Prison Break (Útěk z vězení)
90/100 - 192×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Jak zestárli hlavní představitelé oproti první řadě?

Jak zestárli hlavní představitelé oproti první řadě?

Čas plyne a stáří nikdo nezastaví. I když většina hlavních představitelů vypadá stále dobře, za sedm let pochopitelně zestárli. Jak moc? O tom se můžete přesvědčit v níže přiloženém videu, ve kterém najdete hlavní herce z Prison Breaku v průběhu čtyř sezón.

15 0
28.5.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /11

MichaelMyers

Tak mě napadlo, nemohl by být ten člověk, kterému Michael volal z benzínky Mahone nebo LJ? Jako překvápko pro diváky.

#2 ThereSSa7
28.5.2017 | 20:21:38
ThereSSa7

#1 MichaelMyers: Já doufám v LJ. Zmiňovali ho vůbec v té nové řadě? Nebo jsem to jen nepostřehla? :D

#3 MichaelMyers
28.5.2017 | 21:56:40
MichaelMyers

#2 ThereSSa7: Nene, zmínit ho ale mohli. Víc mi leze krkem, že si nikdo nepamatuje na Michaela Scofielda, před pár lety největšího zločince Ameriky. Nikdo. Všichni policisté atd. Působí to na mě stupidně. :D

#4 Romix01
28.5.2017 | 23:10:49
Romix01

#3 MichaelMyers: To píšu pod každou epizodu taky!! Jedná z nejstupidnějších věcí, co jsem v seriálech za hodně dlouhou dobu viděl.. a to sleduji i Flashe a Arrowa :D

#5 MichaelMyers
28.5.2017 | 23:25:16
MichaelMyers

#4 Romix01: Jo no, dokázal jsem omluvit snad každé zmrtvýchvstání, jako Sary, tak trochu Kellermana a dokonce i Michaela. Ale tohle je na mě fakt moc. :D

#6 Trepy #7 Sevin
29.5.2017 | 16:00:42
Trepy

#5 MichaelMyers: Možná to sleduju se zavřenýma očima, ale však Michael se zas tak na veřejnosti neobjevoval ne? A že byl furt v televizi a nikdo ho nezná taky nic neznamená. Však půlka Čechů neví, co je Brexit a pochybuju, že všichni znají Kájínka :D

#8 Sevin #11 Romix01
29.5.2017 | 16:17:29
Sevin

#5 MichaelMyers: Tak zmrtvýchvstání Sáry nebylo zase tak extra nic divného, hlava v krabici prostě patřila někomu jinému. Na tom není co omlouvat dle mého názoru, i když chápu, že pravděpodobnost, že by jim utekla je malá. U Kellermana je to podivnější, protože pokud do auta vtrhla Společnost, tak ti by ho zabili určitě, na druhou stranu to mohli být lidi od otce Michaela a Linca a s největší pravděpodobností i byli. Michaela jsme ve skutečnosti nikdy umřít neviděli a je škoda, že nám to autoři v nové sezóně neobjasnili, jak se přesně dostal z toho vězení a jak nafingoval smrt, aby mu to i ostatní věřili. Kvůli malému počtu epizod tam ani není moc prostor, snad pokud bude 6. sezóna někdy v budoucnu, tak se to alespoň z části dozvíme. Sami autoři psali na twitteru, že museli několik skutečností vynechat, protože pro to prostě není prostor v tak krátkém čase. Mně spíš vadí, ten náhrobek, na konci 4. řady je tam napsáno, že umřel mám pocit v roce 2006, ale v první epizodě je napsáno 2010. První čtyři řady se odehrávali v rozmezí 12–18 měsíců, tím pádem by se děj měl odehrávat cca 9–10 let po poslední řadě a ne 7. A s tím poznáváním máte samozřejmě pravdu.

29.5.2017 | 16:29:25
Sevin

#6 Trepy: Zas tak moc se neukazoval, ale například v těch flashbacích se tam s Jacobem prochází po škole, to mohlo být třeba jen pár měsíců, půl roku nebo rok po tom co vysvobodil Sáru a tam by byla velká pravděpodobnost, že by ho někdo poznal. No myslím, že Kajínka zná opravdu každej v ČR. Na druhou stranu my jsme tady oproti USA jak vesnice a v těch se většinou zná každej s každým :D

#9 Trepy
29.5.2017 | 16:36:17
Trepy

#8 Sevin: Pravda ty flashbacky no :D :D

29.5.2017 | 16:39:30
MichaelMyers

Heleť já to beru tak, že tu postavy zabili, aby měl Michael motivaci. A pak aby to nebylo suchý jí zase oživili. A logicky, Lincoln jí viděl, ale později řekl, že se jen spletl. To zní trapně. Nebo alespoň mě to zní jako z béčka. A to, že ho nepoznávají, že je to delší doba.. Mě ten seriál bavil i ve druhé sérii právě proto, že to měl Michael fakt těžké. Byl nejhledanější muž USA. Všichni policisté na jeho ksich nějaký ten týden koukali. Prostě legendery zločinec co utekl z Fox River. A prostě mi neříkej, že si ho nikdo nepamatuje. Není to tak extra důležité, ale jelikož jsem bral ostatní série vážně tak mě to docela štve.

29.5.2017 | 19:54:30
Romix01

#6 Trepy: Byl pořád v televizi v souvislosti s prezidentkou USA..a kvůli něčemu takovému by si ho většina Amíků pamatovala.. :D a v CIA by si ho taky určitě pamatovali :)

29.5.2017 | 22:13:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama