Prison Break (Útěk z vězení) Co znamená Michaelovo tetování?

Co znamená Michaelovo tetování?

Co znamená Michaelovo tetování?

Michael Scofield si v první řadě vytetoval po celém těle svůj plánovaný útěk z věznice Fox River. Následně si ho nechal odstranit na začátku čtvrté sezóny, abychom v páté řadě přišli na to, že má Scofield zcela zbrusu nové tetování. Co tentokrát skryté symboly znamenají nyní?

11 0
9.4.2017

Tetování Michaela Scofielda mělo veliký význam v první a ve druhé sérii. Naplánoval si totiž na svém těle cestu z vězení Fox River a také, jak následně zmizet z dozoru americké vládny do Panamy. Ve třetí a čtvrté řadě nemělo tetování už žádný význam, a tak si Michael nechat odstranit v premiéře čtvrté řady v epizodě Scylla tetování Donem Selfem, vládním zaměstnancem, ze kterého se následně vyklubal zrádce.

(Michaelovo tetování v první řadě. Foto: Fox)


Důvodů, proč odstranit tetování, bylo hned několik. Za prvé nemělo pro přibývající sezóny význam, za druhé musel Wentworth Miller trávit několik denně hodin v maskérně. Před pátou sezónou bylo ovšem oznámeno, že ve středu příběhu bude nové tetování, které bude mít nový význam. Upřímně jsme se ale Michaela příliš neužili v úvodní premiérovém dílu Ogygia.

Něco jsme ale přeci jenom vyvodili. Michael si pořídil tetování u místních tatérů ve věznici. Tentokrát zřejmě nebude sloužit k plánovanému útěku z vězení, ale jeho část má dávat skryté signály Lincolnovi. Když se Michael a Lincoln setkali ve věznici, Michael naschvál ukazoval svou levou ruku, na kterém bylo vytetované velké oko. Co by to mohlo znamenat? Teorie jsou takové, že Scofield chce Lincolnovi naznačit, že ho někdo sleduje a nemůže nic říct. Proto zřejmě byl tak chladný, když po tolika letech spatřil svého bratra.

Co podle vás znamená tajemné tetování a jakou roli bude hrát v dalších epizodách?

Diskuze /10

BAD_TRUE

Stotožňujem sa s Vašou teóriu … Dáva to najväčší zmysel, ale už sa neviem dočkať ďalších častí .. Keď sa dozvieme viac.

9.4.2017 | 15:49:14
WolverineCzE

Anonym/Nikdo znamý jako hackeři ty mají často takový oko v pyramidě

9.4.2017 | 17:35:54
Pan Lorenc

Ilumináti :-)

9.4.2017 | 18:25:40
loscaputos

Ty jo, nevím nevím, moc s tebou nesouhlasím :)

9.4.2017 | 23:05:17
PAVEK

Proč se v seriálu neobjevil Lincolnův syn J?

10.4.2017 | 0:16:30
PAVEK

LJ

10.4.2017 | 0:16:42
Vysmek.cz

A nenapadlo vás, že to třeba vůbec nebyl Michael? :P

#8 ali246 #9 venhy
11.4.2017 | 19:36:01
ali246

#7 Vysmek.cz: Ale byl prosim tě :-P ten umučenej pohled když odcházel od Lincolna byl jasnej.. :)

12.4.2017 | 9:30:12
venhy

#7 Vysmek.cz: To myslíš vážně? :D Jak by mohl hrát jeden herec v jednom serialu jednu postavu čtyři sezony a potom začít jako někdo jinej? :D To je teda fakt chujovina :D Michael to určitě je a myslim, že jen nemůže říct, že to je on, avšak to nám všechno ukáže 2. nebo 3. epizoda :)

12.4.2017 | 12:59:43
Zmiaz

Pod okem je slza a pod ni dve ryby… tezko rict co to znamena, muze to byt nejake misto. Ve zbylem tetovani vidim jen klikyhaky, ktere fakt neprectu :D Nevim co by zrovna Lincoln z neho mohl vylustit ;) Uz se moc tesim na dalsi dil, prvni byl prekvapive dost dobry :)

12.4.2017 | 17:10:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Reklama

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie