Prison Break (Útěk z vězení) Michael a Lincoln budou soupeřit s teroristy z Islámského státu

Michael a Lincoln budou soupeřit s teroristy z Islámského státu

Michael a Lincoln budou soupeřit s teroristy z Islámského státu

Nová řada Prison Breaku bude zcela jinak koncipovaná než ty předchozí. Dominic Purcell se v nedávné době rozpovídal o páté řadě a také o tom, jakým aktuálním tématům se bude nová řada zaobírat. Těšíte se už nyní, až Michael bude opět utíkat z vězení?


9 0
1.9.2016

Dominic Purcell (Lincoln Burrows) je asi nejvděčnějším hercem, který se letos vracel do Prison Breaku. Nejenže o tom několikrát sám hovořil, ale je to vidět i na jeho sociálních sítích, a bylo to cítit i na place. Svou oddanost této sérii dokázal fotkou s dlouhým komentářem, kde vyjadřuje svou vděčnost. Na fotku se můžete podívat dole pod článkem. Houževnatost Dominic také dokázal, když se zranil, ale okamžitě chtěl dál natáčet.

Pátá řada Prison Breaku je jednou z neočekávanějších událostí jara 2017. Po prvním traileru jsme také mohli vidět první ukázku a slib tvůrců, že pátá řada zkrátka bude stát za to. Dominic Purcell slibuje, že nová řada bude více akčnější a bude řešit aktuální problémy dnešního světa. Od ostatních seriálů se Prison Break prý bude lišit tím, že teroristi nebudou nazýváni teroristy neznámého státu, jak to v případě seriálů tohoto typů bývá (viz 24), ale tvůrci budou nazývat místa, zločince a teroristy tak, jak je zná dnešní svět.


Ostatně Dominic Purcell se k této tematice vyjádřil slovy:

Pátá řada je hodně realistická a věnuje se tématům dnešního světa. Je to fakt maso. Už první sezóna byla maso, ale nová řada je fakt šlágr, co se týče tohoto tématu. S ostatními postavami se totiž dostaneme do křížku s teroristy z Islámského stá­tu.

Uvidíme, jak to nakonec se vším v seriálu bude. Tvůrci se mohou o problematiku pouze otřít, nemůžeme ale čekat, že se půjde v těchto podobných tématech více do hloubky, jak naznačuje sám Dominic Purcell. Jsme přeci stále na americké stanici Fox. V komentářích nám dejte vědět, zda vám v seriálech vadí řešit citlivé témata, která aktuálně probírá celý svět.

@prisonbreak #season5 #reboot ..........me and my boy @rockmonddunbar walkin on out of #morocco. How did we get there? Hard work incredibly hard work throughout our careers. If you aim for #greatness #success of any kind you have to accept that the path to that goal Is fraught with danger and a hell of a lot of obstacles that will test you will challenge your well being. Rock and I have both dealt with rejection, losses and the word NO constantly through out our careers Doors slammed shut in our faces. Yet through it all we believed in ourselves. We didn't believe the doubters we kept showing up for the possibility of acceptance. Now we are ok. Our careers are good. We sacrificed we battled the pain, the Darkness , that comes with high achievement of any kind. If you have a talent a passion I believe you must pursue it to its final course wether the objective is achieved is not the point. You tried. You tried that is the definition of success not what society or the cheese machine highlights as success. Personally speaking. My biggest sacrifice is not being with my children for extremely long periods. Not being near my closest friends not being near the ocean. Yet it's a sacrifice I choose. I accept it. I accept because getting in front of a camera is my passion. I accept the sacrifice to enable my children a chance at life. They must take advantage of it. Putting myself out there as a public figure has its drawbacks. It also comes with my job description. I accept it. Do I like it. No. But again I went after my dream my passion so it's cool. Being on social media is odd. If I wasn't an actor I wouldn't be on it. But my job is to promote its a responsibility I must meet. There are things I don't want to do but must do because life the world owes me nothing and will give me nothing if I don't play along. It's ok to judge me when I post something and you have a crack at me from your couch or someone else's couch but understand. You don't know me. I give you only what I want to give you. There are a handful of people who know me to my core. My woman @theannalynnemccord my children my siblings. That's it no one else. Not even my best friend.

A photo posted by Dominicpurcell (@dominicpurcell) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–08–23T18:12:43+0­0:00“>Aug 23, 2016 at 11:12am PDT</time>

Diskuze /2

Sayuri-chan

Ja sa na to tak nesmierne teším! A čo sa týka témy, rozhodne mi neprekáža, som zvedavá ako to bude celé pôsobiť :)

2.9.2016 | 9:32:32
Mixša.94

Bude to jiné prostředí i příběh. Těším se na další skvělou podívanou a hlavně na Michaela.

redaktor
7.9.2016 | 21:54:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie