Prison Break (Útěk z vězení) Whip

Whip

Whip

Michaelův spoluvězeň, který s ním spolupracoval na jiných útěcích z vězení.

Sezóny 1
2017 - 2017


5. řada

Whip je spoluvězeň Michaela Scofielda a je jeho dlouholetým přítelem, i když ho v podstatě nezná. Whip neví, jak se ve skutečnosti jmenuje, jaká je jeho minulost a neví dokonce ani nic o Sáře a Lincolnovi. To vzbuzuje u Whipa trochu nedůvěry a občas má na Michaela podivné narážky. Rád by věděl o svém parťákovi víc.

Whip spolupracuje s Michaelem již několik let. Společně spolu pracovali na různých projektech CIA, kdy Michaelovým úkolem vždy bylo někoho dostat z vězení. Whip takto se Scofieldem spoluúčastnil na útěku z vězení z Kolumbie a Egypta. Nyní jsou oba v jemenském vězení Ogygia, které se zdá, co se týče životních podmínek, jedno z nejhorších. Hrozba útoku ze strany Islámského státu v Jemenu hrozí na každém rohu.


Whip pomáhá Michaelovi utéci i z tohoto vězení. Nakonec se jim to společně podaří. Do své křížové výpravy ještě zahrnou feťáka Jae, gaye Sida a také radikála Abu Ramala, který je hlavou Islámského státu a kterého má za úkol dostat Michael z vězení. Scofield ovšem chtěl Ramala v Ogygii nechat, ale okolnosti ho donutili zapojit ho do útěku. Whip následně pracuje s Michaelem a Lincolnem na cestě, jak se dostat z obléhaného Jemenu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zajimava postava.

22.6.2017 | 23:39:52
Pegeta

Podle mě to bude poseidon. ještě bych tuhle možnost neodepisoval.

16.5.2017 | 21:48:14
Zdeny110

Jak sejmul Ramala <3

15.5.2017 | 21:10:30
ali246

Je divnej, ale tak sympaticky divnej! :)

4.5.2017 | 12:20:03
tom99

Není to Sucre, ale není špatný. Snad ještě dostane svůj prostor :-)

webmaster, grafik
2.5.2017 | 17:12:33

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie