Prison Break (Útěk z vězení)
90/100 - 195×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S05E09: Behind the Eyes

S05E09: Behind the Eyes

Aby Michael chytil Poseidona a očistil své jméno, musí do svého plánu zahrnout T-Baga a Whipa. Všichni spojují síly, aby Poseidona porazili. Ten se mezitím se Emily snaží přijít na MIchealův plán. Poslední útěk z vězení a honba za svobodou právě začíná.

cz sk
30.5.2017
2 300 000
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Posspi

Finále této jízdy bylo naprosto parádní. Po celou dobu jsem nevěděl, jak to nakonec dopadne (tím myslím Michaelovo plán) a celkově ve mně napětí rostlo s každou další minutou. Bál jsem se jak o hlavní hrdiny, tak o malého Mikeyho, kterého mi v polovině dílu bylo opravdu líto. Musím uznat, že i Sáru jsem docela zkousnul, ačkoliv ji naprosto nesnáším, v 5. řadě mi zas až tolik nevadila. Co se týče hlavního záporáka, aka. Poseidona, tak mi přišel docela odfláknutej, protože jeho identita se dala lehce odhadnout již po třetí epizodě. Finále mě naprosto dostalo, to, jak Michael narafičil tu vraždu, to bylo něco geniálního..divil jsem se i přesto, že to je Scofield. Kdybych mohl, celému seriálu dám 200%, a to nejen za dokonalé herecké výkony Wenwortha Millera, Dominica Purcella a dalších.

26.8.2018 | 22:04:42
KajinekCZE

40% jen proto že si už v předchozích dílech nechali otevřený děj a to s Mikeho minulostí

6.12.2017 | 8:41:53
Kothy

Slo o az moc hladce…

7.6.2017 | 18:03:20
Jason13

Finále mi nepřišlo zas tak našlapaný. Ale ten konec ve Fox River – to je bomba! :D Celkově jsem moc rád, že se pátá série natočila a myslím, že těch devět dílů bylo akorát…

7.6.2017 | 0:31:41
eXvio

z 24 dílu na 9 je celkem kruté zklamaní s příběhem si nestěžuji ale je to krátke měl jsem rád ty díli kde ty utěky , akce měli větší spád a dalo se to natahnout :/ toto není prostě ono. Ale jinak střela jsem spokojen i tak

6.6.2017 | 23:00:28
SedllY

Naprostá pecka závěr! :) Celkově hodnotím ale sérii 4/5. Cca třetina dílů stála za nic a neměl jsem ani moc chuť se dodívat na poslední 2 díly. Naštěstí jsem se na ně podíval a jsem spokojen! :) T-BAG je nej! Další sérii už určitě nedělat. :)

5.6.2017 | 18:37:47
natka222

myslíte že natočí ještě jednu novou řadu ?

4.6.2017 | 15:50:40
BAD_TRUE

Paráda :-) posledný diel vynahradil minú slabšie :-) fantastický záver, aj koniec

3.6.2017 | 22:21:31
Spiker

super konec, tak se mi to líbí. Všecko dobré, žádný cliffhanger. A za pár let třeba znovu…

3.6.2017 | 16:45:45
Ouninka

SKVĚLÉ, PROSTĚ NEJ SERIÁL…snad se rozhodnou ještě někdy pokračovat !!!

3.6.2017 | 11:56:32

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama