Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Promo video k epizodě Don't Look Now

Promo video k epizodě Don't Look Now

Promo video k epizodě Don't Look Now

Pan DiLaurentis konečně řekne pravdu o Charlesovi. Lhářky s takovouto informací rozhodně nepočítaly.
(V článku naleznete i oficiální synopsi)


21 0
18.6.2015

Poté, co Kenneth lhal Jasonovi i Alison, se konečně rozhodně říci pravdu o tom, co má Charles s rodinou DiLaurentisů společného. A i když se k Charlesově minulosti příliš nevyjádřil, tak dal Lhářkám dostatečné množství informací, aby věděly, kde hledat dál – v Radley. Vzhledem k tomu, že je teď Radley zavřené a všechny složky mají být skartovány, musí dívky jednat rychle, aby nepřišly o poslední možnost o něm něco zjistit.

Mezitím začíná Hannu štvát Calebova ochranářská povaha a Spencer hledá řešení, které by jí pomohlo s jejími problémy se spánkem.

Thumbnail Play icon

Diskuze /28

Manonka

Tak co říkáte na poslední díl? Podle mě byl super, už jsem si říkala, jak je mi jasné, jak to bude, ale podle této ukázky už zase nevím nic:-) Moje teorie je, že Charlie je Jasonovo dvojče, protože byl psychicky narušený, tak skončil v Radley, utekl odtamtud a pak už to jelo… A teď ale nevím, buď je opravdu mrtvý a jsem teda totálně mimo nebo ho otec kryje nebo svou smrt zfalšoval a nebo je to nakonec úplně někdo jiný? Musím říct, že tahle série mě zatím strašně moc baví :-)

18.6.2015 | 13:17:05
Tercii

Podle mě mrtvý není. Něco se stalo, pravděpodobně v Radley a to něco Charles podle mě přežil. Akorát mi vrtá hlavou, jak se to mohlo semlejt. Já se totiž odmítám, prostě odmítám smířit s faktem, že by byl Charles vlastně mrtvý. To už by bylo opravdu, ale opravdu hodně lží. Takže pracuju s faktem, že ačkoliv se to neví (a to taky nechápu jak se stalo), Charles něco přežil. A už nebyl Charles, ale někdo jiný (a to taky nevím, jak se stalo). Po téhle ukázce mám dojem, že jsme se sice dostali zase o kus blíž, ale pořád víme stejný nic. :D Tak.

#3 Stelly
18.6.2015 | 14:22:58
Stelly

#2 Tercii: Třeba to mohlo bejt tak,že Charle se pral s Tobyho mámou......Oba spadli a on to přežil a zmizel dřív než někdo zavolal nějakou pomoc......Vše viděla Bethany,ale protože paní D nechtěla aby rodina D byla pošpiněna ještě víc…Chodila za Bethany a snažila se,aby nic neřekla..... Nějak takhle by to mohlo bejt… ;-) :D

Já to předtím měla vymyšlený líp,ale brácha vypl wifi takže se to neodeslalo :/ :P

#5 Mrs.Mellark #7 Tercii
18.6.2015 | 17:55:19
michala123

Mě třeba taky napadla teorie, že Charles byl teda v Radley nějak odtamtud utekl… zabil Jasona a teď se za něj vydává...... a všichni si mysleli, že mrtvola kterou našli byl Charles..... to mě napadlo na základě jednoho dílu… byl Halloween a Hanna vzpomínala na příběh o dvojčatech, kde jedna dívka bodla druhou...... ale je to asi šílená teorie..... i když v tomhle seriálu je šílený všechno :)

18.6.2015 | 19:46:56
Mrs.Mellark

#3 Stelly: Taky mě napadlo že by to mohlo mít něco společnýho tu noc kdy zemřela Tobyho máma .. :)

#6 Mrs.Mellark
18.6.2015 | 20:35:50
Mrs.Mellark

#5 Mrs.Mellark: *S tou nocí :D

18.6.2015 | 20:36:23
Tercii

#3 Stelly: Dobrá myšlenka. Já ale abych teď pravdu řekla, si to nějak nedokážu dosadit to žádné postavy, kterou už známe. Protože jestli jsou ti kluci fakticky dvojčata, tak fakt nevím už kdo. Na videu stejní rozhodně nebyli, takže místa si s Jasonem asi nevyměnili :D Já fakt jak myslim, tak mi zůstává jedině ten Wren, nemůžu si pomoct. Ale ten by mi tak nějak neseděl do toho, že by měl Jason dvojče, z jistých důvodů (Wren + Melissa (resp. i Spencer))… takže jsem v koncích, a to jak po stránce teorií co se asi mohlo stát, tak po stránce teorií kdo :D Kruciš, zas jsem se dostala někam úplně jinam :D

18.6.2015 | 20:47:48
Simullinek

Nevím proč, ale nějak mi na tom všem ta Sára nesedí..ještě jak se ostříhala, řekla jsem si to je to dítě z toho videa…ale už mám ve všech těch informacích takový zmatek, že plantám páté přes deváté, jen nevím jestli by mne osobně překvapilo kdyby to byl někdo koho známe…snad jen Toby, který je stále víc alergický na Alison…Jsem zvědavá jak nám to vše objasní a jak to do sebe zapadne

18.6.2015 | 21:07:31
Majdalenka

Mě taky Sára nesedí. Je zvláštní že v domě pro panenky našli jí ale toho kdo holky věznil né. Sára teď nemá kde být. Co když Sára je vlastně Bethany? Paní D jí pomáhala a pak se na ní vyprdla, tak jí zabila. Co když Sára(Bethany) zjistila že D. měli ještě jednoho syna a tak to celé narafičila aby to nepadlo na ní?? V té posteli mohla být jen panena a Sára to holkám poslala sama?

19.6.2015 | 17:43:29
Tercii

Já měla taky dojem, že Sara je vlastně Bethany, ale díl od dílu mám dojem, že je to fakt Sara a peče to s Charlesem, nějak. Pořád od té Bethany neupouštím, ale nebylo by to už moc, dvakrát špatně identifikovaný tělo? Přiznám se, že podle mojí původní teorie (před 6×01) jsem myslela, že pohřbená je právě Sara. Ale teď nevím.

19.6.2015 | 20:55:39
Kaculka07

podle mě je Sara určitě nastrčená Charlesem, aby byl holkám na blízku…sakra už chci další díl :D

19.6.2015 | 21:49:35
Salome

K traileru: Aria najde na stole růžovou barvu na vlasy a za ní je napsáno: „Použij to, nebo dostaneš překvapení“. To ji A nutil upravit si vlasy na stejný účes, jaký měla v době, kdy Ali zmizela…

#13 Mrs.Mellark #14 blacken
20.6.2015 | 16:04:37
Mrs.Mellark

#12 Salome: Nechápu ale proč se ostříhala .. Když Ali zmizela měla sice růžový vlasy, ale dlouhý

#14 blacken #17 JeremyFall
20.6.2015 | 17:39:09
blacken

#12 Salome: :D A to tě doteď nenapadlo? To si někdo fakt myslel, že Aria se u Charlese nudila a tak si jen tak z Hecu obarvila vlasy?

#13 Mrs.Mellark: Jo, nad tím jsem taky uvažovala… napadlo mě jedině to, že Lucy chtěla změnu a tak to šoupli k domečku pro panenky.

U Sáry bych to chápala možná i jako Stockholm syndrom… jen je mi dost podezřelé, že policie najde dívku, která se několik let pohřešuje. Následně se nikdo moc nestará o to, kde zrovna je a jestli není blázen… Po dvou letech zavřená ve sklepě by podle mě normálně byla pod větším dozorem… Co zase vyvádí policie?

#15 Es #20 Salome
21.6.2015 | 7:58:57
Es

#14 blacken: Přesně, souhlasím, myslím, že by v tomto případě ji dokonce drželi pár dnů, týdnů na léčebně pod dohledem psychoterapeu­tů/psychiatrů. :) Určitě by ji nenechali jen tak běhat :D.

21.6.2015 | 10:49:29
Alyssa

Přesně ta Sára je podivná. Ale nevím ty vlasy…pořád jsem si říkala, že vypadá, že má paruku, pak se ostříhala, tak jsem si říkala, že možná kvůli herečce – po dvou letech ve sklepě asi nemáte moderní sestřih. Aria se těch růžových vlasů zas hned zbavila, tak to asi nebylo kvůli Lucy… Nechápu, že se o ně nikdo nestará a nehlídá je.

Problém je, že Wren neni vzhledově vůbec podobnej DiLaurentisům, to ten Andrew ano… i když v 1. sérii Jason byl tmavovlasej :D

#18 Tercii
21.6.2015 | 13:52:17
JeremyFall

#13 Mrs.Mellark: vždyť na té tabuli bylo napsano ,,použij to nebo dostaneš překvapení" a Aria odmítla se obarvit, tak ji Charles připravil překvapení v podobě ostrihanych vlasů.

21.6.2015 | 14:37:44
Tercii

#16 Alyssa: Jo, to je právě to, kvůli čemu mám docela pochybnosti no :D Já jsem si udělala na papír vylučovací metodu. Prostě jsem si sepsala všecky chlapy ve věkové skupině Wrena a o něco výš :D Vyloučila jsem všechny mrtvý, a Jasona, který byl v posledním záběru posledního dílu v jednom záběru s postavou v černé kapuci :D Zbyl Wren a Ezra. A to jen tím, že jsem vyloučila na 100% mrtvý a mladší :D Teoreticky by tam mohl být Andrew taky, protože jak víme, tak o něm nic moc nevíme, ale ten to nebude.

#19 Es
21.6.2015 | 17:44:52
Es

#18 Tercii: Děkuju, mně ani vlastně nedošlo v těch horečkách, že nám minulý díl vyloučil Jasona :-)! No z těch tří, které uvádíš, mi zbyl Wren, protože Ezra byl s Calebem, když lhářky utíkaly z domečku pro panenky a Andrew, ten má asi odvést pozornost :). Navíc je Wren dost podobný chlapci z fotky, a teda ještě i Sara :D.

#21 Tercii
21.6.2015 | 23:05:28
Salome

#14 blacken: Ne, to jsem si nemyslela. Pointa byl ten nápis za ní, nic víc. -.-

22.6.2015 | 10:42:57
Tercii

#19 Es: Kruciš, ono to na něj doopravdy vypadá. Na druhou stranu, nechci tady šířit nějakej manifest za Wrena a pak, když to on nebude, bejt za blbku :D Ale tak nějak s klidnym svědomím teď napíšu, že si za tím zatím stojím, a uvidím v příští epizodě, co se dozvíme. Potom je možný, že změním názor, ale na to to moc nevidím, když se tak podívám jen na to logický vyloučení… ale to se ukáže, no.

22.6.2015 | 12:49:28
DenisaRehakova

Asi je to hloupost, ale mě popravdě už zarazilo i jen to „Charlie“. Třeba to není Charles, ale Charlie, což by mohlo být klidně i dívčí jméno (takže by v podstatě klidně Sara mohla být Charlie). Na fotce může vypadat jako kluk, ale třeba právě to, že se tak cítila by mohlo být část problému, proč skončila v Radley. Ale asi je to hloupost a vůbec to do celkového kontextu nesedí. :-D

#23 Tercii
22.6.2015 | 15:45:21
Tercii

#22 DenisaRehakova: Není to hloupost a dokonce si myslím, že uvažuješ dobře :D Ale je i ze synopse jasné, že Charles / Charlie je „young boy“… Celkově si nemyslím, že půjdou přes transgender storyline. Ale ono vzhledem k divný Saře a vzhledem ke dvěma nalezeným šatům to tak opravdu vypadá :D Ale tu možnost nijak nezavrhuju. Jen si nemyslím, že to tak bude.

22.6.2015 | 16:03:46
mish.k.a.a

A co takhle Caleb? Vyrůstal bez rodičů, umí s technikou, řekl že napíchl Hannu… on snad jediný nebyl podezřelý od holek, tak se mi to zdá divné :D

#25 Tercii
26.6.2015 | 7:19:20
Tercii

#24 mish.k.a.a: Jj, taky jsem někde četla, jenže asi by nedali vlastní seriál postavě, která je -A…

6.7.2015 | 11:35:51
goldi20

No, u Celeba se ukázalo, že o tom jak vyrůstal mluvil pravdu, a -A je podle mě starší, tak ve věku Wrena-Ezry.....nehledě na to že holkám vždy pomáhal, a když se něco stalo byl s Hannou, takže si nymyslím, že by -A byl Caleb, ale jestli ano, tak jsme asi všichni padlí na hlavu že jsme to neviděli :D.......... Jinak, co se týká epizody, docela masakr..... Ta Sara je fakt divná, myslím si že -A nějak pomáhá…a mám takovej pocit že se blížíme onomu slavnému odhalení co nevidět :D P.S poslední dobou se my zdá divnej Toby.. :D

#27 Tercii
7.7.2015 | 18:15:56
Tercii

#26 goldi20: Toby? Toby v tý uniformě i spí prosimtě. Ten je divnej už od přírody, jen poslední dobou, jak je policajt (během asi tak dvou minut btw) je to takový viditelnější a horší…

7.7.2015 | 23:14:41
goldi20

Tercii: nj, jo Toby byl divnej i předtím, ale ted se my zdá ještě divnější, je možný že je to tou uniformou :)

8.7.2015 | 15:52:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars