Prison Break (Útěk z vězení)
90/100 - 192×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S02E04: First Down

S02E04: First Down

John Abruzzi se vydává po své nemesis Fibonaccim, ale policie předvídá jeho kroky a je na něj skvěle připravena v čele s Mahonem.

cz sk
11.9.2006
8 960 000
45 minut

Michaela, Linca a Niku přepadává Bellick a Geary. Společně je uvězní v jedné chatě. Bellickovi nejde o udání vězňů, ale o Westmorelandovo poklad. Bellickovi píchne guma a Geary míří do města jí vyměnit. Michael se mezitím pokouší něco vymyslet.

T-Bag se dostává do problémů z policisty. Vše nahraje na to, že je válečný veterán. Později cestuje s mužem, který uctívá vojáky. Muž má i dceru, na kterou T-Bag rozjede své triky. To se nelíbí otci dívky a chce T-Bagovi ublížit. Bagwell ho ale zabíjí a bere si jeho auto.

Sára se vrací do odvykovací kliniky, kde je i Paul Kellerman, který se tu zde vydává jako Lance. Sáře se také na kratičkou chvíli podaří spojit s Michaelem. Vše slyší Kellerman. Mezitím Tweener a Debra dál pokračují v cestě do Utahu.

Nika začíná být nervózní a nechce mít s únosem nic společného. Proto na Bellicka začíná hrát hru, že se mohou domluvit. V pravou chvíli Bellicka praští a osvobodí Michaela a Linca. Ti vzápětí také odzbrojí navrátivšího Gearyho. Michael, Lincoln a Nika utíkají.

Alexander Mahone nechává z řeky vytáhnout Scofieldovo harddisk. Vytahuje z něj data a dozvídá se o páce na Abruzziho. Také přichází na to, že ve vybuchnutém autě nebyl Michael ani Lincoln. Pátrání po nich se znovu obnovuje.

Abruzzi se vrací domů za svojí rodinou. Od jednoho svého známého dostane informaci o úkrytu Fibonacciho. John se sem ihned vydává, ale zjišťuje, že je to past. Vše nastražil Mahone, který si přečetl ze Scofieldova harddisku, že Abruzzi chce za každou cenu dostat Fibonacciho. Abruzzi se nevzdává a je zastřelen.

Michael a Lincoln se loučí s Nikou. Ta ještě stačí zahrát scénu, že jí Michael pouze zneužíval a zavolal jí pouze tehdy, když to potřeboval. Nyní chce Nika udat Michaela a Lincolna. Její plán jí ale překazí Lincoln. Michael a Lincoln se tak s Nikou rozcházejí ve zlém…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
R.-TedyS

Abruzzi jeden z těch oblíbených . :O

22.4.2017 | 11:56:21

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama