Prison Break (Útěk z vězení) Pátá řada vysvětlí údajnou Michaelovu smrt ve čtvrté řadě

Pátá řada vysvětlí údajnou Michaelovu smrt ve čtvrté řadě

Pátá řada vysvětlí údajnou Michaelovu smrt ve čtvrté řadě

Nejdříve to vypadalo, že tvůrci Michaelovu smrt přejdou a nebudou se divákovi obtěžovat vysvětlit, jak je možné, že Michael přežil. Vše nakonec bude trochu jinak a my se tak dozvíme přesný důvod, jak Michael přežil finále čtvrté řady. V článku se také dozvíte o Millerových depresích.


1 10
11.9.2016

Tvůrci prohlásili, že všechny čtyři řady stále platí a na vše, co se v nich událo, bude pátá řada navazovat. Co se tak trochu bude ignorovat, je poslední dvojdíl s názvem Final Break, který prakticky už ani nespadal pod čtvrtou řadu. V této epizodě se divák dozvěděl, že Michael má stále nádor a umřel by, i kdyby se pro Saru v této epizodě neobětoval.

To nyní platit nebude, protože tato epizoda se nyní nebude brát na zřetel, možná některé z vás napadne proč. Na to mají tvůrci lehkou odpověď – zkrátka by neměli jak vysvětlit, že Michael žije, kdyby měl stále nádor, proto se rozhodli Final Break ignorovat a vycházet pouze ze čtvrté řady. Tvůrci přesto nad Michaelovou smrtí nemávnou rukou a dopřejí divákovi snad přesvědčivé vysvětlení, jak je možné, že je Scofield naživu. To bychom se měli dozvědět hned v úvodním díle.


(Michael se ve vězení příliš neohřeje. Foto: FOX)

Dále bylo potvrzeno, že Michaelovi se podaří z jemenského vězení utéci hned v úvodních epizodách. Nová řada rozhodně nebude o útěku z vězení (kdo by to byl čekal, že). Prý toho jsme si v předchozích čtyřech řadách užili dost a tvůrci chtěli přijít s něčím novým, před čím budou postavy utíkat. Máme si tedy představit celý Jemen jako jedno velké vězení. Postavy budou utíkat z této země zpět do Ameriky, ale samotný útěk bude ze země mnohem komplikovanější než útěk z jedné věznice.

Možná to tak navenek nevypadá, ale Wentworth Miller procházel v posledních letech velikými depresemi. Hvězda seriálu Legends of Tomorrow na tom vůbec nebyla dobře a až návrat Prison Breaku mu pomohl dostat se zpátky na nohy. Mimo jiné má Miller sebevražedné sklony a je známý tím, že málo jí.

Miller se z depresí dostal, když zjistil, že se Prison Break vrací na televizní obrazovky. Návrat do starého seriálu a setkání se starými známými mu pomohlo a nyní má být Wentworth údajně v pořádku. Dokonce prohlásil, že je plný sil nejen na pátou řadu, ale kdyby tvůrci stáli o pokračování, rozhodně by se tomu nebránil. Prý je pátá řada skutečně výborná.

Diskuze /6

Lucifrid

Je to vážně v piči. Furt jsem doufala, že to neudělaj, ale oni fakt jo. Tvůrci nemaj dostatečně dobrý scenáristy, kteří by něco vymysleli, takže budou konec ignorovat. Kdyby se na to radši vykašlali.

#2 Bastian0389
webmaster
11.9.2016 | 17:00:19
Bastian0389

#1 Lucifrid: Je to fakt sila, že scénaristi sa rozhodli len tak „ignorovať“ niečo čo sami vytvorili…

11.9.2016 | 17:28:30
Cermb0

To je pro ně takovej problém? :D Ve Final Break jeho smrt nebyla vidět, mohli to udělat tak, že ho ten proud prostě nezabil, akorát by měl na rukách popáleniny… A vláda ho prostě šoupla do vězení hodně daleko od domova

#4 Lucifrid
11.9.2016 | 20:43:43
Lucifrid

#3 Cermb0: Přesně :D

webmaster
11.9.2016 | 21:49:18
Hank-Moody

Sice mám radost že se tahle parta vrací , ale jak to tak pozoruji a čtu tak to možná vůbec neměli točit. Původní postavy , až na hlavní trojici budou mít jen malé epizodní role.. Mahone se nevrátí vůbec. No raději nekomentovat :D

18.9.2016 | 13:16:34
SAVO

Jasné, nevím, co řešíte, měl umřít za celý seriál asi 100× tak nevím, proč by to zrovna schytal ve final break :D je to strašná sračka …

1.12.2016 | 8:24:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie