Privileged (Smetánka)
80/100 - 4×

Privileged(Smetánka)

Dvě osiřelé dospívající rozmazlené privilegované dívky a optimistická absolventka Yale University, která se k nim pro nedostatek jiných možností do vily nastěhuje jako jejich soukromá doučovatelka, najatá jejich bohatou a zaneprázdněnou babičkou.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
hrají
Lucy Hale (Rose Baker),

S01E17: All About Betrayal

S01E17: All About Betrayal

Megan je nadšený, když jí Will řekne, že jeho otec (hostující hvězda Steven Culp) zahajuje nový časopis založený na nápadu Megana a Wille.

cz sk
10.2.2009
42 minut

Snažíme se prezentovat nápady pro první vydání, Megan a Will brzy najdou nového šéfredaktora časopisu Davida Bessera, není snadné potěšit. Když se Marco rozhodne vyhrát Keitha zpět a ukáže se neohlášeně ve svém domě, zjistí, že Keith je nyní zapojen se svým dlouholetým přítelem Jennifer. Marco podniká dramatické kroky, aby zabránil sklouznutí jeho pravé lásky. Mezitím Rose řekne Sageovi šokující zprávu, že Miles je jejich skutečný dědeček. Dvojčata řeknou Meganovi, co vědí, a pak konfrontují Laurel s pravdou. Během celého rodinného dramatu Rose ví, že Sage od ní něco drží, a když Sage konečně přizná své osobní tajemství, způsobí to hlubokou změnu ve vztahu dvojčat.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama