Privileged (Smetánka)
80/100 - 4×

Privileged(Smetánka)

Dvě osiřelé dospívající rozmazlené privilegované dívky a optimistická absolventka Yale University, která se k nim pro nedostatek jiných možností do vily nastěhuje jako jejich soukromá doučovatelka, najatá jejich bohatou a zaneprázdněnou babičkou.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
hrají
Lucy Hale (Rose Baker),

S01E18: All About A Brand New You!

S01E18: All About A Brand New You!

Když se Marco a Keith připravují na svou svatbu s pomocí plánovače svatby Olivie, Megan zjistí, že její otec Arthur znovu pije.

cz sk
24.2.2009
42 minut

Megan a Lily láskyplně řeknou svému otci, jak se bojí; nevěděl, že dostal dopis od své matky a žádal ho, aby jí osobně vysvětlil, proč odešla. Sage je naštvaná, když Rose odhalí, že plánuje vydat se na výlet do divočiny přes Spring Break, než aby šla se Sage na jejich každoroční lázeňskou dovolenou. Zach se obává, že se Rose mění a nebude se o něj zajímat mnohem déle. Sage je šokován, když jí Luis řekne, že nevěří v homosexuální manželství a odmítá se zúčastnit Marcoovy svatby. Megan dává Laurel první návrh Laureliny biografie a je ulevilo, když ji Laurel miluje. Megan a Will budou bojovat, kde vyjdou všechny jejich problémy s rozdělením a rozhodnou se rozejít. Při účasti na svatbě se Megan setká se Simonem, kamarádkou z Keithovy univerzity, a není si jistá, co dělat, když ji Will ráno zavolá, aby se omluvila.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama