Prison Break (Útěk z vězení) Představitelka Sary si myslí, že by příběh měl skončit pátou řadou

Představitelka Sary si myslí, že by příběh měl skončit pátou řadou

Představitelka Sary si myslí, že by příběh měl skončit pátou řadou

Sarah Wayne Callies si zahrála ve třech řadách Prison Breaku doktorku Saru Tancredi a stojí si za tím, že by po páté řadě měl seriál skutečně skončit. Úplně opačného názoru je Wentworth Miller, hlavní hvězda show, která by se nebránila pokračování, pokud by příběh opravdu stál za to.


4 1
6.12.2016

Prison Break čeká začátkem příštího roku oživení a dočká se dlouho očekávané páté řady. Tvůrci rovnou ohlásili, že se jedná o jednorázovou záležitost, ale všichni víme, že pokud by sledovanost a ratingy byly více než přívětivé, studio by se nebránilo další řadě. Navíc i herci chtějí pokračovat.

Jiný názor na věc má ale Sarah Wayne Callies, představitelka doktorky Sary Tancredi, která prohlásila: Plán byl takový, že máme natočit devět epizod. To jsme udělali. Takže po devíti epizodách to balíme a mizíme ze scény. A já proti tomu nic nemám. Podle Callies je i příběh uzavřený, tudíž vlastně považuje veškeré diskutování o pokračování jako bezpředmětné.


(Sarah Wayne Callies si myslí, že po páté řadě bude konec. Foto: Fox)

Callies dále prohlásila, že je připravená po páté řadě dát Prison Breaku navždy sbohem a směřovat svou kariéru jiným směrem. Zase úplně jinak to vidí hlavní hvězda show Wentworth Miller, který by se nebránil pokračování, pokud by ale stále bylo o čem vyprávět. Rád by viděl šestou řadu, ale nechtěl by, aby do ní byli tvůrci nuceni a vymýšleli nesmyslný příběh (čtvrtá řada o tom ví své).

Miller také prohlásil, že v každém seriálu si tvůrci nechávají otevřená vrátka pro případné pokračování a jinak tomu není ani u Prison Breaku. To tedy trošku rozporuje tvrzení, se kterým přišla Callies. Nicméně pokud by nechtěla pokračovat, zřejmě by se bez ní nová sezóna obešla. Celá třetí řada se bez ní obešla a pro studio je důležitější, že by chtěli pokračovat ve spolupráci Wentworth Miller a Dominic Purcell.

Moudřejší ovšem budeme na začátku roku 2017, kdy bude mít pátá řada premiéru. Pokud byste už nyní mohli rozhodnout o osudu seriálu, stáli byste o šestou řadu?

Diskuze /8

Tomass2002

Tento seriál je neskutečný omyl, který měl skončit po první a nejlepší řadě. Nastavovanější seriál jsem v životě neviděl.

#2 Kafka Tamura
6.12.2016 | 16:08:53
Kafka Tamura

#1 Tomass2002: Tos toho viděl opravdu málo. A skončit po první řadě? No to by byl opravdu úžasný konec – banda se dostane za zdi vezení, jsou na útěku, konec. To je zase moudro. :D

#3 NewPerson
6.12.2016 | 16:23:17
NewPerson

#2 Kafka Tamura: Jenže dál už to byla kravina a to co píšeš je hloupost. To třeba Alcatraz taky nemusel skončit tím, že Eastwood utekl. Skončilo to přesně jak mělo.

#4 wesid #5 Kafka Tamura #7 Kafka Tamura
6.12.2016 | 16:35:30
wesid

#3 NewPerson: Taky to je film a ne seriál jako Prison Break …

#7 Kafka Tamura
6.12.2016 | 17:09:49
Kafka Tamura

#3 NewPerson: Jestli to dál už byla kravina je tvůj dojem a neberu vám to. To ale nemění nic na tom, jaká by byla blbost, kdyby to skončilo ve chvíli, kdy se krčí v příkopě za zdmi… pak by měl podle vás asi následovat titulek: ,,Nikdy nebyli chyceni a žili šťastně až do smrti“. Jestli bylo nutné pokračovat i po druhé sérii, o tom by se už dalo polemizovat (mě osobně se líbí hodně i třetí řada… Opovrhuji až čtvrtou a filmem).

Pochybuju, že Alcatraz skončil přesně jak měl, když nebyl ukončen, ale zrušen, jestli se nepletu. A i kdyby byl ukončen tak jak píšeš, tak to neznamená, že co funguje v jednom příběhu, musí fungovat v jiném. Když to trochu přeženu, tak je to jako říct, že když skočili LOST tak jak skončili, klidně tak mohl skončit PB :)

6.12.2016 | 17:37:38
Baltik

Druhá řada byla taky pecka. Až do posledního dílu to měl Michael vytetováno :)

6.12.2016 | 17:40:06
Kafka Tamura

#3 NewPerson: #4 wesid: Jo aha, tak ty tady vytahuješ dokonce film. Tak to jo :D Piš mi ještě o tom, jaké píšu hlouposti :)

#8 wesid
6.12.2016 | 17:41:22
wesid

#7 Kafka Tamura: To byla reakce na mě?… Můj komentář byl na NewPerson právě, míchá tu hrušky s jabkama :-D

6.12.2016 | 21:58:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie