidně dát ty nože do Jackova boxovacího pytle a později si vesele užívat večer s Ezrou.

#21 Lucinka04 #22 koukaam
26.1.2014 | 22:23:40
Lucinka04

#20 Pierette: Jo , myslim že tohle je na zamyšlenou. Je pravda že se báli že tu chodorbu má Mike, ale nikdo Ariu nepodezřívá. Ale zase kdyby byla schyzofrenik, jak by stíhala něco plánovat , ubližovat , být přitom všude a pak s holkama nebo jinde?

27.1.2014 | 9:33:04
koukaam

#20 Pierette: na toto už jsem četla víc teorií, kde poukazovali především na to, jak Aria často hledí nepřítomně do zrcadla, jako by byla úplně mimo… dělá to i na úplném začátku seriálu – kouká do zrcadla a na krku má přívěsek A… bůh ví, jestli vůbec byli na islandu a ne, že Aria byla někde zavřená na psychiatrii a aby to ututlali, tak se celá rodina na čas „přestěhovala“ :) a tam tajně plánovala :)

Jo a jak Lucinka04 poukazuje na to, že by to nestíhala: A má na to pěšáky, nepotřebuje všechno stíhat sama, takže to teoreticky může být kdokoliv…

#23 Pierette #24 Lucinka04
27.1.2014 | 11:50:46
Pierette

#22 koukaam: S tím islandem i koukáním do zrcadla mi to přijde opravdu zajímavý :) i když tady člověk nikdy neví… vždycky mají alespoň 2 alternativní scénáře :)

27.1.2014 | 21:02:39
Lucinka04

#22 koukaam: Jo s tim zrcadlem jsem taky všude koukala že na to poukazují, Nevim co to znamená, ale nějaký význam v tom nejspíš bude. Myslim že na uplném konci seriálu budem všichni velice překvapeni.. :) :)

#25 lelus #26 Jell
28.1.2014 | 20:25:21
lelus

#24 Lucinka04: Haleď já v to taky doufám, ale i když mám PLL ráda jak málo který seriál, tak bhoužel začínám být přesvědčená, že to bohužel nemají promyšleny hlouběji než vždycky na jednu řadu dopředu, takže si myslím, že si ani nejsou některých chyb vědomi. Jako například koukání Arii do zrcadel až třeba na konci jim to z nějakého fan videa nebo zprávy na twitteru dojde a na rychlo něco splácají, aby to vysvětlili. PS: neříkám teda, že to tak musí být zrovna s touhle věcí, ale věřím, že s většinou to tak mají :-)

28.1.2014 | 20:47:20
Jell

#24 Lucinka04: Jo já taky si to myslím … podle mě se to dělá u všech seriálů … ten začátek je vždycky dopředu napsaný ale ten konec je otevřený možnostem takže bych se už nedivila ničemu … ten ted konec bude teprv zajímavý … už se celkem teším jak to dopadne a kdo a proč to dělá. :)

2.2.2014 | 23:14:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars