Prison Break (Útěk z vězení) Výkonný producent seriálu vysvětluje, proč se dočkáme pouze devíti epizod

Výkonný producent seriálu vysvětluje, proč se dočkáme pouze devíti epizod

Výkonný producent seriálu vysvětluje, proč se dočkáme pouze devíti epizod

Fanoušci čekají na pokračování nového Útěku z vězení už osm let. Zatímco čtvrtá řada i s bonusovými díly měla celkem 24 epizod, letos se dočkáme pouze 9 dílů. Fanoušci dlouho přemýšleli, proč se po tak dlouhé době čekání dočkáme tak malého počtu epizod. Na tuto záhadu odpověděl Paul Scheuring.


11 0
29.1.2017

Paul Scheuring je výkonným producentem seriálu, který stojí za tím, že dokázal dát starou partu herců dohromady. Podařilo se mu něco, co se například předminulý rok nepovedlo Timu Kringovi v seriálu Heroes, kde se sice pár navrátilců ve znovuzrozené sérii objevilo, ale nejednalo se o největší hvězdy seriálu. To Paul měl to štěstí, že právě hlavní představitelé se chtěli do svých rolí vrátit.

Wentworth Miller a Dominic Purcell, i když spolu během natáčení čtyř řad Prison Breaku dobře vycházeli, se neviděli přes pět let. Není žádným tajemstvím, že se po delší době viděli až během natáčení seriálu Flash, kde se pochopitelně myslelo na staré dobré časy. Řeč přišla i na Prison Break. Od té doby šlo vše jako po másle, Scheuring obstaral pár telefonátů a najednou byl seriál v produkci.


(Tvůrci a herci pohromadě. Foto: Fox)

Původně se počítalo s tím, že se dočkáme uzavřené série o deseti epizodách. Nakonec se dočkáme pouze devíti dílů, což je takové nestandardní číslo. Zkrácené série většinou dostanou dvanáct, třináct epizod. V určitých případech deset. Paul se nyní serveru TVline svěřil, proč diváci mohou očekávat právě tento neobvyklý počet epizod:

Zpočátku jsem měl naplánovaných deset epizod a k nim jsem také napsal scénář. Bohužel jsme nakonec neměli dostatek času, abychom natočili deset epizod, tak jsme dvě z nich spojili v jednu. Wentworth a Dominic měli plné ruce s natáčením jiných seriálů, podobně tomu bylo i u ostatních herců, tak jsme počet dílů zredukovali. Na druhou stranu nám to nevadí. V nové řadě tak čas nebude na žádné blbosti.

Jak se doposud těšíte na novou řadu Prison Breaku? Bude vám po tak dlouhé absenci stačit pouze devět epizod?

Diskuze /10

ali246

Škoda, že jen 9 epizod, ale fakt pořád lepší než aby vymýšleli blbosti jen pro to, aby z toho dostali co nejvíc dílů a seriál tím zkazili.. :)

29.1.2017 | 18:12:36
LooToS

Tešing

29.1.2017 | 18:52:00
j@son

Těším se hodně a hlavně na T-Baga.

29.1.2017 | 19:50:28
Majo23

Už sa neviem dočkať. škoda, že bude len 9 čašťí, ale snád bude dobrá sledovanosť a natočia aj šiestu sériu.

#8 CZFOX
29.1.2017 | 20:21:59
TheMitchMood

Nemůžu se dočkat, asi se z toho poseru a neodmaturuju.

30.1.2017 | 18:03:28
Spiker

třeba Lemony Snicket má 8, ale 9 je opravdu nezvyklé no..ale dobře že tak, snad se teda nebude moc natahovat.

30.1.2017 | 22:16:10
24alka

To bohatě stačí!!! I kdyby to mělo jen šest dílů, tak i za ty bych byla spokojená.

12.2.2017 | 13:50:41
CZFOX

#4 Majo23: No to si nemyslím že by to tak dopadlo, tohle má být konec uplně ne?

#10 Majo23
21.2.2017 | 22:10:22
XshaGhas

Mohu se zeptat, proč tu nejsou titulky k prvním 4 sériím?

9.3.2017 | 23:27:36
Majo23

#8 CZFOX: Myslím, herci hovorili, že ked bude dobrá sledovanosť, tak by mohlo byť pokračovanie, napr. Miller aj chce a ani Purcell nie je proti.

21.3.2017 | 13:12:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie