Prison Break (Útěk z vězení) Návrat do vězení hlásí taky T-Bag, Sucre a C-Note

Návrat do vězení hlásí taky T-Bag, Sucre a C-Note

Návrat do vězení hlásí taky T-Bag, Sucre a C-Note

Michael, Lincoln a Sara nejsou jediné tři postavy, které si zopakují své role v pokračování Útěku z vězení. Svou účast v nových devíti epizodách potvrdili i kriminálníci T-Bag, Sucre a také C-Note.


13 0
20.3.2016

Co by to bylo za pokračování Útěku z vězení, kdyby se v něm neobjevil oblíbený grázlík T-Bag? Takovou otázku si naštěstí fanoušci seriálu Prison Break už pokládat nemusí. Herec Robert Knepper nedávno podepsal smlouvu se stanicí FOX, takže se na něj v nových epizodách seriálu můžeme těšit. Knepper si v posledních letech zahrál například v Heroes, SGU, Mob City, Texas Rising a uvidíme ho také v pokračování Twin Peaks.

(Oblíbený parchant T-Bag je zpátky. Foto: FOX)


Jako další oblíbená a známá tvář přispěchá Fernando Sucre, respektive Amaury Nolasco. Toho si můžete pamatovat také z novinky Telenovela, mihnul se v Rizzoli & Isles anebo v Gang Related.

Třetí navrátivší se postavou je Benjamin Miles Franklin, kterého si ale diváci spíše pamatují pod jeho přezdívkou C-Note. Herec Rockmond Dunbar po Útěku z vězení bavil diváky v Terriers, zahrál si v Sons of Anarchy, The Mentalist a uvidíme ho letos v novince The Path.

(Vlevo sedí C-Note, vpravo Sucre. Foto: FOX)

Diváci se dále můžou těšit i na dalšího nováčka. Tím bude herec Amin El Gamal (epizodní role v Shameless a The Newsroom), který se objeví ve více epizodách v roli Cyclopse. Více o jeho postavě zatím není známé. Další informace o pokračování seriálu najdete ve starších novinkách na našem webu.

Diskuze /8

wesid

Vpravo sedí Sucre a vlevo C-Note :) :D

20.3.2016 | 20:04:54
iHyi

Levá, pravá. To mi nikdy nešlo. :-D

webmaster
20.3.2016 | 20:09:45
nadya

A Gretchen v seriálu nebude?

#4 kiso1561
21.3.2016 | 10:47:42
kiso1561

#3 nadya: Dúfam, že nie. :D

21.3.2016 | 16:23:27
Cermb0

Absence Gretchen by mi nevadila, spíš bych tam rád viděl Mahoneho a Kellermana..

21.3.2016 | 17:07:49
Baltik

Kellermana jedině kladného.

21.3.2016 | 18:31:01
FenixNC

čím dál líp.. jsem zvědavý, co vymyslí za příběh :)

21.3.2016 | 21:30:25
Bastian0389

Zaujímavy popis na IMDB:

Lincoln and Sara team up after they discover Michael is still alive in a Yemen prison. And plan a big escape with the help of their friends.

10.5.2016 | 19:21:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie