Prison Break (Útěk z vězení) Dominic Purcell se zranil během natáčení

Dominic Purcell se zranil během natáčení

Dominic Purcell se zranil během natáčení

Herectví není vždy procházkou růžovým sadem. Své o tom ví Dominic Purcell, který má nadvakrát zlomený nos a poraněnou hlavu. Naštěstí mu zranění dovolilo se rychle vrátit na plac a dotočit chybějící scény nového Prison Breaku.


3 0
20.6.2016

Dominic Purcell se zranil během natáčení Prison Breaku v Maroku. Dominic si poranil hlavu a nos a byl ihned převezen z Marrákeše do Casablanky, kde se místní doktoři snažili dát Dominica co nejrychleji do kupy, aby mohl co nejdříve vlítnout zpět na plac. Nakonec zranění nebude mít vliv na probíhající produkci seriálu.

Seriál se normálně natáčel dál, Purcell byl hodně pozitivní a chtěl se okamžitě vrátit na plac. Jakmile se alespoň trochu zotavil, vrhl se opět (po hlavě) na natáčení, kde musel dohnat chybějící scény, kde úřaduje Lincoln Burrows. Nová řada Prison Breaku nás zavede na spoustu nových míst. Konkrétně do Maroka či Yemenu. Jelikož štáb musel už Maroko opustit, Purcell bude muset chybějící scény natočit ze studia.


Jelikož mu jich ale moc nezbývalo, nebude to pro produkci až tak veliký problém. Pod hordou make-upu a za zeleným pozadím dotočí Purcell to, co režisér potřebuje. Když se herec na natáčení zraní, občas tvůrci zakomponují jeho zranění do seriálu (viz. zlomená noha Tony Almeidy v průběhu druhé řady seriálu 24). Štáb se po Maroku přesunul zpět do Ameriky, konkrétně do Vancouveru, kde bude pokračovat natáčení.

Zde se můžete podívat, jak Dominic vypadal po zranění:

Diskuze /4

dyName

Tak by mě zajímalo, kde je v Americe Vancouver.. Já že to je v Kanadě :D

#2 tom99
21.6.2016 | 9:06:42
tom99

#1 dyName: Amerika se používá i jako název kontinentu (viz. třeba tady). Pochopitelně vím, že je Vancouver v Kanadě.

webmaster
21.6.2016 | 9:35:44
Lucifrid

Sorry, ale neodolám :D
https://www.youtube.com/watch?…
Jinak Amerika je světadíl, takže Vancouver v ní je. To že se občas USA = Amerika, neznámená, že je to tak vždy a hlavně obráceně. Jasně, možná to chtělo upřesnit, na druhou stranu v tom kontextu to chápu.

webmaster
21.6.2016 | 9:40:10
Lucifrid

Jo a ještě když jsme u toho Vancouveru…
http://www.jumpspace.cz/…je-sam-sebe/

webmaster
21.6.2016 | 16:50:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie