Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Whip

Whip

Michaelův spoluvězeň, který s ním spolupracoval na jiných útěcích z vězení.

Sezóny 1
2017 - 2017

5. řada

Whip je spoluvězeň Michaela Scofielda a je jeho dlouholetým přítelem, i když ho v podstatě nezná. Whip neví, jak se ve skutečnosti jmenuje, jaká je jeho minulost a neví dokonce ani nic o Sáře a Lincolnovi. To vzbuzuje u Whipa trochu nedůvěry a občas má na Michaela podivné narážky. Rád by věděl o svém parťákovi víc.

Whip spolupracuje s Michaelem již několik let. Společně spolu pracovali na různých projektech CIA, kdy Michaelovým úkolem vždy bylo někoho dostat z vězení. Whip takto se Scofieldem spoluúčastnil na útěku z vězení z Kolumbie a Egypta. Nyní jsou oba v jemenském vězení Ogygia, které se zdá, co se týče životních podmínek, jedno z nejhorších. Hrozba útoku ze strany Islámského státu v Jemenu hrozí na každém rohu.

Whip pomáhá Michaelovi utéci i z tohoto vězení. Nakonec se jim to společně podaří. Do své křížové výpravy ještě zahrnou feťáka Jae, gaye Sida a také radikála Abu Ramala, který je hlavou Islámského státu a kterého má za úkol dostat Michael z vězení. Scofield ovšem chtěl Ramala v Ogygii nechat, ale okolnosti ho donutili zapojit ho do útěku. Whip následně pracuje s Michaelem a Lincolnem na cestě, jak se dostat z obléhaného Jemenu.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zajimava postava.

22.6.2017 | 23:39:52
Pegeta

Podle mě to bude poseidon. ještě bych tuhle možnost neodepisoval.

16.5.2017 | 21:48:14
Zdeny110

Jak sejmul Ramala <3

15.5.2017 | 21:10:30
ali246

Je divnej, ale tak sympaticky divnej! :)

4.5.2017 | 12:20:03
tom99

Není to Sucre, ale není špatný. Snad ještě dostane svůj prostor :-)

webmaster, grafik
2.5.2017 | 17:12:33

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama