Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Příště uvidíte: Michael a Lincoln se snaží uprchnout z Jemenu

Příště uvidíte: Michael a Lincoln se snaží uprchnout z Jemenu

Islámský stát je Michaelovi v patách a bude ho a jeho partu pronásledovat až do pouště. Michaelovi tedy opět bude viset život na vlásku. Situace v New Yorku se opět vyostřuje, když jsou agenti Poseidona opět na svobodě a pokračují ve svém ďábelském plánu.

11 0
4.5.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

edison87

Dúfam, že na konci tejto časti už Fernando vezme situáciu do svojich rúk a všetkých konečene vytiahne z Jemenu na tej jeho nákladnej lodi!

#2 Bajusik22
4.5.2017 | 13:24:21
Bajusik22

#1 edison87: Tak, tak… už by sa mohol opäť objaviť :)

#4 Majo23
6.5.2017 | 19:20:19
Barbara94

Začínám se bát jak to všechno stihnou :O už chybí pouze 4 epizody…útěk z Jemenu, odhalení Poseidona, Sucre tam skoro nebyl :( nějaký ten prostor pro shledání se Michaela se Sarou a synem… aby to tak nenacpali do jednoho dílu a šmitec :/

8.5.2017 | 10:46:51
Majo23

#2 Bajusik22: Sucre by sa mal objaviť v seidmej časti.

#5 Majo23
8.5.2017 | 12:09:49
Majo23

#4 Majo23: *siedmej

8.5.2017 | 12:10:35
TmeNcz

jak zkouknu tyto díly nejde mi to

17.5.2017 | 12:40:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama