Prison Break (Útěk z vězení) Objeví se v páté řadě Alexander Mahone?

Objeví se v páté řadě Alexander Mahone?

Objeví se v páté řadě Alexander Mahone?

Trošku nápadně mezi všemi navrátilci do nové řady chybí jméno Alexandera Mahoneho, bývalého FBI agenta, který se objevoval v seriálu od druhé řady. Je nějaká šance, že Mahoneho alespoň na chvilku v páté řadě uvidíme?


9 0
13.11.2016

Alexander Mahone se poprvé na scéně objevil ve druhé řadě, kde jako agent FBI, který tajně pracoval pro Společnost, honil uprchlíky z Fox River. Na konci řady ovšem skončil v panamském vězení Sona, kde se postupem času spolčil s Michaelem Scofieldem, svou úhlavní nemesis, a v sezóně třetí z vězení společně uprchli.

Ve čtvrté řadě opět spojili síly, zakopali válečné sekery a dokonce se z nich stali přátelé. V páté řadě se vrací skoro každá hlavní postava z předchozích řad (Michael Scofield, Lincoln Burrows, Sara Tancredi, Fernando Sucre, Benjamin Miles Franklin, Theodore Bagwell a další). Proč mezi nimi chybí právě Mahone?


Fanoušci seriálu Prison Break zahltili Instagram a Twitter scénáristy Paula Scheuringa dotazy, proč se v nové řadě neobjeví Mahone. Paul odpověděl, že každá postava se objeví v páté řadě z nějakého důvodu. Každá má svůj cíl a nechtěl přidávat do příběhu Mahoneho, když pro něj nedokázal nic vymyslet. Zkrátka není vždy potřeba, aby se objevily všechny postavy jen proto, aby tam jen byly.

Where are you? #PrisonBreak

Fotka zveřejněná uživatelem Prison Break (@prisonbreak), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–10–23T15:57:13+0­0:00“>Říj 23, 2016 v 8:57 PDT</time>

Na Michaelovi, Lincolnovi a Sáře celý příběh stojí. T-Bag je nutné pojítko a přijde s tím, že Michael je naživu. Sucre a C-Note budou Lincolnovi pomáhat dostat Michaela z vězení. Bohužel pro Alexandera Mahoneho nezbyla žádná dějová linka. Nebo alespoň tak to hlavní scenárista tvrdí.

Bohužel se k celé situaci nevyjádřil William Fichtner, který Mahoneho hrál. V dobách natáčení čtvrté řady měl ale k Prison Breaku dobrý vztah a dokonce tvůrcům během natáčení slíbil, že se zúčastní natáčení dalších dvou řad seriálu. Po čtvrté řadě byl ale seriál zrušen a k dalšímu natáčení došlo až nyní po sedmi letech. A bez Fichtnera.

Stále existuje šance, že se William na kratičký okamžik v seriálu objeví. I když je seriál prezentován jako jednorázová série, herci by dle posledních vyjádření klidně natočili ještě jednu řadu, takže určitá šance na Alexanderův velký návrat tu je. Jak se stavíte k této situaci? Chtěli byste Mahoneho zpět? A říká Paul Scheuring pravdu, nebo se tvůrcům jen nepodařilo do páté řady Fichtnera získat?

Diskuze /8

Kimberlly

Ja som ho chcela späť spolu s Lincolnom moja najobľúbenejšia postava! Len ma štvalo, keď mi zabil Tweenera, ktoré som taktiež mala rada. :)

13.11.2016 | 19:32:28
j@son

Mahone je sakra dobrá postava ! Bude velmi chybět.

13.11.2016 | 20:37:24
MyMy

Tak já bych určitě byla ráda, kdyby Mahone v další řadě hrál. Nicnémě není žádná katastrofa, pokud tam nebude. :)

14.11.2016 | 0:45:04
dfx

Mahone for president :-)

Mohol by sa vratit. V druhej serii bol vyrovnany protivnik Micheala.

14.11.2016 | 7:17:06
Mixša.94

Ráda by jsem ho viděla hrát v další sérii. Má druhá nejoblíbenější postava po Michaelovi.

redaktor
14.11.2016 | 17:51:40
Majo23

Mne bude velmi chýbať.Po Michaelovi najobľúbenejšia postava.

15.11.2016 | 19:47:22
Kiktak

Osobně mám nejradši Fernanda :D ale tak mahone by se tam objevit mohl taky

23.11.2016 | 23:10:11
24alka

Ten tam přece musí být!!!

1.1.2017 | 21:47:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie