Prison Break (Útěk z vězení)
90/100 - 192×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S05E09: Behind the Eyes

S05E09: Behind the Eyes

Aby Michael chytil Poseidona a očistil své jméno, musí do svého plánu zahrnout T-Baga a Whipa. Všichni spojují síly, aby Poseidona porazili. Ten se mezitím se Emily snaží přijít na MIchealův plán. Poslední útěk z vězení a honba za svobodou právě začíná.

cz sk
30.5.2017
2 300 000
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lazaxter

Slabota, bohužel…

3.6.2017 | 9:25:49
kaailik

Asi se ze mě stává cynická p*ča :(

webmaster
3.6.2017 | 8:17:58
nadya

Za mě s posledním dílem spokojenost. Jasně, jeden díl navíc by to sneslo, ale i tak dobrý. Dostala mě ta bouda, to bylo dobře ušité, a samozřejmě co nemělo chybu byl úplný závěr, kdy se ukázal Fox River a v ní v cele Jacob, a pak na ně něho hukne T-Bag. To byl fakt stylový závěr. Další řada není potřeba, když to tak hezky ukončili. Rodinka pohromadě, Linc našel novou lásku. Škoda toho Whipa, a T-Bag byl neodolatelný těmi svýma hláškama jako vždycky. Co mě nejvíce rozesmálo, byl scan tetování na rukách Michaela a s tím jakože prošel přes kameru. Největší kravina za celý seriál. No, nemá cenu to rozpytlávat, asi má zázračné ruce. Jinak nejlepší bylo prvních 5 epizod. Další lepší průměr. I tak děkuji tvůrcům, že nám tento seriál vrátili.

2.6.2017 | 23:11:38
24alka

Poslední díl nezklamal. Mělo to šťávu. Vůbec mi to nepřišlo uspěchané. T- Bag znovu ve vězení – to se mi moc líbilo- že se znovu ukázalo vězení Fox River. No nevím, proč by měla být další řada, když žádný otevřený konec se nekonal- aspoň z mého pohledu. Jsem ráda, že tato řada vznikla, že jsme si ho mohli znovu vychutnat. Prison Break forever.

2.6.2017 | 22:56:49
Majo23

čakal som na konci spoločnú scénu Michaela, Sáry a malého alebo aspoň Michaela so synom, no nedočkal som sa.A T-Baga mi bolo aj ľúto, práve teraz, keď chcel žiť normálny život, tak mu zabiju syna a on skončí znova vo väzeni.

2.6.2017 | 17:33:40
VayoriSîn

@Ekmar Pokud vím, tak nádor byl přeci vyoperován. Po operaci od společnosti byl pak už jen jeden následek a to ten, když mu káplo z nosu v pracovně ředitelky ženské věžnice, která ho na to upozornila. Ovšem, tohle je drobnost, kterou tvůrci zanedbali úmyslně imo. A za další, upřímně si nemyslím, že to vyskratování, který Michael udělal a „přežil“ zní až tak nelogicky. Už jen z principu, že nám tvůrci přímo neukázali usmažené tělo nebo prostě efekt „skratu“ :).

2.6.2017 | 15:41:21
Ekmar

Mám dotaz, možná se to tu už někdy řešilo, ale bylo nějak vysvětleno, jakým způsobem se Michael zbavil toho nádoru, kvůli kterému krvácel? Případně jak teda dostal Saru ven z vězení, když to nebylo vyzkratováním systému? Myslel jsem, že na tohle odpovědi dostaneme a nic.

2.6.2017 | 12:18:44
georgezz

Další řada bude o tom, jak dostat T-baga z Fox river.

2.6.2017 | 8:30:52
ThereSSa7

Ach neee…:( Whipa je škoda :(

1.6.2017 | 21:08:47
tom99

Byla to dobrá epizoda, ale na finále trošku uspěchaná. Zase další seriál, který nedokázal vše pořádně uzavřít. Co si budeme říkat, devět epizod je hrozně málo, spousta postav nedostala patřičný prostor. T-Bag měl pár záblesků, stejně tak C-Note především na začátku řady, Sucre byl totálně zbytečný. Série začala skvěle a šlapala dokonale prvních pět epizod. Bylo to promyšlené. Poté se domeček trochu začal sypat a nelogičností přibývalo. Konec byl opravdu uspěchaný. S emocionálním finále čtvrté řady se to srovnávat nedá. Další řadu bych asi nedělal, žánr je již vyčerpaný…

webmaster, grafik
1.6.2017 | 20:05:39

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama