Prison Break (Útěk z vězení) České titulky k premiéře páté řady

České titulky k premiéře páté řady

České titulky k premiéře páté řady

Čekání na novou řadu Prison Breaku je u konce a vy si nyní premiéru páté sezóny můžete vychutnat i s českými titulky. Ty můžete stahovat v profilu epizody Ogygia. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Přejeme vám příjemnou zábavu u Útěku z vězení.

26 0
5.4.2017

Diskuze /6

Tomča

Děkuji! :)

5.4.2017 | 22:13:39
Kafka Tamura

No tak poďme na to. Nemůže to zklamat, očekávání jsou nulová a tvůrčí chvalozpěvy nemají žádnou hodnotu, tak to může jen překvapit.

Díky za titulky.

#3 Kafka Tamura
5.4.2017 | 23:20:19
Kafka Tamura

#2 Kafka Tamura: Aha, tak díky patří někam jinam. Oops.

5.4.2017 | 23:37:51
skream2

První díl již hodnotilo 3500 lidí na IMDB a dostal 97% a kritiky je hodnocený max. dobře jako největší překvapení co nikdo nečekal! Díky za titulky :)

6.4.2017 | 11:59:59
wishmasterX

Tak z mého pohledu to dopadlo dobře ! 97% je přeci jen přehnané … Výhoda Prison Breaku je v tom, že to není žadný „pseudo“ remake, kde z původních herců zůstane jedna postava, jen tak z nostalgie … A jak se objevil Sucre, tak jsem byl zpátky se vším všudy ! :-D

6.4.2017 | 12:42:29
Gravelark

kupodivu docela dobrý. rychle to odsejpalo, jednoduchá zápletka, prostředí sice trošku laciné, ale budiž. hlavně je spoustu neznámého na odkrytí a nevypadá to úplně hloupě, jak předchozí série. takže se těším na další díl

6.4.2017 | 17:55:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie