Prison Break (Útěk z vězení) Stanice FOX prozradila detaily o novém Útěku z vězení

Stanice FOX prozradila detaily o novém Útěku z vězení

Stanice FOX prozradila detaily o novém Útěku z vězení

Fanoušci seriálu Prison Break, kteří snad měli pochybnosti o návratu úspěšné show, už se bát nemusí. Stanice FOX oficiálně potvrdila to, s čím už mnozí od loňského roku počítali. Útěk z vězení čeká skutečně ještě jedna řada. A nyní o ní víme zase o trochu víc.


7 1
16.1.2016

Nový Útěk z vězení nedostane nových 22 či víc epizod, ale plánované pokračování jich bude mít jen pár (předpokládá se jich deset). V seriálu si zahrají dva protagonisté – bratři na útěku – Wentworth Miller (Michael Scofield) a Dominic Purcell (Lincoln Burrows). Svou účast přislíbili, i přesto že hrají v novém superhrdinském seriálu stanice CW Legends of Tomorrow. Natáčení by mělo začít už letos na jaře.

Model zkrácených (mini)sérií je v poslední době u americké televizní produkce běžný (z nedávné doby: The X-Files, Heroes: Reborn, 24: Live Another Day). V podobném duchu se tedy ponese i seriál, který zároveň slibuje i ucelený a hlavně pokud možno uzavřený příběh.

Do hlavního křesla usedne opět tvůrce seriálu Paul T. Scheuring jako showrunner a vrátí se i producenti Neal Moritz, Marty Adelstein a Dawn Olmsted. O dalších spolutvůrcích či scenáristech zatím nepadla řeč. Stejně jako nevíme, které další postavy se k bratrům přidají. Podle informací TVLine už se ale mluví návratu o Sarah Wayne Callies (doktorka Sara Tancredi; mimochodem hraje v novém sci-fi Colony) a také o Robertu Knepperovi (oblíbený gauner T-Bag; nedávno se objevil například v Public Morals nebo Texas Rising).

(Michael a Lincoln zase spolu. Foto: FOX)

Co se týče děje, tvůrci slibují, že zápletka bude „mezinárodní“, tedy se nebude odehrávat pouze v Americe. A zároveň bude zohledňovat i děj závěrečného filmu The Final Break. Neznamená to přímo, že se bude odehrávat před událostmi tohoto filmu.

To je v tuto chvíli vše, co o návratu Útěku z vězení víme. Přidejte si web a seriál do oblíbených, aby vám neutekla žádná novinka, o kterých vás v budoucnu budeme samozřejmě informovat.

Diskuze /7

Angi

Prison Break je skvělý příklad toho, jak může jít skvělý seriál do kopru. První a druhá série fantazie, třetí vykrádala první, ale pořád se dala. Čtvrtá séria byla tak hrozná, že jsem nevydržel ji dokoukat ani ze setrvačnosti. O filmu ani nevím, že existuje.. k nové sérii jsem velmi skeptický.

#2 Aprok
16.1.2016 | 17:43:11
Aprok

#1 Angi: To bys měl zkouknout ten Final Break!!! hrozně sem se u toho smál naprosto boží film :D :D :D

16.1.2016 | 17:46:25
barahir

Já už teda ani nevím, jak to skončilo, mám pocit, že tam pár postav zemřelo i vícekrát, ale nerad bych se v tom vrtal. :D Ale pokud udělaj tlustou čáru a sejdou se všichni znovu nad novým příběhem, tak třeba to bude dobrý.

redaktor
16.1.2016 | 20:36:15
barahir

Jinak by ale FOX měl jít spíš cestou kabelovek a Netflixu, než oživováním starých vykopávek.

redaktor
16.1.2016 | 20:38:21
Barboramala1993

No jen aby se tímto přídavkem nových dílu nezhatil pohled celý seriál, to by byla škoda…

#6 barahir
16.1.2016 | 22:27:45
barahir

#5 Barboramala1993: S tím, co předvedli v poslední sérii, už je to stejně jedno.

redaktor
16.1.2016 | 23:54:53
FenixNC

Náhodou mě se líbili všechny serie, tento seriál mám zasazený hodně vysoko, 3. byla výborná, 4. taky fajn a konec byl skvělý. Otázka je, jak na to chtějí navázat vůbec.. docela se těším ale :)

19.1.2016 | 18:57:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie